Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
#61
Bom še jaz povedal: Tipično slovensko: "sigurno jim ne bo uspelo" vs "Če jim pa že uspe, je pa ziher nekaj sumljivega"
Odgovori
#62
Cena bo baje "bogata"... :-"
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#63
http://www.youtube.com/watch?v=R0IzCATtp4Y

Ista zadeva kot v clanku
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#64
Za izbrance bo prestavitev in testiranje na streliscu crnotici cni kal.
datum????
Odgovori
#65
Whatever, politično ali nepolitično, pošteno-nepošteno...
Vsak posameznik/firma je sam odgovoren za krmarjenje izven oziroma okoli zakonov.
Kot da se branite domače pitole. A ni dober občutek imeti domač gver v sefu?
Mislite, da Glock, Beretta, Colt, in ostali nikoli niso "mazali" za državne denarce? Come on, wake up Neo ;)
Odgovori
#66
No pa smo jo končno vidl. Prvi vtisi so pozitivni in če bo še cena res takšna kot pravijo, potem ima pištola lepo prihodnost. Izdelava je vrhunska, kot izdelek prijazen uporabniku pa po večinskem mnenju še potrebuje nekaj izboljšav. Imajo fantje še precej idej na zalogi....
Prve kose v prodaji že lahko pričakujemo marca in takrat bo tudi ena večja predstavitev na enem izmed odprtih strelišč.
Odgovori
#67
Kakšna cena pa pravijo, da bo (koliko eur) ?
Odgovori
#68
Tudi mene zanima cena. Upam, da ne bodo pretiravali.
Odgovori
#69
Baje da 800 ...
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#70
Proizvodna cena bi morala biti tam nekje kot baterijski vrtalni stroj. Očitno so zaslužki v orožarstvu ogromni.
Odgovori
#71
Ja, na žalost je temu res tako! In, če bo cena res okoli 800 evrov bo prevelika. Za ta denar dobiš med službenimi pištolami veliko bolj zveneče in uveljavljeno ime, kot recimo Walther PPQ ali H&K P30. Z tako visoko ceno se bodo po moje omejili le na tistih nekaj zbirateljev, ki bodo hoteli imeti v svoji zbirki pištolo Made in Slovinija.
Odgovori
#72
Po besedah vodilnih v Arexu, bi radi dosegli proizvodno ceno 350€, kar pomeni 500 do 600€ v prosti prodaji, s tem da bo tudi pri serijski pištoli ostalo rezkano ogrodje.
Odgovori
#73
Pištola bo ostala cela rezkana, razen manjših delov kot so varovalke, slide stopi, itd... 600 eur za rezkan kos v celoti je odlično, če bo življenska doba normalna.
Odgovori
#74
Prepričan sem da hrvati v ZDA prodajajo XDM po manj kot 200€ za kos. Seveda teh cen ne bo uradno nihče povedal.
Odgovori
#75
Pri rezkanem izdelku ne moreš niti pribljižno cenovno konkurirat plastičnemu.
Glede cen v ZDA je treba vedt, da so brez DDV in zaradi same količine in konkurence trgovci delujejo z manjšimi maržami kot v Evropi pri nas je razmerje med VPC in MPC vedno vsaj 1:2 če ne 1:3 pri amerih je lahko 1:1.25 ali 1:1.5 vsaj take so moje izkušnje iz izvoza v ZDA.
Odgovori
#76
https://www.youtube.com/watch?v=nF5-nGxwuvU
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#77
magazin :) hahahaha

engljish ni lih their way of life...
Odgovori
#78
Tudi "ambidextrus" ne obstaja...
Odgovori
#79
Čisti Sig ali isti kot Zastava 999.
Odgovori
#80
Jaz osebno pri pištolji gledam (ne v tem vrstnem redu) težo, kako mi paše v roko, velikost, kje in katere knofe ima, kaliber, zahtevnost vzdrževanja, dostopnost nadomestnih delov, dostopnost dodatkov in ceno. Potem je tu veliko praznega, in šele na koncu oblika.

Če pištola izgleda kot tista iz Avstrije, Švice, Nemčije, Zedea, Hrvaške ali Srbije, pa vidim kot dokaz, da se je dizajn selekcioniral v nekaj, ki deluje in je ljudem všečen. Jaz pravim, da počakajmo kak bo price/performance, fovšarijo nad fanti pri Arexu pa lahko brez večjih zadržkov potlačimo... Al? :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 4 Gost(ov)