Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MBX PCC
#61
Slabe puške potrebujejo dobre reklame. Najmanj polovica uporabniških mnenj je očitna promocija po naročilu. ..
Odgovori
#62
Kamm ima colske vijake samo v teoriji...ko isces konkretne vijake se pokaze da jih prej dobis z eBay...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#63
(09-04-2019, 22:17)mojster Napisal: Slabe puške potrebujejo dobre reklame. Najmanj polovica uporabniških mnenj je očitna promocija po naročilu. ..

AR  puška v devetki, dobi od mene negativno oceno... neglede na znamko ali  proizvajalca Thumbdown Pika.
Odgovori
#64
(09-04-2019, 22:17)mojster Napisal: Slabe puške potrebujejo dobre reklame. Najmanj polovica uporabniških mnenj je očitna promocija po naročilu. ..


Lepo napisano ! Clap Se popolnoma strinjam. Ko vidim na drugih forumih imajo kar veliko problemov z njimi.
Odgovori
#65
(10-04-2019, 07:40)Ronzi83 Napisal:
(09-04-2019, 22:17)mojster Napisal: Slabe puške potrebujejo dobre reklame. Najmanj polovica uporabniških mnenj je očitna promocija po naročilu. ..


Lepo napisano ! Clap Se popolnoma strinjam. Ko vidim na drugih forumih imajo kar veliko problemov z njimi.
Gregor ni tko hudo pri meni je odpadu handguard  po cca 40 strelih ob pri strelu optične pike. To je šlampasto upasan-pritrjen guard na zob zob sistem. 
Ostali dve napaki  pa moji priznam. Drugače Troy dela BP. ??
Odgovori
#66
(09-04-2019, 22:36)Kristian Napisal: Kamm ima colske vijake samo v teoriji...ko isces konkretne vijake se pokaze da jih prej dobis z eBay...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 Made in Slo...reklamirajo dobavo vsega možnega v 24 urah Question
Odgovori
#67
Reklamirajo ze, samo realnoat je malo drugacna. Kljub temu da kupujemo cca 30.000 vijakov letno sem sel iskat na ebay

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#68
To je balkan-sindrom. Ko se je treba čisto malo potrudit za nekaj, kar ne prinese čisto takoj par jurjev dobička,  "se ne splača".  Pa ne samo pri teh vijakarjih,  tudi pri veliko drugih trgovcih je tako.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#69
Takole 2600 strelov in je moj Troy spustil prvi mini rafal...v naslednih 100 nabojih pa zmeraj več tako da je bilo za pospravit par dni niti za pogledat 
pol pa le razdereš in ugotoviš da je spodnji pin v prožilnem mehanizmu obrabljen za dve desetinki na sredini in se dogaja opisano...ma to je po moje zmetano skupi z deli iz vseh vetrov isto pri izbiri in obdelavi materijalov vse ok sam da se proda. Kolegu se je to zgodilo po tisoč strelih spet druga jih bo imela 7 tisoč v kratkem pa začuda deluje.

Nič, ne ostane drugega kot kupit nov kvaliteten sprožilec [CESAR] in seveda dva nova pina z stranskimi vijaki, da se v normalno stanje spravi original proženje.
Potrebno je biti pozoren ob nakupu, sprožilec namenjen puški v 9mm je namenski, drugačen kot za 223 Doh


Priponke Male slike
               
Odgovori
#70
Stribog


Priponke Male slike
   
Odgovori
#71
Jest pa se Tinetu zahvaljujem za poročilo in napotke. Nas je še kar nekaj, ki nas vse to še čaka in so rešitve in preventivni ukrepi precej v pomoč.

Poslano z mojega ANE-LX1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#72
(29-05-2019, 14:45)thesilos Napisal: Jest pa se Tinetu zahvaljujem za poročilo in napotke. Nas je še kar nekaj, ki nas vse to še čaka in so rešitve in preventivni ukrepi precej v pomoč.

Poslano z mojega ANE-LX1 z uporabo Tapatalk

Ah lej mene je pa Luka koj po tem prispevku obvestil da je po ugradnji tega trigerja na udaru uzmet udarne igle [se zlomi] tako da evo
nov projekt iskanja uztrezne :)) Hand
Odgovori
#73
Vse lepo in prav, edino ne vem kaj to dela pod MBX PCC temo? Predlagam da daš vso to Troy odisejado pod drugo štreno, da bomo lažje ločili jabolko od hruške ;)

MBX PCC namreč še vedno dela brez problema. Do sedaj sem bil z njim na 5 ali 6 tekmah in na 4 treningih, skupaj najbrž 2.500 - 3.000 strelov. Očistil sem ga točno 2x, pa še to samo zato, ker se mi je na zunaj zdel umazan.

[Image: image.jpg]

Do sedaj še nisem imel zastoja, povezanega s samo puško. Druga zgodba je nedelujoča pika :(
Odgovori
#74
Ma lej me ne moti niti ne morem narediti, kar moti tebe...naj uredijo moderatorji meni in še komu je važno da dobimo prave informacije in seveda me veseli da ti puška dela in si zadovoljen...zaenkrat Clap
Odgovori
#75
TROY  končno tudi vzmet udarne igle dala svoje skozi...sedaj sem dal not original feder od pištole heckler ekspert
paše v nulo je pa iz tanše žice in posledično daljša... deluje in po moči občutku je tam tam. Edini ki je pasal in kar sem imel pri roki.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#76
Troy...pred jutrišnjo tekmo,  zlomljen feder popuščeni vijaki  :))


Priponke Male slike
   
Odgovori
#77
MBX PCC - očitno je bil v mojem MBX slabo upasan(?) sprožilec, saj je deloval malenkost pod kotom in temu primerno se je tudi obrabil. Jeziček ni zagrabil po resetu in je šlo BRR-BRRR. Sem pisal Adrianu (MBX), odgovoril je v roku 1 ure; vrni, bomo zamenjali brezplačno. Trajalo je 14 dni, pošta gor dol, od prejšnjega tedna moj MBX spet normalno dela. :D

[Image: brez-naslova.jpg]

Pri drugih lastnikih tega ni bilo opaziti, moj MBX pa tudi ni najbolj obremenjen, da bi to lahko bil razlog. Drugih težav nisem imel, imam pa najbrž kakšnih 5.000 strelov.
Odgovori
#78
Rafalno strelja dokler je poln nabojnik ali dokler drzis sporzilec?
Videt je majhna obraba, meni ko se ne spoznam.
Odgovori
#79
Obraba je ravno dovolj velika, da se pri resetu kladivce ni več zataknilo za ta zobek in je prišlo do nehotenega strela ali dveh (rafal).

Ni pa to klasični rafal, kjer ropota, ko držiš sprožilec. Če bi ga držal, bi bil samo en strel, se pravi ne bi bilo rafalnega streljanja, saj bi kladivo ostalo na prvem zobu. Spustil pa je pri resetu, se pravi ko sem odmaknil prst in bi se moralo kladivo zatakniti za drugi zob. Pa se ni in je šel še enkrat cel krog ali dva, pač dokler zobek ni zagrabil. Pa še to ni bilo vedno. To je sicer kar pogost pojav pri navitih AR9 puškah; očitno je blowback 9mm precej bolj krut kot plinski .223.

V nobenem primeru pa takšno proženje ni varno in je razlog za diskvalifikacijo na tekmah.
Odgovori
#80
(24-02-2020, 15:14)Krgolob Napisal: MBX PCC - očitno je bil v mojem MBX slabo upasan(?) sprožilec, saj je deloval malenkost pod kotom in temu primerno se je tudi obrabil. Jeziček ni zagrabil po resetu in je šlo BRR-BRRR. Sem pisal Adrianu (MBX), odgovoril je v roku 1 ure; vrni, bomo zamenjali brezplačno. Trajalo je 14 dni, pošta gor dol, od prejšnjega tedna moj MBX spet normalno dela. :D

[Image: brez-naslova.jpg]

Pri drugih lastnikih tega ni bilo opaziti, moj MBX pa tudi ni najbolj obremenjen, da bi to lahko bil razlog. Drugih težav nisem imel, imam pa najbrž kakšnih 5.000 strelov.

Prej slabo izdelan in nekontroliran saj upasat ga nimaš kaj ga lahko samo kot celoto daš v puško...vseeno ker le gre za dražjo kvalitetno puško bi se to ne smelo zgoditi...no nič čudnega na poceni puškah v devetki smo vsi menjali sprožilce že zdavnaj, to kar je notri popusti zelo hitro lahko tudi po jurja strelih če pa piše na puški ADC potem je pa prvi poteg sprožilca rafal ...vsaj na moji je bilo tako Pray  Žalostno je da si po okvari prepuščen samemu sebi puška pa v garanciji...je pa prav da se o tem piše pove tako kot je, mislim pa tudi da sedaj vemo da je AR v devetki zelo obremenjena zadeva podvržena okvaram oziroma menjavi ustreznih delov, da je pol ok.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)