Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi - zapackan revolver
Živ.,

Kupil sem nov revolver pri enem od naših trgovcev, za štos v cev nalil robla solo in ven pride popolnoma modra krpica, sem ponovil še 2x in spet modra barva.
Ali je kupljeno orožje res novo?, ali si naši trgovci dajo duška preden prodajo orožje?

Lp
Odgovori
Kako pa izgleda CIP preizkus ali pa preizkus v tovarni?

Lp Boris
Odgovori
Pozdravljen horacij,

iz izkušenj strelca in trgovca ter na koncu čistilca ti zagotavljam, da podolgem času smo dobili nove revolverje Manurhine in so bili očiščeni po cip testu. Takoj ko sem prijel prvi revolver v roke sem rekel, šit niso cipirani. Tomaž odgovori ja pa so. Zelo čudno, ker so čisti. Malo pregledam in najdem cip žige.
Ja tako je to. Nasploh Smithi so katastrofe. Umazano kot, da bi postrelil 1000 nabojev.

Zato ne sekiraj se na trgovca, ker je samo toliko kriv, da ni očistil orožja in ti prodal očiščenega.

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
(15-06-2017, 17:52)horacij Napisal: Živ.,

Kupil sem nov revolver pri enem od naših trgovcev, za štos v cev nalil robla solo in ven pride popolnoma modra krpica, sem ponovil še 2x in spet modra barva.
Ali je kupljeno orožje res novo?, ali si naši trgovci dajo duška preden prodajo orožje?

Lp

Ja trgovec vrjetno vsak kos za zabavo kak mesec poka .........oz kupuje samo rabljene kose nič novega Mrgreen

Eni imate res težave sami sabo , orožje ima vsaj cip patrone skozi ,če pa fabrka kaj nase ,da pa še nekaj fabrških , kaj se sekiraš.
Odgovori
Iz mojih izkušenj lahko povem, da je možno, da ti trgovec z orožjem proda oožje, ki ne da je bilo rabljeno, celo vpisano je bilo že v orožni list, nato izpisano in drugemu kupcu prodano kot novo. tako izkušnjo sem imel sam, ko sem kupoval revolver RUGER GP 100. Revolver sem še isti dan, ko sem ga plačal in prevzel, vpisal v orožni list. Doma sem ugotovil, da je na koncu cev poškodovana. Klical sem trgovca, ki je napisal potrdilo o poškodbi, poslal nov revolver, starega sem na UE odjavil in vpisal drugega. Ko sem brskal po forumu strelca sem prebral komentar enega od forumašov, ki je zbiral pohvale / pripombe o kupljenem revolverju RUGER GP 100. Ker je priložil še fotografijo "novega" revolverja sem po številki, ki je bila dobro vidna ugotovil, da je to tisti revolver, ki sem ga sam že imel vpisanega in izpisanega iz orožnega lista. Odgovoril sem mu, da je kupil rabljen in poškodovan kos orožja. Stopila sva v stik, skušala doseči reklamacijo, pisala trgovcu, kako se je pa vse skupaj končalo ne vem.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)