Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 3 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix SKOPJE 2015
#21
Barnard, Keppeler, Bartlein, Krieger, Lilja... in so v fazi novih projektov in nakupov...
Odgovori
#22
(13-05-2015, 23:33)SteyrAUG Napisal: Barnard, Keppeler, Bartlein, Krieger, Lilja... in so v fazi novih projektov in nakupov...

kdo pa ni , mislim v v fazi novih projektov in nakupov Mrgreen

Na fotkah ni vidt , so pa opazni implementi, ki so v F klas ilegalni.
Odgovori
#23
Vem, da imas dobro pusko, pa daj, pridi na eno tekmo. Na tekmi BL, ki je dobro obiskana, npr. 180 krogov zadostuje za okoli 20. mesta... ni tko u izi, nivo se dviguje. Ce pa ne bos zmogel svoje porcije cevapov, jih pa lahko se vedno prepustis Zlatku  Nod
Odgovori
#24
Tud z kolegi v šankbanki vztrajat do 7 runde ni izi, pa nivo ...   ... se po 7 rundi resno dviguje . Mrgreen
Bi moral pa na glavo padt ,da bi vložil čas in denar za BL tekmo sploh kje na 'daljnem jugu' , ko pa lahko za enak vložek grem na kaj precej bolj resnega.
Odgovori
#25
Ja ni kej tezka je ta nasa strelska... Kar se konkurence tice pa je glede na zadnje rezultate pri nas ze kar malo nora in mislim da je skrajni cas da se gre na samo 2 poizkusna. Tole zadnje na Mlakah je blo mal adijo pamet (sam sem verjetno dosegel svoj in opremin max k so se planeti poklopli na 300m pa sem sam za en krogec bil pred drugim- na 100m pa s ucas zmagovalnim rezultatom niti bliz vrhu). Tole kar bo v soboto v Beli bo tud en korak naprej v dvigovanju lestvice zahtevnosti in konkurenca je zgolj in samo dobrodosela (brca v rit" za vse.
Odgovori
#26
Ja a rezultatov iz te Balkanske lige pa ni nič????
Odgovori
#27
Rezultati so takšni da bo Marijan še najmanj do konca tenda jedel samo zelenjavo, da se organizem spočije od pečenja in pajcekov ;)
Odgovori
#28
(14-05-2015, 10:32)mr.T Napisal: Tud z kolegi v šankbanki vztrajat do 7 runde ni izi, pa nivo ...   ... se po 7 rundi resno dviguje . Mrgreen
Bi moral pa na glavo padt ,da bi vložil čas in denar za BL tekmo sploh kje na 'daljnem jugu' , ko pa lahko za enak vložek grem na kaj precej bolj resnega.

ha ha ha, greš seveda lahko...pa pejt pa pokaž kako se ustreli stotko, na konc ko te bodo prizemljili z kakim kvazi 308w ki nima niti za burek se pa vpraš...iha kaj mi tega treba je bilo. Doh

Zlatko ne še objavt rezultatov še mal počak...
Odgovori
#29
A bo S.Vizec kaj objavil rezultate ali ne, da vsaj vidimo kolk folka je to pokal .

Sam hodim na razne tekme a vrag ko nikjer ne zahtevajo stotke od mene ,vedno kaka drugo foro naumijo.

Zgleda, da so te stotke bolj pri BL v modi seveda samo kadar nič ne piha tako kot v Skopju, drugače severneje od nas redno padajo take na 300m a te najbrž ne veljajo ker ni vidt vsake luknje . Mrgreen  to bi bila ziher samo 70 ker ostale tri tipu ni ratalo v tarčo spravit.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#30
Pa kaj a mas ti mogoče neke "jugotravme",  da doživljas čustvene izlive, ko nekdo omeni Balkan ligo? Mrgreen 
Če te nima it na tekmo, ni problema, ti ni treba, bodi doma, jej "sportmusli" Puke...ni pa treba izničevat truda organizatorjev... Pa ne pisat stvari "iz fotelja" kot dejstva, če stvari ne poznaš kot dejansko stojijo... BTW, v Skopju je bil najprej velikooo miraža, potem vetrovno (do 0 do 35 cm zanosa/300m/308WIN)...
Odgovori
#31
sej veš kako to je.. nikoli ga s sabo ne povabite, potem pa doma suhe žemlje žuli medtem ko se po Balkanu pajceki vrtijo. Nič čudnega, da je piker ;)
Odgovori
#32
Mr.T: če popaš "severno-evropske" tarče, še ne pomeni, da si evropejc, švabi te majo za balkancaMrgreen
Odgovori
#33
Mene osebno tudi ne moti, če gre za tekme BL. Streljanje je streljanje - pajcek pa načeloma vedno boljši kot golaž. Mislim, da imajo pravila še kar nekako, ne vem kaj te je tako zmotilo (razen dela, ki ga je omenil KristianDumb ).

A sta se vidva že kdaj udarila v Sloveniji na tekmi? Vaju sem mislil, Mr.T pa SteyrAUG. Če se nista, je nehigienično pljuvanje po sostrelcu. Recimo jaz in SteyrAUG sva se Wave in od takrat ga jaz recimo lahko malo popljuvam Nod (pa AndrejaF tudi, pa 6BR tudi, pa še kakšnega drugega tudi - menda sem imel za razliko od njih takrat odlične strelske pogoje Rofl ), če se mi zaljubi, ampak ga tokrat nimam za kaj Shrug ...


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#34
Bobi- ha! Se spomnem ja, par let nazaj si me u MK50 pri Rajkotu prehiteu za en krog...od takrat imam nočne more, tisti moj Anschutz 54 pa sem spremenil v deko :))
Sva se udarila z Mr.T-jem, žal samo enkrat lani na 300/500m... hm, je bolj dejaven na internetu in manj na VK strelišču Mrgreen 
Ne pljuvam po sostrelcu, povem kar mislim, debatiram lahko s komerkoli... moti me samo pljuvanje po BL iz principa (pajcek gor pajcek dol), čeprav se je ni nikoli udeležil...
Odgovori
#35
Big Grin 
(14-05-2015, 19:42)SteyrAUG Napisal:  pajcek gor pajcek dol...

pa kaj maš ti proti pajcekom?!? Žlahtne živali, hrustljavo zapečene se tako lepo smejijo, samo še Zlatko se ob njemu lepše smeji ... Mrgreen
Odgovori
#36
Sej nisem tebe mislu Klemen :-D ...

Sem pa našel v arhivih tvoje traume hi,hi... http://www.strelec.si/forum/thread-4896-...a#pid37772

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#37
A zna kdo iz tega linka potegnit rezultate, da nisem prej AndrejaF za djabe omenjal...
http://www.strelec.si/forum/thread-3324-...ke#pid3328 (iz 8. prispevka - od Kanele)

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#38
(14-05-2015, 20:00)Kristian Napisal: pa kaj maš ti proti pajcekom?!? Žlahtne živali,

Kakor je meni znano, prašički spadajo med "plevel" in ne med žlahtne živali ( na primer: konj ). Da ne bi bilo pomote, se ga ne branim... :-D  O žlahtnosti bi lahko kaj več napisal "strokovnjak"  za živinorejo.  ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#39
(13-05-2015, 23:33)SteyrAUG Napisal: Barnard, Keppeler, Bartlein, Krieger, Lilja... in so v fazi novih projektov in nakupov...

Klemen pozabu si lotarja  valterja...al pa ni blo nobenga z tem rolom...pa saj to itak le ropotuljica zvana misteraš zagovarja  Mrgreen .
Odgovori
#40
Ne očitno je bil samo un ta drug Valter z propisno F klas marelo in TR restom , nič od unga fušarja Lotarja tist noben resen strelec ne vzame
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)