Ocena teme:
  • 4 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga TARČA
#1
Spoštovani strelci,
V sodelovanju z Društvom ostrostrelcev v Ljubljani in ljubljanskim streliščem, smo vam pripravili novo ligaško tekmovanje, s katerim želimo popestriti prihajajoče hladnejše dni. 
Podrobnosti si oglejte v priloženem razpisu.

Strelski pozdrav,
Tarča d.o.o.


Priponke
.docx   Liga Tarča 2016-2017.docx (Velikost: 18,87 KB / Prenosi: 1.743)
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#2
Dobivamo vprašanja kdaj je mogoče streljati v konkurenci za ligo Tarča. 
Tarče prevzamete v trgovini Tarča v pritličju, kjer tudi poravnate prijavnino. Nato tarče predate strelskemu mojstru v pisarni strelišča, kjer opravite formalnosti v zvezi z orožjem. Steljanje je možno vse dni od ponedeljka do petka v času obratovanja strelišča, razen v terminih, v katerih je strelišče zasedeno. V naslednjem tednu tako streljanje ne bo mogoče v ponedeljek, 4.10.2016 med 8. in 15. uro ter v petek 7.10.2016 prav tako med 8. in 15. uro.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#3
(30-09-2016, 12:37)TARČA d.o.o. Napisal: V naslednjem tednu tako streljanje ne bo mogoče v ponedeljek, 4.10.2016 med 8. in 15.

4.10.2016 je TOREK
Odgovori
#4
Opravicilo za napako. Streljanje v prihajajocem tednu ne bo mogoce v torek, 4.10. od 8-15h.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#5
Ali je v to ceno že všteta uporaba strelišča, ali se to plača posebej?

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#6
?po moje je če si član Društva...lp hrib
(bodo razpisovalci razložili)
Odgovori
#7
V ceno startnine je vsteta uporaba strelisca enkrat tedensko ob predlozitvi zigosanih tekmovalnih tarc.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#8
Potem pa naslednje vprašanje:
Kakšna je potem cena sodelovanja v ligi, za strelce, ki že imamo letne karte za strelišče na Dolenjki?
Nekako ni logično,da bi za streljanje 2x plačal najem strelišča.
Odgovori
#9
Najema strelišča ni potrebno plačati nikomur, ker smo ga za potrebe tekmovanja zakupili mi. Prijavnina je nižja za člane Društva ostrostrelcev v Ljubljani, vsak ki želi, pa se pred začetkom lahko tudi včlani.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#10
Pravkar smo prejeli potrditev sodelovanja prvega sponzorja. Podjetje Optium d.o.o. prispeva v nagradni sklad bon v vrednosti 500€ za nakupe v spletni trgovini www.optics-trade.eu
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#11
Hvala za odgovor!
Odgovori
#12
Ja pa še čevapov ni!  Wall Ne vem a meni pisana beseda ni več jasna ali ne piše lepo da strelišča ne plačaš, plačaš sodelovanje na tekmi/štartnino. Jaz glede teh tekem ne razumem nič več... tekmovali bi, plačali ne bi... eni bi šli na tekmo pa imeli meni z ohceti itd drugi bi da se njim plača da na tekmo pridejo.... slovenec slovencu slovenc
Odgovori
#13
...tole me spominja na taktiziranje pred tekmo,
konec meseca, bo pa  tako vse jasno, tudi delitev po disciplinah,
in potem samo še streljamo,
lp Hrib
Odgovori
#14
Eno vprašanje..Glede poizkusnih strelov..
Dobiš potem dve tarči in za ocenitev je žigosana,probna pa ne??
Pa še to me zanima..Prijavnina za eno disciplino je za enkratno streljanje ali je za 1 mesec(4x na mesec)?
Odgovori
#15
Kot jaz razumem, je cena za en krog, torej stiri streljanja.
Odgovori
#16
JRC ima prav. Hvala.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#17
Glede na to da Tarča gosti glavnino naše zaloge, se spodobi, da tudi mi pristopimo k nagradnemu skladu.
Razpaljotka tako prispeva v nagradni sklad bon v vrednosti 500€ za nakupe rabljenega orožja na www.razpaljotka.com.
Odgovori
#18
Spoštovani strelci.
Ker se bo celotna ekipa Tarče udeležila tekmovanja za Balkansko ligo 2016 v Bileći, bo trgovina Tarča v petek, 7.10.2016 in v ponedeljek 10.10.2016 zaprta. 

Strelci, ki bi se v tem času radi udeležili lige Tarča, lahko vse formalnosti uredijo v sprejemni pisarni strelišča. Iz razumljivih razlogov bodo tudi tedenski rezultati tokrat objavljeni z zamikom.

Za razumevanje se vam v naprej zahvaljujemo.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#19
...kljub temu čakamo rezultate,
lphrib
Odgovori
#20
Kot rečeno, bomo zaradi odsotnosti rezultate tokrat objavili z zamikom enega tedna. Tako bodo v soboto objavljeni rezultati za prva dva tedenska kroga. 
Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)