Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evropsko prvenstvo BR mali kaliber
Še razvrstitev v svetovnem merilu... ;) Evropskega sem žal po pomoti izbrisal. Upam da bo lahko mr.T kje izbrskal še to. :D


Attached files [Image: 46963a687e30a4c8a73f69ca5d4123.jpg] [Image: 8fcb9f27b31803b92cbde659e4599c.jpg] [Image: 73f1090351540b2fe037315d1a5d4a.jpg]
administrator / Strelec.si
Odgovori
> mastermind said:
> Tako na hitro, pravkar s podelitve... ;)
>
> V evropski konkurenci sem osvojil 6. mesto, matjaž pa 19. Klemen ni streljal po zapletu s štartno listo, zaradi katere si je moral sposoditi puško od avstralcev, poleg tega pa so si avstralci pozneje premislili in vzeli puško nazaj, in se je po tem odločil da ne bo streljal naprej, ker nismo imeli več preizkušene puške na voljo.
>
> V svetovni konkurenci pa sem končal na 9. mestu, matjaž pa na 34. Lahko pa se pohvalim da sem imel worldwide največ X-ov. :D Žal pa ti ne štejejo.
>
> Skratka, mislim da smo v LV opravili dostojno in bili povsem enakovredni velesilam.
>
> Danes smo začeli še HV, kjer bo verjetno težje.
>
> Bom poskusil objaviti še fotke rezultatov, če mi bo ratalo s telefona, če ne pa bo pripopal mr.T.

Tomaž, čestitke tebi in vsej ekipi!! Škoda da je prišlo do takih zapletov, ampak kljub vsemu, carji ste!!
Odgovori
Kako škoda a ni lih point BRja prčkanje okol opreme. Vržeš xy kesha v opremo vse preštudiraš, delaš analize in razna testiranja lotov streliva potem pa za vse skupaj okriviš "rahel" fedr? In tak izgovor potem od nekoga, ki ima za vsako stvar pripravljeno "pomanjševalnico" in zmerljivko. Škoda je če na prvenstvu slučajno uleti ptič in tvoj izstrelek trofi ptiča namesto tarče in je 0, če pa sam slabo pripraviš stvari pa ne more bit škoda ampak zgolj napaka iz katere se pač naučiš (ali pa ne...) in drugič poskrbiš da je ni.
Odgovori
Admin ti si car!!!! Hudo!!!!!! Itak si to ze veckrat dokazal ampak vseeno špica!
Skoda za Klemna ker vem da bi pokazal kaj zna!!!
Drugace pa vsem se enkrat kapo dol!
Nadaljujte kot ste zastavili!!!!
Andrej
Odgovori
Aja pa spet je IPSC strelec najboljši :)
Odgovori
Citat:Kako škoda a ni lih point BRja prčkanje okol opreme.

Ja pa ne sploh pri Mk je manj prčkanja okoli puške, kot pri povprečni flinti slovenske Ž lige.Glede XY keša spet napačna ideja XY keša se meče v Vk puške za golaž lige pa za strele na 1000m enkrat letno. :^o

V osnovi imamo z tjuningom opreme in streliva precej manj dela kot kateri koli VK strelec,ki reloda ,pri uri za naredit 50 šusov je težko pridigat o prčkanju po flintah ,ki se samo čistijo 3-6x na dan in nič drugega pri toliko šusih kot jih gre tu skozi cev to prvenstvo bi masikdo pri VK že ogledoval po novi cevi za XY keša.

Sploh ni dileme šibek fedr ta trenutek zelo verjetno zagotavlje celo boljše grupe(vse BR MK specialke imajo vžig na meji(igla z maanj siloviitm udarom inducira manj vibracij strelivo pa ima glede stndardenga vžiga cca 300% rezerve in tako te ameriške flinte vsak dan zatajijo po nekajkrat) , flinta ima zelo visoko število X v vseh serijah do sedaj z vsakim šoferjem.
Odgovori
Nevem po številu postov o pripravah na tole prvenstvo bi človek sklepal da ni samo megla in zrak ampak tudi dejansko "prčkanje". Za razumeti je bilo, da so tehnični problemi koštali boljšega rezultata zdej pa praviš, da je šibek feder morda celo pripomogel k temu dobremu rezultatu admina. Ti si mel drug fedr? Mislim, da je tudi pri BR na konc dneva, kljub vsem pripomočkom % na strani indijanca in ne loka.

Kakorkoli že dobro da ste šli in ne glede na mnjenje o BR se mi zdi, da je prisotnost koristna in rezultat dober.
Odgovori
Tu sem se slabo izrazil ker je fedr šibek se je v določeni fazi nabralo dosti umazanije znoraj zaklepa, da je začela igla ne enakomerno udarjat, po tem ko sem med pavzo zaklep razdru in to očistil dela tip top še vedno šibko tolče a ne varirira več tako, da je vžig konsistenten škoda je bilo sicer kakega kroga a po drugi strani pa je bil problem odkrit takoj ne po 3 ali 6 serijah.

Prčkanje glede opreme je bilo kvečemu v tem, da sva z Marjanom.E napravila vso opremo za celo ekipo.Na sami flinti nič. A to je bolj vprašnje kaj vržeš v opremo delo ali denar ,tu je bilo pač namesto veliko $$$ kombinacija lastnih idej in dela.
Odgovori
Mr. T + Marjan E= dr. Baltazar
Odgovori
A je to... :)?

http://www.youtube.com/watch?v=uFxs18bZUJc
Odgovori
Neglede na vse pripetljaje zelo lep dosežek.

Bravooo... Tomaž. :-h
Odgovori
Bravo fantje!
Čestitke!
Odgovori
> mr.T said: ...skomigne z rameni in začne govor o jagrskih patronih...

haha, le kaj vse bi lahko to pomenilo... :))
Odgovori
Fantje, lepo ste to odšofirali. Kokr slišim se je tudi Mr.BR rest odlično obnesel in je "hot-šit" roba. Super!

Drugače pa "streljat kozle" na češkem pomeni tudi vse kaj drugega. Pa brez kozlarij prosim :)


Attached files [Image: 4a726c2e1c4dfa1634314336d76650.jpg]
Odgovori
Se držimo semtexa #-o

Danes smo zaključili prvenstvo z kategorijio HV 50m pogoji so bili kar zahtevni a ne iz vidika vetra temveč miraža danes je bil pmarjanov dan in sreča se ga je držala do konca a ekipe za konec na podelitvi ni bilo(saj je že na poti domov) tako,da je sightron z katerga so izžrebali pmarijana končal pri ukrajincih. Uvrstitve so bile danes dokaj povprečne okoli sredine tekmovalnega polja, meni je nekdo uspel počit 2 šusa v tarčo sicer vse 10 a vseno kazni koštajo kroge. tako da je bil bolj šmoren.

Z prvim nastopom slovenske ekipe na Ep in SP v BR mali kaliber in zračna puška smo lahko zelo zadovoljni ,ekipa se je načloma, celo tekmovanje plasirala v zgornjo tretjino z siguro daleč najmanjšim budgetom a toliko večjim angažmajem strelcev , pa tudi 'opremljevalcev' tu moram posebej pohvalit Marjana Ebržnika, ki se je res potrudil, da smo imeli opremo za vse strelce tako rest, ki sva ga sestavila zadnji moment kot zastave, ki jih je za treninge in Ep posodil Klemenu oba kosa sta bilo absolutno kritična brez niju bi zelo teško tako uspešno izpeljali te nastope. Poleg uspehov na strelišu je bil zelu spešen in produktiven tudi del ki se je odvijal po nastopih.

Zahvala tudi
Koda:
Varnost Maribor
za trening strelivo ter
Koda:
Hot Range
za ekipne majice . Ekipa je kot rećeno na poti domov jaz pa do jutri na pijanki z Finci.

Spodaj še slike Tomaža in Marjana v akciji in pa naših stalnih pivskih kolegov iz finske Tommi,Juha,Antti,Jens in Juhaini resnično all round streci,pravi naturščiki z flintami od zibke naprej.

Attached files [Image: 0186f209d456689c6ed7c9fb680785.jpg] [Image: e94d685816c4866b7b2b796cdc00f6.jpg] [Image: 551baf7864f9cde4ea3bfa4e319b70.jpg] [Image: 9a715ca7e0b88055dc47577fbd5774.jpg]
Odgovori
Fantje čestitke vsem skupaj za lepe uvrstitve. Naslednjič pa po medaljo. :-D
Odgovori
Čestitke vsem skupaj! :)>-
Odgovori
Tule pa so še rezultati v razredu HV 50m.

Sicer mogoče zgleda velik zaostanek, ampak 10 9-tk od 75 strelov ni tako slabo. Vsak je imel svoje težave, smo sicer malo nižje razvrščeni kot v LV, ampak vseeno smo lahko razmeroma zadovoljni. Za prvič kar ok. ;)

Zvečer objavim še foto reportažo s tekme...

Attached files [Image: 81905b2994219e182f1b2be21e4171.jpg] [Image: ff1fc4055c6ea6782d2e344cb54006.jpg] [Image: 016225a9be8397204f835ef9b0f91f.jpg]
administrator / Strelec.si
Odgovori
Bravo!
Čakal sem na objavo rezultatov ( kaj pa LV? ), ker skozi njih vidim bolj čisto sliko. Če bi bile objavljene še serije, potem bi lahko seštel prvi dve in jih primerjal z rezultati domačih tekem. V vsakem primeru je rezultat s tekmovanja višjega razreda več vreden, ne glede na doseženo uvrstitev.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Tule pa še enkrat LV 50, z označenimi našimi rezultati.

Ker sva z Matjažem oba streljala oboje, torej LV in HV z isto puško, so tudi rezultati primerljivi. Seveda pa ostali tekmovalci niso vsi streljali obojega z enakim orožjem.

Moj rezultat v **LV** po serijah je: 248 - 249 - 247 = 744
Matjažev (po spominu): 245 - 247 - 247 = 739
Klemen je odstreljal samo prvo rundo: 245 - / - /

Pri **HV** pa je moj rezultat: 246 - 248 - 246 = 740
Marijanov: 245 - 247 - 247 = 739
Matjažev: 246 - 245 - 244 = 735
Klemnov: 245 - 241 - 243 = 729

Attached files [Image: 81c6b21a14dc49155647e354b5bfa5.jpg] [Image: daa5e2b2877994df06bdaf311fab00.jpg] [Image: d716086a49476a1ee7aecb0dfed3a8.jpg]
administrator / Strelec.si
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)