Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novoletno tekmovanje HotRange precision 2014
#1
Spoštovanji strelci,

Vabimo vas na novoletno strelsko tekmovanje, ki bo dne 20.12.2014 na pokritem strelišču SD Tržič s pričetkom ob 11. uri.
Po enoletnem premoru, bomo obudili tekmovanja iz serije HotRange precision in tokrat vas vabimo na prvo izmed njih. Pomerili se bomo v po dveh dolgocevnih disciplinah na 100 in 50 m.

Posebej vabimo vse končne zmagovalce tekmovanj Lige HotRange precision 2013, ki so oproščeni prijavnine.

Pravico nastopa na tekmovanju imajo samo strelci, člani strelskih društev, ki so včlanjena v eno izmed slovenskih strelskih zvez.

PO KONČANEM TEKMOVANJU, VABIMO VSE PRIJATELJE STRELSKEGA ŠPORTA NA NOVOLETNO ZABAVO, ki bo v klubskih prostorih nad streliščem.

Za glasbo, ogrevanje, hrano in pijačo bo poskrbel sponzor, ki v kratkem odpira verjetno največjo trgovino z rabljenim orožjem pri nas.

Sponzor med zabavo obljublja turnir v praktičnem streljanju na strelskem simulatorju Laser Shot Pro Shooting z bogatimi nagradami.

Pravilnik si oglejte v priponki, več o zabavi, sponzorju in nagradah pa v naslednjih dneh.

Se vidimo v Tržiču!

Team HotRange


Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/21/1...e0c3ac.doc (45.5 KB)Â [Image: 6b61403611ac9298b81a2d4d8292c0.jpg]
Odgovori
#2
Me veseli - sam me pa vseeno zanima kdo je ta sponzor, ker se vecina oglasuje kot najvecji :-@
Odgovori
#3
Jest lahko samo rečem .. pridi Dong naredimo žur pa boš videl.
Pa ne pozabi Mauser Carcano Švicar Arisaka ali Springfieldka, ker teh nagrad je treba osvojit !!!
Odgovori
#4
Sem nekje slišal, da naj bi bila to ena ruska firma.
Odgovori
#5
Praviš potem, da nagrade žal ni možno dobavit zaradi sankcij ;)
Odgovori
#6
Нет нет нет (нет стучать с обуви на столе) Вы не понимаете очень хорошо .. Да, вы можете взять ваш Мосина Наган 1891/30 вами !!
Google translate ...
Ne, ne, ne (tolkel s čevljem na mizi) Ne razumemete zelo dober .. Da si lahko vzamete Mosin Nagant 1891/30 z vami
Odgovori
#7
Uf uf nagrade prvlacne, sponzor skrivnosten in to v teh casih :-?, nekdo omenja ruse - ja te bojo ocitno vso slovenijo pokupil :-w, no dejmo ajde se zjasnt =D>
Odgovori
#8
Greh se pove, grešnika pa ne!! ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
Ja, ne vem če so res Rusi al je pa sam nekaj v zvezi z Rusijo. :-/
Odgovori
#10
Приз для победителя практической стрельбы турнира с лазерами

Attached files [Image: 7726a32bc2838a9bc9b5fafd5ea802.jpg]
Odgovori
#11
Tak řekni něco v ukrajinštině, pokud si troufáte >:)
Odgovori
#12
No a sem rekel, samo kaj piše zgoraj z švasanimi črkami pa res ne vem. :-O
Odgovori
#13
Nagrada za tekmovanje z laserji...
Odgovori
#14
Oooh Bucho .. Ti si sihurno še imel švasane crke v šoli.
Zanima me kakšne nagrada bo za Mausermaffia... . in za MK optika in MK odprti merki...
Odgovori
#15
Приз за победу команды турнира с практической стрельбы лазеров

Attached files [Image: 4dd6952f1e8a24ccf257f459b390ae.jpg]
Odgovori
#16
Zdravo,

po tej nagradi se mi dozdeva ,da bo tekmovanje podaljšano (in s tem pričetek žurke) pa me zanima , a bo lahko tekmovalec tekmoval večkrat / kot na nekaterih tekmovanjih / ali samo enkrat kot se spodobi za pravo tekmo ?

LP Boro :)
Odgovori
#17
Boro..
Ti ne rabiš večkrat tekmovat.. Ti lahko še zmagaš the Pilates way.. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=uLJjY44X_0M

In za teh ki je Rusčina problem.
Jakna je nagrada za zmagovalec laserski turnir.

Merilec hitrost metki je za ekipa ki zmaga na laserski turnir.
Odgovori
#18
Citat iz pravilnika:

".. Če ima strelec v posamezni tarči večje od predpisanega števila zadetkov, se mu na vsaki taki tarči odšteje ustrezno število najboljših zadetkov.......V kolikor ima strelec, v skupini tarč predpisano skupno število zadetkov, vendar so le ti razporejeni neenakomerno, se strelcu prizna dosežen rezultat, z odbitkom dveh krogov za vsak zadetek zabeležen v nepravi tarči..."

Meni se zdi, da sta prvi in drugi del med seboj "sprta" oziroma nista napisana v pravem zaporedju. Če se tudi vam ( organizatorju ) zdi tako, vam lahko ta del sestavim na bolj enostaven ( razumljiv ) način. V vsakem primeru pa je kazen odbitka dveh krogov za vsak zadetek v nepravi tarči prevelika. Z odbitki se navadno kaznujejo tretji in vsak naslednji, prva dva pa se "oprosti".

Prosil bi še za razlago dovoljene 180 stopinjske varne smeri. To sem nekoč ( mislim, da pred prvo tekmo, ki ste jo organizirali na tem strelišču ) že vprašal, a odgovora ni bilo.
Hvala.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#19
Shoot4fun,

če pride mladenka na tekmo jaz definitivno ne streljam .Posvetil bi se raje telovadbi.Tudi puška ni slaba /sem jo zapazil na koncu /.

LP Boro :)
Odgovori
#20
357, veskakor bomo veseli strokovne korekcije pravilnika, vključno s popravkom varne smeri.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)