Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova pridobitev v Postojni
> jabolko said: a nisi bil na njegovem pogrebu...

Če si me tam vidu, bo že držalo...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
> 357 said:
> **@jabolko V tej rubriki/temi pa rezultati, ki si jih objavil, nimajo kaj iskati!!**
>
> **Pričakujem, da bodo "šefi" svojo nalogo opravili!**
>
>
>
>

Majo majo, zaprejo usta takim kot si ti :-&
> 357 said: **@jabolko V tej rubriki/temi pa rezultati, ki si jih objavil, nimajo kaj iskati!!**
>
> **Pričakujem, da bodo "šefi" svojo nalogo opravili!**

**@mastermind ??**
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Papirnih 11 strelskih mest na zračnem strelišču, je kar "čez noč" zamenjalo devet elektronk  Smile

Ni kaj očitno so ocenl ,da je perspektiva za tako investicijo
Ko imaš v društvu eno stalno in nekaj občasnih reprezentantk, nekaj državnih prvakov, ekipo s pištolo v 1.B ligi, ekipo s puško v drugi ligi, nekaj zmagovalnih ekip in posameznikov v regijski ligi,...,se ukvarjaš z mladimi - skozi šolo streljanja gredo ( skoraj ) vsi učenci obeh OŠ od četrtega/petega razreda naprej, jim moraš dati/priskrbeti ustrezne pogoje. 
Imamo dobrega predsednika in to je to. Če ni denarja, se "pljune v roke", najame kredit,..., v nobenem primeru pa se ne pljuva po bližnji in daljni okolici.
Clap Clap Clap
(13-10-2017, 07:35)357 Napisal: Ko imaš v društvu eno stalno in nekaj občasnih reprezentantk, nekaj državnih prvakov, ekipo s pištolo v 1.B ligi, ekipo s puško v drugi ligi, nekaj zmagovalnih ekip in posameznikov v regijski ligi,...,se ukvarjaš z mladimi - skozi šolo streljanja gredo ( skoraj ) vsi učenci obeh OŠ od četrtega/petega razreda naprej, jim moraš dati/priskrbeti ustrezne pogoje. 
Imamo dobrega predsednika in to je to. Če ni denarja, se "pljune v roke", najame kredit,..., v nobenem primeru pa se ne pljuva po bližnji in daljni okolici.
Če vaš predsednik nebi vzel kredita na svoje ime se nebi imel ti s čim duvat. Jaz bi bil tu previden. Sej veš s tujim po koprivah pa to.
(14-10-2017, 12:39)Stanac Napisal: Če vaš predsednik nebi vzel kredita na svoje ime se nebi imel ti s čim duvat. Jaz bi bil tu previden. Sej veš s tujim po koprivah pa to.

Ti kar bodi previden in precizen ( pismen ), ko bereš poste!! Nisem napisal, da imamo dobrega predsednika?? S tem sem izrazil ponos in pohvalo njemu, ne pa duvanje, kot to dejanje ti imenuješ.
Kredita ni vzel na svoje ime!!
Potem se mi je dec zlagal v Ponedeljek na vašem strelišču. Če me spomin ne vara je edini z menoj kable vlekel po strelišču. Glede na to da je nekoč bil uradna oseba pa meni osebno njegova beseda nekaj pomeni. Ne spomnim pa se da bi koga od vas videl zraven. No ja z izjemo Denis.
@Stanac
Če mene spomin ne vara, te še nisem videl na našem strelišču ali pa te ne poznam... Wink Jaz hodim predvsem na treninge, tekmovanja, druženje, delo pa sem v večini omejil na tisto, ki mi ga narekuje funkcija gospodarja društva, katero opravljam že dobra tri desetletja.
Zakaj si takoj posumil, da se ti je omenjeni "dec" zlagal? Lahko mi verjameš, da on, kot zastopnik ( predsednik ) društva, zelo dobro pozna Zakon o društvih in statut SD Postojna...

Da ne bom jaz, predsednik društva in še kakšen posameznik, na "tapeti" foušije, bi predlagal "šefom", da malo spremljajo nadaljnje pisanje in po potrebi "vskočijo".
Jaz bi na tvojem mestu rajš na klubske delovne akcije hodu namest tega da s tujim po koprivah ... pa ne bo nobene foušije. Je za vse dost in preveč.
Se lahko predstaviš, da bom vsaj vedel, s kom si "dopisujem"?
Dejan Stančević SD Trbovlje, ti???
Zdaj pa ti lahko nekaj zaupam.
Upam, da na mojem mestu ne boš nikoli in tega si tudi ne želi. V primeru, da si pa to srčno želiš, ti lahko brezplačno podarim presaditev mojih rakastih tvorb, ki me pestijo že 27 let...
Moje klubske aktivnosti in pogostost udeležb na njih, opravljam brezplačno in se tebe v nobenem primeru ne tičejo. Ti si pri "vlečenju kablov" na našem strelišču lahko mastno zaslužil, če pa nisi, ne išči krivca v meni, ker ta stvar se pa mene ne tiče.
Če bodo kabli dolgo vzdržali, si bom vzel pravico in tudi tebe pohvalil. Upam, da mi takrat ne boš spet metal polen pod kolena in pretil s koprivami...

Pozabil napisat:
Karlo Baranja, SD Postojna
Tako je izgledalo strelišče dne 21.08.2017, ko sem sam ( pomeni, da ni bilo nikogar zraven ) dokrajčil staro postavitev, po kateri se je čez določen čas ( vmes je bilo še mnogo drugega dela ) lahko vleklo kable:

(15-10-2017, 10:40)357 Napisal: Zdaj pa ti lahko nekaj zaupam.
Upam, da na mojem mestu ne boš nikoli in tega si tudi ne želi. V primeru, da si pa to srčno želiš, ti lahko brezplačno podarim presaditev mojih rakastih tvorb, ki me pestijo že 27 let...
Moje klubske aktivnosti in pogostost udeležb na njih, opravljam brezplačno in se tebe v nobenem primeru ne tičejo. Ti si pri "vlečenju kablov" na našem strelišču lahko mastno zaslužil, če pa nisi, ne išči krivca v meni, ker ta stvar se pa mene ne tiče.
Če bodo kabli dolgo vzdržali, si bom vzel pravico in tudi tebe pohvalil. Upam, da mi takrat ne boš spet metal polen pod kolena in pretil s koprivami...

Pozabil napisat:
Karlo Baranja, SD Postojna

Evo ga spet, se duvaš. Res si nepremagljiv.
Kaj ma tvoja medicinska kartoteka veze s strelstvom? Razen če pričakuješ kako usmiljenje.
To je tvoj križ, jest imam pa svojega in je to nepomembno za to debato.
Koga zanimajo moje glivice pa kurji uč na levi nogi?

Pravo jo pa, da je rak bolezen globokih zamer, drugi pa da je za nastanek rakavih celic krivo pomanjkanje kisika. Kdo bi vedel?
Lahko pa se nehaš duvat tu po forumu in greš mal u gmajno na luft. 

@Ti si pri "vlečenju kablov" na našem strelišču lahko mastno zaslužil, če pa nisi, ne išči krivca v meni, ker ta stvar se pa mene ne tiče.

Človeku, ki ima jajca in za potrebe kluba, kot upokojenec vzame kredit, dam kapo dol. Še daleč da bi mu kaj računal, no ja. 
Plačal je malo pico pa kokto v eni lokalnih gostiln.
Ti si napisal, da bi na mojem mestu....., kar sem ti nazorno odsvetoval in zaradi tega me ni treba nikamor pošiljat. 
Še en nasvet: Skuhaj si čaj iz kopriv - dokazano pomirja. Lahko jih tudi skuhaš in pripraviš kot špinačo - pravijo, da so najboljši vršički ( ne jih zamenjat s kakšno drugo rastlino, če jih že nisi ).
Kaj točno pomeni duvat? Je povezano z vršički?

"Šefi", sem vas pravočasno opozoril, da bo tema ( spet ) zašla?
Admin pa res ne more 24/7  vse teme spremljat.
A lahko tedva spizdita ???

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)