Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] medobčinsko gibanje, žaljenje policistov, smrad po politiki....
#21
https://www.dnevnik.si/1042926637/Odprta

sam povem...
Odgovori
#22
(09-04-2020, 10:52)Kristian Napisal: https://www.dnevnik.si/1042926637/Odprta

sam povem...
Ja in? O marsikateri neustavnosti je pisal marsikateri časopis. Pa bi rekli južnaki "i nikome ništa". Zakaj bi bilo torej zdaj kaj drugače? Bo narodu končno dekl dvignilo, ker se ne more rekreirati ob obali oz. ne more vsak vikend vandrati po celi Sloveniji? A je to kočno to, kar čakamo, da se govedo zbudi iz otopelosti? Saj razumeš, kaj hočem povedati...
Odgovori
#23
Me prav zanima, kako bo s sankcijami, ki so bile izrečene ....
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#24
Če ste do konca prebrali..samo citiram:

Si predstavljate,da zadnje tri tedne celotna Slovenija hodi,kjer komu paše,DZ,pa tako kot PKP1,zakon z vsebino odloka še vedno sprejema in ta še ni v veljavi?Si lahko predstavljate koliko žrtev bi že imeli in koliko bolnikov na respiratorjih?
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#25
(09-04-2020, 11:45)maus Napisal: Me prav zanima, kako bo s sankcijami, ki so bile izrečene ....
 
Kazni plačane , zadeve rešene...to je vse Rolleyes
Odgovori
#26
(08-04-2020, 15:58)jagdsport Napisal: glede povprecne starosti, pejte na tekmo in odstejte  call of duty generacijo ki itak nima veze z strelstvom in poglejte ostanek  cca. 50 letniki ki so blizje 60 letnikom. povprecna zivljenska pa 74let , enostavna matematika.  ko bo racun izstavljen bo placal tisti ki bo tu.  in se enkrat kako to vpliva na vaso porabo wc papirjami ni jasno.

Jaz sem še zelo mlad, in čeprav sem sicer Call of Duty generacija, te igre nikoli nisem igral, niti videl koga, ki bi jo igral. Raje voham smodnik v živo, je veliko bolj zabavno.
Odgovori
#27
(09-04-2020, 07:48)Kristian Napisal: maš prav, zlobni jeziki pravijo, da ni daleč dan, ko bo seniorjev na tekmi več kot ostalih in bo treba preimenovati Slovensko pokalno prvenstvo v Slovenska senior liga :)

(preden koga herc stisne od silnega razburjenja - to je samo šala:)

To se, se bojim, ne bo moglo (več) zgoditi.
Pišejo, da ima Korona nas seniorje in super seniorje posebej rada Sad Sad Cry Cry
Odgovori
#28
(09-04-2020, 16:46)tastar Napisal:
(09-04-2020, 07:48)Kristian Napisal: maš prav, zlobni jeziki pravijo, da ni daleč dan, ko bo seniorjev na tekmi več kot ostalih in bo treba preimenovati Slovensko pokalno prvenstvo v Slovenska senior liga :)

(preden koga herc stisne od silnega razburjenja - to je samo šala:)

To se, se bojim, ne bo moglo (več) zgoditi.
Pišejo, da ima Korona nas seniorje in super seniorje posebej rada Sad Sad Cry Cry

Za razliko od nas mladih, ki pa mi imamo radi Korono (pivo) :)
Odgovori
#29
Pol morš bit pa res mladič, da misliš da je Corona pivo   Smile




P.S.
Hecam se, sto ljudi, sto okusov. Celo Bud Light sem enkrat spil. Če komu paše scalnico pit, pa naj jo  Twisted
Odgovori
#30
A odprem novo temo "Katero je vaše najljubše pivo in katero pivo sploh ni pivo?"    Beer
...in še preselim vse pivopivske prispevke tja?
P.S.: enkrat v mladosti sem spil en Uni celo do konca. Moj predhodni Uni rekord  je bil 3,5 decilitra. Od mojega najljubšega piva (ne povem katerega) me je pa najbolj glava bolela - Murphy pač.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#31
(09-04-2020, 17:54)Robert91922 Napisal: A odprem novo temo "Katero je vaše najljubše pivo in katero pivo sploh ni pivo?"    Beer
...in še preselim vse pivopivske prispevke tja?
P.S.: enkrat v mladosti sem spil en Uni celo do konca. Moj predhodni Uni rekord  je bil 3,5 decilitra. Od mojega najljubšega piva (ne povem katerega) me je pa najbolj glava bolela - Murphy pač.
Ja prav gotovo si ga zaradi tega tudi več spil kot ostalih znamk.... :))

Kar pa se tiče objave v Dnevniku glede omejitve gibanja, itd...izjava Hojsa je precej lakonična in nevaren precedens. Če bi(je) bila nuja, lahko zakon sprejmejo ekspresno. Če vlada ne spoštuje svojih zakonov, potem težko pričakuje od državljanov, da bodo boljši glede tega...zgolj moje mnenje.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#32
Ne vem, kako lahko nekateri govorite o žaljenju, če se le navaja dejstva... Kot otroci.
Odgovori
#33
Največja žalitev so ta trenutek nabave mask iz skret papirja 

https://www.had.si/blog/2020/04/14/zascitne-maske-iz-papirja-in-kuhinjskih-gumic-to-je-narocila-vlada-pri-korez-sorting-group/

Te vizirje ki jih doma delamo za ZDje po celi državi bi tile inakasanti prodajal kot da so iz platine.
https://www.regionalobala.si/novica/-v-d...kI8BjNdjqc
Odgovori
#34
Srat-papir so jim najbrž donirali. Verjetno tile dve gumici navržeta slabih 80 centov.
[Image: shok.gif]

...pa dvakrat udarit po luknjaču tudi (lahko očitno) dosti stane.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#35
V nemščini imajo en lep izraz ki ozdravi želje po takšnem početju - "erschießen"
Odgovori
#36
Misliš po naše "dal si je strel v koleno"?
Odgovori
#37
po naše si odgovorni za ta škandal zasluži šus kak dober meter višje, kot ti omenjaš ...
Odgovori
#38
Tole je en velki HA-HA tistim, ki so gonili svoje tiskalnike nonstop za svojo elektriko, svoj filament, čas, folije...
Noja, zdaj se še bolj lahko počutimo kot pravi Slovenci.

@Kristijan - jap, tile grdi grdi vojni dobičkarji. Še patrona je škoda..
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#39
Če se ne kdo ne strinja z določeno grupo, so fašisti. Če kdo zasluži par 100 eur ali celo 1000 je že vojni dobičkar. Vse izraze ste razvrednotili. Ko se je Sarajevo prodajal (se ve kako) se je šlo za milijone, to je vojno dobičkarstvo.
Odgovori
#40
(15-04-2020, 19:54)Robert Napisal: Tole je en velki HA-HA tistim, ki so gonili svoje tiskalnike nonstop za svojo elektriko, svoj filament, čas, folije...
Noja, zdaj se še bolj lahko počutimo kot pravi Slovenci.

@Kristijan - jap, tile grdi grdi vojni dobičkarji. Še patrona je škoda..

Če si kaj spremljajl to zadeva skupina okoli društva elektronikov v kateru sodelujem za te vizirje je čisto tako amatersko v kakem tednu dni naredila alu orodja za brizganje teh okvirjev ,ki jih printamo , in zdaj štanca laufa 140kom na uro prej nas je pa cca 30 naredilo vsega kakih 200kom dnevno, da ne bo pomote še vedno vse teče na lastne stroške in vse je donirano, danes so ravno dobili novo donacijo 100kg material kar bo ponovno za kaka dva dni brizganja in 2000kom okvirjev.

Nesposobni drekači na vladi pa namesto ,da bi investiral v izdelavo domačih kapacitet kupujejo gnila jajca ,z 1mio eur se v 14 dneh v Sloveniji iz nule sestavi kar nekaj mašin za izdelavo teh simpl mask ,poleg tega kar nekaj surovin proizvajamo doma.

Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)