Strelec.si - Slovenski strelski forum
I.tekma POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA REVOLVER 2010 - Printable Version

+- Strelec.si - Slovenski strelski forum (https://www.strelec.si/forum)
+-- Forum: Tekmovanja (https://www.strelec.si/forum/forum-4.html)
+--- Forum: Natančno streljanje (https://www.strelec.si/forum/forum-11.html)
+--- Thread: I.tekma POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA REVOLVER 2010 (/thread-2539.html)



I.tekma POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA REVOLVER 2010 - veteran - 03-03-2010

RAZPIS
ODPRTEGA TEKMOVANJA V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču Rakovnik,
Dolenjska cesta 11, LJUBLJANA
v SOBOTO 20. marca 2010
s pričetkom ob 9.00 uri


Tekmovalci se lahko predprijavijo na tekmovanje do petka telefonsko, preko SMS-a ali po e-pošti,
prijavijo pa telefonsko ali osebno na dan tekmovanja najkasneje do 10:30 ure.
Predprijave sporočite na E-mail : ru.les@siol.net
ali na GSM:
[img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img] Damjan 041645514 [img]{SMILIES_PATH}/icon_confused.gif[/img] Žiga 040863387 [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] Rajko 070734625

Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot prva tekma.

Prijavnina je 20 € za eno, 25€ za obe discipline.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm in orožja GSP.

Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno 5 poizkusnih in 3x10 za rezultat. Tarče ISSF R50.

Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov za oceno , v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF in se menjajo po vsaki seriji.

ŠTETJE: Vrstni red tekmovalcev najprej določi večje število doseženih točk, nato po vrsti boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd,
večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca, večje število notranjih desetk.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za eno ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipna prijavnina je že vključena v posameznikovo prijavo (ni doplačila).

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred pričetkom vsako od sodelujočih društev lahko predlaga enega strelca v tekmovalno komisijo.

Na tekmi se podeli pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah ter medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah.
Vodja tekmovanja: Lesjak Rajko
Glavni sodnik: Cerar Damjan
Glavni sodnik za rezultate: Radovan Alojz
Glavni sodnik na strelski liniji: Florjančič Matjaž
Glavni sodnik za varnost: Akrapovič Vital

Informacije na:
[img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img] Damjan 041645514 [img]{SMILIES_PATH}/icon_confused.gif[/img] Žiga 040863387 [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] Rajko 070734625

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_c8d83e012d5d1d718154fea49a1c0c2b.doc (48.5 KB)Â


I.tekma POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA REVOLVER 2010 - veteran - 12-03-2010

Strelci!
Na predlog tekmovalcev se bo izvedlo tudi hitrostno streljanje.
Streljalo se bo na posebne hitrostne tarče.
Tri serije po pet strelov v času 10 sekund na serijo na isto tarčo.
Startna pozicija: orožje pripravljeno na strel v roki pod kotom 45 stopinj in s prstom vidno odmaknjenim od sprožilca.
Rezultati se bodo šteli posebej. Prvi trije tekmovalci bodo prejeli odličja.
In uživajte v streljanju.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]


I.tekma POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA REVOLVER 2010 - veteran - 21-03-2010

LJUBLJANA 20. marec 2010
REZULTATI 1. TEKME PP-PR PIŠTOLA REVOLVER 3x10

PPPR-pistola3x10
Vrstni red Priimek Ime Klub Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
1 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 280 94 94 92
2 Mandelj Žiga SD 10 278 88 94 96
3 Nose Robert ŠD ZPE Ljubljana 278 90 95 93
4 Cerar Damjan SD SOIT 278 94 94 90
5 Ilenič Robert SD Sagitarius 277 92 96 89
6 Grošelj Marjan ŠD ZPE Ljubljana 276 93 91 92
7 Gajšek Štefan SD Rifnik 268 91 89 88
8 Smole Viktor SD Rifnik 265 85 90 90
9 Kump Andrej SD Modri As1 262 86 88 88
10 Rupnik Alojz SD Modri as 262 85 92 85
11 Krašovec Darko ŠD ZPE Ljubljana 260 86 87 87
12 Bitenc Drago SD Modri as1 257 81 88 88
13 Mlačnik Mitja SD Rifnik 255 83 87 85
14 Žabjek Bojan SD Modri as 254 79 87 88
15 Krajnc Iztok SD Radovljica 253 91 81 81
16 Masnec Sandi SD Škofja Loka 249 81 80 88
17 Taičman Branko SK Elite Team Dravograd 247 82 83 82
18 Florjančič Matjaž SD SOIT 244 75 84 85
19 Jereb Pavle SD Kopačevina 237 81 77 79
20 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 235 70 80 85
21 Fedoruk igor SD Modri as1 226 68 79 79
22 Rojec Tone SD Jože Kovačič 225 73 80 72
23 Cigler Jurij DVV JOD113 224 62 80 82
24 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 222 67 77 78
25 Gačnik Boštjan SD Samokres 221 68 76 77
26 Lednik David 215 68 70 77
27 Masnec Božo SD Kopačevina 214 69 73 72
28 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 212 63 74 75
29 Vencelj Marko SD Sonja Vesel 210 61 78 71
30 Grčar Silvo Sd Strelec 210 76 72 62
31 Novak Žiga SD SOIT1 207 61 69 77
32 Gregorc Tomaž 206 75 63 68
33 Akrapovič Vital DVV JOD113 204 76 57 71
34 Spinelli Drago SD Postojna 203 71 68 64
35 Simšič Iztok SD Postojna 200 77 70 53
36 Košir Robert SD Modri as 188 60 60 68
37 Tori Mitja SD 10 187 60 61 66
38 Žbona Stanislav SD Ribnica 176 48 55 73
39 Rožac Domen SD SOIT 167 49 51 67
40 Florjančič Lea SD Ljubo Šercer 164 54 53 57
41 Krsmanovič Dušan SD 10 117 34 59 24

PPPR-revolver3x10
Vrstni red Priimek Ime Klub Izr2 Re1 Re2 Re3
1 Grošelj Marjan ŠD ZPE Ljubljana 285 95 93 97
2 Nose Robert ŠD ZPE Ljubljana 285 96 97 92
3 Cerar Damjan SD SOIT 284 94 98 92
4 Smole Viktor SD Rifnik 280 91 93 96
5 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 279 93 95 91
6 Ilenič Robert SD Sagitarius 277 95 92 90
7 Gajšek Štefan SD Rifnik 274 87 95 92
8 Mandelj Žiga SD 10 273 89 94 90
9 Taičman Branko SK Elite Team Dravograd 271 89 93 89
10 Masnec Sandi SD Škofja Loka 262 89 86 87
11 Mlačnik Mitja SD Rifnik 261 84 87 90
12 Gačnik Boštjan SD Samokres 261 89 85 87
13 Žabjek Bojan SD Modri as 247 80 87 80
14 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 245 80 80 85
15 Krašovec Darko ŠD ZPE Ljubljana 245 85 85 75
16 Jereb Pavle SD Kopačevina 242 80 92 70
17 Masnec Božo SD Kopačevina 225 78 79 68
18 Spinelli Drago SD Postojna 224 66 73 85
19 Simšič Iztok SD Postojna 224 74 67 83
20 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 216 79 65 72
21 Rojec Tone SD Jože Kovačič 213 69 73 71
22 Bitenc Drago SD Modri as1 200 54 74 72
23 Cigler Jurij DVV JOD113 196 70 71 55
24 Rožac Domen SD SOIT 134 58 32 44
25 Krsmanovič Dušan SD 10 117 48 29 40


REZULTATI EKIP PIŠTOLA 3X10

Klub Priimek Ime Izr1
1.ŠD ZPE Ljubljana
Nose Robert 278
Grošelj Marjan 276
Krašovec Darko 260
Vsota od Izr1 814
2.SD Rifnik
Gajšek Štefan 268
Smole Viktor 265
Mlačnik Mitja 255
Vsota od Izr1 788
3.SK Elite Team Dravograd
Pokeržnik Zlatko 280
Taičman Branko 247
Ferenčak Dušan 222
Vsota od Izr1 749
4.SD Modri As1
Kump Andrej 262
Bitenc Drago 257
Fedoruk igor 226
Vsota od Izr1 745
5.SD Modri as
Rupnik Alojz 262
Žabjek Bojan 254
Košir Robert 188
Vsota od Izr1 704
6.SD SOIT
Cerar Damjan 278
Florjančič Matjaž 244
Rožac Domen 167
Vsota od Izr1 689
7.SD 10 Mandelj Žiga 278
Tori Mitja 187
Krsmanovič Dušan 117
Vsota od Izr1 582
8.SD Kopačevina
Jereb Pavle 237
Masnec Božo 214
Vsota od Izr1 451
9.DVV JOD113
Cigler Jurij 224
Akrapovič Vital 204
Vsota od Izr1 428
10.SD Postojna
Spinelli Drago 203
Simšič Iztok 200
Vsota od Izr1 403


REZULTATI EKIP PIŠTOLA 3X10

Klub Priimek Ime Izr2
1.ŠD ZPE Ljubljana
Nose* Robert 285
Grošelj Marjan 285
Krašovec Darko 245
Vsota od Izr2 815
2.SD Rifnik
Smole Viktor 280
Gajšek* Štefan 274
Mlačnik Mitja 261
Vsota od Izr2 815
3.SK Elite Team Dravograd
Pokeržnik Zlatko 279
Taičman Branko 271
Ferenčak Dušan 245
Vsota od Izr2 795
4.SD Kopačevina
Jereb Pavle 242
Masnec Božo 225
Vsota od Izr2 467
5.SD Postojna
Simšič Iztok 224
Spinelli Drago 224
Vsota od Izr2 448
6.SD SOIT
Cerar Damjan 284
Rožac Domen 134
Vsota od Izr2 418
7.SD 10
Mandelj Žiga 273
Krsmanovič Dušan 117
Vsota od Izr2 390
(Zvezdica označuje tretjega tekmovalca v ekipi, ki v primeru enakega rezultata odloča o vrstnem redu).


HITROSTNO STRELJANJE
3x5 strelov v 3x10 sekundah
Vrstni red Priimek Ime Klub rezultat mušev
1 Ilenič Robert SD Sagitarius 138 4
2 Smole Viktor SD Rifnik 132 1
3 Mlačnik Mitja SD Rifnik 129 1
4 Žabjek Bojan SD Modri as 125
5 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 123 3
6 Rojec Tone SD Jože Kovačič 123 1
7 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 121 3
8 Mandelj Žiga SD 10 119 1
9 Gajšek Štefan SD Rifnik 117
10 Akrapovič Vital DVV JOD113 114 2
11 Simšič Iztok SD Postojna 113 2
12 Bitenc Drago SD Modri as1 108 2
13 Gačnik Boštjan SD Samokres 93
14 Kump Andrej SD Modri As1 91 1
15 Rožac Domen SD SOIT 90
16 Košir Robert SD Modri as 86
17 Cigler Jurij DVV JOD113 71
18 Spinelli Drago SD Postojna 70
19 Taičman Branko SK Elite Team Dravograd 68
20 Rožac Domen SD SOIT 67
21 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 65
22 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 64
23 Žbona Stanislav SD Ribnica 54 1
24 Krsmanovič Dušan SD 10 47

Praktično nagrado si je pristreljal ILENIČ ROBERT z štirimi muši (notranje desetke).

Čestitamo vsem strelcem na odličnih rezultatih.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_3a40e6ced574da1daf4509e76071a0fe.doc (310.5 KB)Â