Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F-Class tekmovanja in predstavniki
#81
Spoštovani g. Ličina v lanskem letu sem dobil samo en tvoj klic..mogoče ga dobim danes??? lp
Odgovori
#82
Spoštovani Boris,

če se ne javiš nisi na vezi . Zmenjena sva bila ,da se dobiva v sredo ob 14.00 pri Janezu. Seveda te ni bilo . Javil si se ob 20.30 ?
Očitno imaš probleme z tajmingom .
Toliko o klicih in resnosti.

LP Boro
Odgovori
#83
Ma lej, spoštovanega Borisa je letos hudo prizadelo, da je njegovo strelišče, kjer celo kosi travo, kar naenkrat na voljo tudi ostalim smrtnikom. Kaj bi še lahko bilo hujšega od tega...Jebiga, tko to je, mecen je šel na misijo v tujino, nova nomenklatura pa nima posluha za stare ekskluzive...
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori
#84
S.Vizec...palček
Moram te žal mal razočarat, foruma ne berem več tole sem zasledil po pomoti mislim, da si ti tukaj prizadet,razočaran, naslednjič ti bom dovolil, da se malo popaseš travica je zelo sočna tako, da ti bo teknila tebi pa še komu drugemu(mogoče ste velika družina pa bo šlo mal hitreje...paša je zastonj)
Glede stare ekskluzive ta naj ne skrbi, te bo preveč bolela glava....po novem imamo dodeljene vse termine.
Odgovori
#85
(18-05-2015, 22:40)strela Napisal: S.Vizec...palček
Moram te žal mal razočarat, foruma ne berem več tole sem zasledil po pomoti mislim, da si ti tukaj prizadet,razočaran, naslednjič ti bom dovolil, da se malo popaseš travica je zelo sočna tako, da ti bo teknila tebi pa še komu drugemu(mogoče ste velika družina pa bo šlo mal hitreje...paša je zastonj)
Glede stare ekskluzive ta naj ne skrbi, te bo preveč bolela glava....po novem imamo dodeljene vse termine.

Strela kaj se pustiš provocirati??? Nekdo te bo vprasal (al pa kam drugam) kdo ti je odobril vse termine in smo tam kjer ni muh! Doh
Odgovori
#86
Pozdravljen Boris,

kdo ti lahko v sredi sezone dodeli termine ? A se ti ne delijo ob koncu tekočega leta ? Sicer mi /ozvvs / ne potrebujemo več terminov , me pa vseno zanima kako lahko nekdo dobi termine sredi sezone ?
Upam ,da ni to spet ena tvojij "resnic".

LP Boro
Odgovori
#87
" besđaur " še krik iz valov ,potem pa vse tiho je bilo .



LP Boro:-D
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)