Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVOLETNA TEKMA 27.12.2014 SD Alfa-Pro
#1
Strelsko društvo Alfa-Pro vabi na tekmo v streljanju z MK in VK pištolo ali revolverjem

Kraj: Strelišče SD Alfa-Pro v Podgorju pri Kamniku
Datum : Sobota 27.12.2014
Začetek: ob 9.00 uri

Strelske discipline: Disciplina natančno streljanje

Strelja se na razdalji 25m
MK pištola ali MK revolver kalibra .22LR, VK pištola ali VK revolver kalibra .30 – .45

Obe disciplini: Strelja se 5 poiskusnih strelov, nato serija 10 strelov v trajanju do 10 minut.
Tarče so standardne ISSF.

Disciplini dinamično streljanje
Strelja se na razdalji 15 m
MK ali VK pištola ali revolver kaliber od 0.22LR do .45
1. Posamezno
Strelja se na padajoče kovinske tarče ( Plate Rack Steel Target ) na razdalji 15 m

Premer tarče je 17 cm . Potrebna sta dva okvirja.

Strelja se serija 5 strelov, sledi menjava okvirja, nato še pet strelov.

Meri se čas. Vsak zgrešen strel, pribitek 5 sek. h končnemu času.
Vsak tekmovalec strelja enkrat, šteje se najboljši čas. Za doplačilo je možna ponovitev streljanja.
2. Dvoboj parov na izločanje
Dva tekmovalca streljata istočasno, vsak serijo 5 strelov, za svojih 5 tarč. Meri se čas in število zadetih tarč. V slučaju neodločenega izida, tekmovalca ponavljata dvoboj. Začetni pari se določijo z žrebom.
Vse discipline: Dolžina cevi največ 153 mm, dovoljeni odprti mehanski merki


Nagrade
Prvi trije iz vsake discipline natančno streljanje, dobijo medalje

Prvi iz vsake discipline dinamično streljanje, dobi praktično nagrado

V štartnino je vključena malica

Štartnina – 10,00 Euro

Ponovitev streljanja kovinske tarče, posamezno –3,00 Euro

Informacije in prijave

041/688-123 ali sdalfaprokamnik@gmail.com




Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/02/1...82fa2d.pdf (158.3 KB)Â
Odgovori
#2
Kaka dinamika je to da omejujete število strelov... [-(
Odgovori
#3
Pozdravljen vsi,
Imeli smo krasna organizirano tekmo in kot nagrada je še začelo snežiti.
Za Jabolko imam to, Taka da imaš 10 tarc 2 okvirje po vsak 5 patronov in timer ki te preganja. Mene je zdelo zanimivo.
Vsem želim naj 2015
Henrie


Attached files [Image: 793e846daa65fac7e7228c92f94efc.jpg] [Image: 0d2a0e33980a8930587769097b33a3.jpg] [Image: b9d8cf7ff11a56d45d3a21f15abfbd.jpg] [Image: 060b1b415b0bb4addfa44d37fcbe04.jpg]
Odgovori
#4
Ponovno odlično izpeljana tekma, kljub pravim zimskim razmeram !!!!
Odgovori
#5
Ni kaj da se ne oglasimo tudi z Logaškega konca in pohvalimo organizatorja za lepo izpeljano tekmo . Po malici in štartnini sodeč sploh ne veš , da si bil na Gorenjskem . Bravo družba.
Pa lep pozdrav JZ =D>
Odgovori
#6
> shoot4fun said:
> Pozdravljen vsi,
> Imeli smo krasna organizirano tekmo in kot nagrada je še začelo snežiti.
> Za Jabolko imam to, Taka da imaš 10 tarc 2 okvirje po vsak 5 patronov in timer ki te preganja. Mene je zdelo zanimivo.
> Vsem želim naj 2015
> Henrie
>

lahko da je blo tebi zanimivo drugič pa naredi tako kot se za take tekme spodobi...okvirji neomejeni polni 5 do10 platk ali poperjev ali eno in drugo lahko tudi drugo in eno,bele barve ena rdeča,ta se ustreli ko padejo vse ostale in timer ki beleži čas...in ker je to tekma se lahko strelja, ker ljudje zato pridejo dvakrat, trikrat časi se seštejejo in najnižji čas zmaga...pol pa pridem in vam pokažem kako se to dela... :-SS
Odgovori
#7
Mmh..... Rdece zastave ali smrt ???
Zakaj ne bi smel tako kot so oni imel.
V kateri zelena ali rdeča knjigica je napisano da take tekme so nespodobni??
Če si ti tak maher prid še to probat.
Alfa Pro je taka tekma organizirala, če te ni OK organiziraj svojo.
Imeli so dobro udeležba čeprav je bilo močno konkurenca od druge tekme in napovedan slabo vreme.
Jest in ostale 26 strelci so užival...
Kje si pa bil ti...
Doma??



:-B
Odgovori
#8
Zato ker ste oglaševali disciplina dinamično streljanje,ki pa to ni. Dobra udeležba... ja 126 strelcev pa res ni slaba udeležba priznam... L-)
Odgovori
#9
al bodo rezultati kje objavljeni? Me firbec matra ker sem bil ;) tekma je bla dobr izpeljana, ni kej
Odgovori
#10
Jabck pa od kod tebi 126 strelcev? Je lepo napisal da jih je bilo 27 (jest pa ostalih 26...)
Odgovori
#11
> Barbapapa said:
> > jabolko said:
> ..ajoj kaj si jim naredu a si predstavljaš kakšen bi bil čas, če bi se vaše tekme en taprav IPSCejevc udeležil... =D>
>
> Če, če, če, če...Superior alias jabuk (morebiti kar Rambo ali pa vsaj Chuck Norris), kot vsi ostali si bil vabljen da pokažeš kar znaš. Če, če, če, če...mogoče si se pa ustrašil, da te kdo namaha? Sem slišal, da se ti roke zadnje čase nekam tresejo.
>
>


Zakaj se razburjaš, saj sem te samo na napako opozoru, pač niste streljali na poperje ampak na platke in če si se zmotu ali tega ne ločiš bi lahko reku, oprosti saj res bom popravu in stvar rešena...kar si slišal ne bo držalo sem že povedal da z veseljem stisnem roko vsakemu, ki te na pošten način premaga, roke se mi pa zaenkrat prav nič ne tresejo ...
takole na grobo ocenjujem da bi to vajo odstrelu med 10 in 15 stimi sekundami...in za svoja leta zlasti 357 zelo dobro sliši pa tudi ti ne zaostajaš bistveno ...kaj sta se spremenila v uho...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)