Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... streljanje v Olimju
#1
http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/olimje.html

Bolj takole se je dogajalo.

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#2
Ja in zdaj vsi lincat fotra a ne - tisti, ki so pa brezglavo pretepal njegovga sina sompa angelcki. Tu bi morda lahko iskali tudi silobran obrambo. Nisem zagovornik nasilja je pa vsaj en od pretepacev zacutil, kaj prestaja pretepeni ?
Odgovori
#3
Meni je vsec da je stari potegnil ror ven:),ceprav bo zdaj najebo ampak jajca pa je mel.lp
Odgovori
#4
delam z mladimi in vem kakšni so .  egoti kot triglav, zakomleksani ,egoistični,spoštovanja nobenega itd.   verjemite da bo tudi pri nas kar nekaj strelskih obračunov kot v ameriki.samo vprašanje časa!!   lahko vam pa povem če bi tista skupina imela nože ali celo pištolo bi zdaj mi brali osmrtnico od fotra al pa sina .  ne si delat utvar ameriška mladina je tukaj .  glede fotra pa vam povem naj se vam zgodi podobna situacija boste odreagirali isto kot on z največjo mero nasilja ker je to v človeški psihi. al zbežiš al pa boriš.  kje je zdaj vsa slovenka javnost ki si rada zatiska oči pred tem kakšne male pošasti se ustvarjajo .vsi so tiho ker nočejo slišat dejstev o svojih zlatih otrocih. 
Odgovori
#5
@jagd: misliš kot na sliki? :) 


Priponke Male slike
   
Odgovori
#6
Glede na to da so prišli k njemu domov... bi moralo bit to čisto legitimno!!!
Odgovori
#7
(04-08-2015, 19:10)Taurus_689 Napisal: Glede na to da so prišli k njemu domov... bi moralo bit to čisto legitimno!!!

Legitimno morda res, če pa je tudi legalno, pa nisem čisto prepričan... 
Odgovori
#8
Ne govorim kaj je prav.. prvo ti pretepejo sina potem pridejo še domov????? Halo v ameriki na kakem ranču ne vem če bi se glih tko dobr godilo tem 4 smrkavcem na domačem pragu!!!!
Odgovori
#9
V ameriki bi jih fotr z sibro pokosil. In ja fotr ma jajca in se kdo bi se najdu. Legalno bo sedaj dokazoval lahko samo silobran. In kar jaz pravim na svoji lastnini simti gospodar in tu bi moral biti zakon jasen, da lahko z vsemi razpolozljivimi sredstvi zadevo branit in ni vazno ali zivljenje ali pa samo lastnino.
In to se dogaja kot je bilo ze navedeno ker ni spostovanja, egoti veliki. To je po vsej verjetnosti kontra slika kot jo lahko pokazejo doma. In prav je da so jih skupili - no vsaj eden od njih.
Odgovori
#10
Ja itak skoda da mamo glupe zakone.

Lp
Odgovori
#11
Question 
tile " naši "konci so kar zanimivi...  nekaj hišnih številk naprej, smo imeli intervencijo, kjer so bili vsi v "uniformah" in pištola na mizi. Mi pa brez mobitel signala in okoli nas same vroče glave. Smo hitro postali mobilni...   Se pa pozna neposredna bližina hrvaške meje... tako in drugače :) ;)     
Odgovori
#12
Sprijazniti se moramo, da je na naši ljubi zemlji na prvem mestu življenje, šele nato lastnina. Ne morm rečt, da mi to ni všeč. Možakar je streljal. Ne vemo zakaj. Dejstvo pa je, da je poba "lažje ranil". Ali je slabo ciljal ali pa ve kaj dela.
Pa če še malo zaigram hudičevega advokata, kaj pa če si je pretepen sin batino zaslužil (ne v pravnem smislu)?
Odgovori
#13
Ce si je batine zasluzil, bi ga po batinah pustli pri miru pa sli na pir. Domov hodit grozit je bilo prevec ...
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#14
@markojelen - s tvojo izjavo se popolnoma strinjam Clap
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#15
Jaz tudi:).in po pojem je foter vedel kaj dela:)
Odgovori
#16
Je vedel edin tezava v tem, da je mel crnjaka - to pa ni dobro zanj sedaj ?
Odgovori
#17
 zdaj
Odgovori
#18
(05-08-2015, 07:14)cepeter Napisal:  Se pa pozna neposredna bližina hrvaške meje... tako in drugače :) ;)     

Kaj to pomeni?
Odgovori
#19
no comment ;) 
Odgovori
#20
si že dal "comment", zdaj pa razloži
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)