Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BERETTA APX
Imel možnost preiskusa nove Berette...krasna zadeva hm vse je tam kot mora bit
nič prov nič me ne moti, lahko pa še prilagajaš ročaj, tudi odsun pištole brez besed...vzorno
Ni še naprodaj pri nas, ko bo bo z ceno 730e verjamem prepričala marsikoga to je res ugodno glede na čeha 2.
Rabi prednjo muho z vlaknom in je odlična za ipsc tovarniško in vso ostalo Slo dinamiko.

Priponke Male slike

Odgovori
(19-03-2017, 23:58)jabolko Napisal: Imel možnost preiskusa nove Berette...krasna zadeva hm vse je tam kot mora bit
nič prov nič me ne moti, lahko pa še prilagajaš ročaj, tudi odsun pištole brez besed...vzorno
Ni še naprodaj pri nas, ko bo bo z ceno 730e verjamem prepričala marsikoga to je res ugodno glede na čeha 2.
Rabi prednjo muho z vlaknom in je odlična za ipsc tovarniško in vso ostalo Slo dinamiko.

V ZDA je akcijska cena 480 dolarjev, redna pa 535. 
Rexa sem gledal po ameriki, 620 dolarjev pri nas pa 730 evrov. Me pa zanima, če je ta model železen ali so polimeri.
Odgovori
če malo pogledaš sliko ti je jasno. Glede na zaobljene linije je lahko seveda samo polimer. Dvomim, da je iz litega železa.
vem, da nič ne vem
Odgovori
to je Berettin odgovor na Glocka - polimer striker fired pistol ! Sem jo že mel v roki - ni slabo - dizajn pa po italijansko - za nekatere všečen!
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)