Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
Romunov: ne vem, v cem je sploh smisel, da recimo 10 ali 20 posameznikov posilja protestni dopis na ministrstvo? Cetudi se podpisem(o) z imenom in priimkom, smo po mojem popolni anonimnezi in se ne bo zaradi teh dopisov ne bo nic spremenilo.
Meni se ni problem podpisati, ce gre za argumente, ne bom se pa podpisoval pod dopise v stilu "inspektorji so barabe, ker zapirajo strelisca, biatlonskih tekem pa ne"....

Nekateri strelci ste poznani, vas poznajo...in po mojem je treba doseci le to, da bi bili vkljuceni kot strokovna, zainteresirana javnost. Kako to doseci v smislu drustva ali zdruzenja, je ze Humanium razmisljal in se s tem lahko samo strinjam. In ja, tudi financno sem pripravlje podpreti taksne aktivnosti. Vprasanje torej je, ali se bomo organizirali ali bo ostalo pri posameznih borcih, ki se bodo mucili sami?

Mato: ti noces sprejeti ali razumeti tega, da vsi nismo enaki, oz. se ne pocutimo dovolj kompetentne, da bi razpravljali o strelski problematiki? In zato se ne pomeni, da smo pickice in jebivetri in jokice in kaj vem se vse zlivas v svoji jezi?
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od JRC - 14-04-2016, 14:57



Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)