Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultati tekme 14.6.2014 Zlatibor (Srbija)
#21
Čisto si zgrešil planet...
Odgovori
#22
DIMće, če me lahko lansiraš na planet of the apes, grem takoj, ma da so opice na poti... Ti si zgrešil tukaj, popravnog nema.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#23
Mater, še bolj brezupen primer si, kot sem mislil...pametnejši odneha, zaključujem debato s tabo...
Odgovori
#24
DejanKosta-WTF je pa to ????
Odgovori
#25
Andrej, ta fak je kulturna in funkcionalna popestritev foruma. Da se nisi ustrašil? Začne pa se, ko se določeni uporabniki aka dangered species spotaknejo ob 'nekaj'. DIMće, prehitro si odnehal, odnehajo pa tisti fantki, ki obožujejo roza barvo. Drugič naredi domačo nalogo, predno 'uletiš'...
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#26
Ustrašil česa?????
Odgovori
#27
Vprašam samo, pa ja sam fin i kulturan momak, več ali manj, lol. Da nisi šokiran potem? (mislm, zaradi vprašajev)
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#28
Ti pa si entuziast ,če misliš, da Andreja kar tako šokiraš ,boš moral pa vsaj v kaki taki opravi prit ;)



Attached files [Image: e13e5587fc9489b53ccb6b9639e1e5.jpg]
Odgovori
#29
mr.(big)T, mene ne boš videl v taki 'opravi'. Dobro da si bil 14.6. na tekmi, da nisi podpiral ta stvorenja v LJ.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#30
"stvorenja" ????????????????
Odgovori
#31
Si to ti, korenjak?

Attached files [Image: 6327da3b2c577eff87d66c46f70b3c.jpg]
Odgovori
#32
ej,dimče,
če daš še od janezka slikco,
te čaka hladna gajba piva. :D
Odgovori
#33
Dim, Boki Dim aka dimće - roza fantek dimćek se je vrnil in ne samo da si 'ljaksa', ampak tudi 'šonjo', lol.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#34
Evo ga DIMće na paradi pošasti (fuuuuuj)

Attached files [Image: 664dfc2416cd25fa78094436267c21.jpg]
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#35
Otročaj...
Odgovori
#36
=))
administrator / Strelec.si
Odgovori
#37
Korenjak a si al nisi???? :-q
Odgovori
#38
'Biti ali ne biti, to je tu vprašanje', lol. Andrej, a ti je všeč ta blondi? Ljaksa+šonjo DIMće je "dal 5minut forum slave" temu Kostevcu.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
#39
Buzijev ne maram! A si to ti? Povej al se bojiš????? Te kar razumem! Kok si freh in žaljiv tle do nekaterih je bolje da te ne poznajo!!!!
Odgovori
#40
Maraš maraš, lol. Očitno si res zabit, ti Andrej, da še vedno misliš, da sem to jaz. Bojim? Garantiram ti, da ne poznam strahu. Pa moja garancija v določenih krogih veliko pomeni. Poznajo me določeni na forumu in dobro vedo kdo in kaj sem.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)