Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlog-Ideja
#21
Bom pa jaz prvi. Stvar je letela odločno previsoko. Po pogovoru z bolj izkušenimi strelci lahko to deloma prepisujem svetlobi. Nisem se oziral na rezultat ampak bolj na skupino (kar pa je deloma uspelo). Prvič sem streljal brez naslona. Če sem prav preštel, imam 141 krogov.

26.2.2011
~ 70 m, 7.62x39 (Saiga) leže brez naslona.

Attached files [Image: 2329_bb6b4b2b06b1d34d5f5d108a14890592.JPG]
Odgovori
#22
"romunov" Napisal:"... Po pogovoru z bolj izkušenimi strelci lahko to deloma prepisujem svetlobi..."
Če bi se pogovoril, za eno stopnjo bolj izkušenimi, kot jih omenjaš, bi ti svetovali, da pravočasno nastaviš merilne naprave. Začelo se je [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] , toda mišljeno je bilo za kratkocevno.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#23
"Zoisii" Napisal:Živjo

Skoraj sigurno vas je ogromno že slišalo za dopisne lige v tekmovanjih z zračno puško. No en predlog imam tudi jaz. Kaj če bi si sami tu na forumu organizirali eno manjšo dopisno ligo s kratkocevnim orožjem.
Aja, kategorija je VK pištola, revolver.

Samo misel

LP

Vseeno pa čestitke za trud in predvsem pogum pri prebijanju ledu! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
#24
"357" Napisal:
"romunov" Napisal:"... Po pogovoru z bolj izkušenimi strelci lahko to deloma prepisujem svetlobi..."
Če bi se pogovoril, za eno stopnjo bolj izkušenimi, kot jih omenjaš, bi ti svetovali, da pravočasno nastaviš merilne naprave. Začelo se je [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] , toda mišljeno je bilo za kratkocevno.

Dokler ni grupe je čisto brezpredmetno, da kaj veliko štelam merke (sem jih pa že nastavil, da so vsaj levo-desno ok). [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
Odgovori
#25
"saso007" Napisal:
"Zoisii" Napisal:Živjo

Skoraj sigurno vas je ogromno že slišalo za dopisne lige v tekmovanjih z zračno puško. No en predlog imam tudi jaz. Kaj če bi si sami tu na forumu organizirali eno manjšo dopisno ligo s kratkocevnim orožjem.
Aja, kategorija je VK pištola, revolver.

Samo misel

LP

Vseeno pa čestitke za trud in predvsem pogum pri prebijanju ledu! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]

Sv. Peter mi bo že odpustil, saj kratkocevnega nimam. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
Odgovori
#26
"romunov" Napisal:...Sv. Peter mi bo že odpustil... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
[img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Mislim, da on ni v komisiji za štetje zadetkov... [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Odgovori
#27
"romunov" Napisal:"...Dokler ni grupe je čisto brezpredmetno...
Skupina je že v redu, samo ni na pravem mestu. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Če bi, v preizkusnih strelih in če ne bi bilo dovolj, nato še pri strelih za oceno, premaknil merek po višini ( imaš samo en nizek zadetek in še ta je v desetki ), bi namesto 145/146 krogov, bil lahko rezultat 175 krogov. To pa je razlika, ki na tekmi šteje.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#28
"357" Napisal:
"romunov" Napisal:"...Dokler ni grupe je čisto brezpredmetno...
Skupina je že v redu, samo ni na pravem mestu. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Če bi, v preizkusnih strelih in če ne bi bilo dovolj, nato še pri strelih za oceno, premaknil merek po višini ( imaš samo en nizek zadetek in še ta je v desetki ), bi namesto 145/146 krogov, bil lahko rezultat 175 krogov. To pa je razlika, ki na tekmi šteje.

Se popolnoma strinjam, vendar pa je prvo moj cilj naredit ustrezno skupino. Potlej bomo vandrali po tarči. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Bomo danes videli kako bo relativno na to tarčo neslo.
Odgovori
#29
Da še enkrat probam highjackat vašo pištolsko korespondenčno tekmo. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

Danes je šlo malo bolje. Malo dela me še čaka... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
Če bo kdo štel, 172 krogov na ~ 70 m, še vedno Saiga 7.62x39.

Aja, leže, brez naslona.

Attached files [Image: 2329_2efaf66ec69d51bbd66c146764e1b8dc.JPG]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)