Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izhodišča za pripravo N-OZ
(10-04-2015, 08:50)Ales Napisal: Kakšna restriktivnost točno pa se nam obeta?
Kaj točno se nam obeta bo kmalu znano.Osnutek je že napisan, uporabnik DR 76 pa bi lahko o tem povedal kaj več.
Meni vsebina točno ni poznana gre pa za omejevanje strelskih aktivnosti na vseh področjih ter povečanje pravic "nasprotnikov" orožja.
Odgovori
A res nismo sposobni zascitit interese strelcev in predstaviti zadevo v pozitivni luci. Mene tud pa se koga moti k motorka cel dan zge in z njo tud lahko koga ubijes pa jih noben ne prepove, pa somdecibeli bistveno visji. Naj se uredi predpis o ureditvi prostora kjer se strelja, braniki v tej in tej visini pa bo
Odgovori
Citat:A res nismo sposobni zascitit interese strelcev

Glede na emipiriko zadnjih parih podobnih debat bi rekel da ne... Morda pa bo tokrat kaj drugače...
Odgovori
(10-04-2015, 19:46)Dong Napisal: A res nismo sposobni zascitit interese strelcev in predstaviti zadevo v pozitivni luci. Mene tud pa se koga moti k motorka cel dan zge in z njo tud lahko koga ubijes pa jih noben ne prepove, pa somdecibeli bistveno visji. Naj se uredi predpis o ureditvi prostora kjer se strelja, braniki v tej in tej visini pa bo

Žal smo Slovenci taki, da tudi pri resnejših zadevah le stežka stopimo skupaj in se borimo za svoje ideje. In če je res, da je nov zakon že tik pred razgrnitvijo (čeprav mi na strani Državnega zbora ni uspelo najti informacij o kakšni spremembi), smo očitno spet zamudili vlak Doh .
Odgovori
Matjaž vlak še stoji na postaji! Zaenkrat. Torej če imaš kako idejo kar na dan z njo.

Vse predloge lahko podaš kar tukaj ali na zs lahko pa tudi na mejl. 
Odgovori
(11-04-2015, 22:12)Bobo Napisal: Matjaž vlak še stoji na postaji! Zaenkrat. Torej če imaš kako idejo kar na dan z njo.

Vse predloge lahko podaš kar tukaj ali na zs lahko pa tudi na mejl. 

Pomagalo bi, ko bi tudi neposvečeni imeli vpogled v osnutek... 
Odgovori
Tudi jaz bi ga rad videl. Od kod zorro.si ta informacija ne vem. Na zadnjem sestanku je bilo dogovorjeno, da se bo osnutek pripravil. Mogoče pa on in DR76 vesta kaj več.
Odgovori
Res je. Dokler ne bo osnutka in bodo prihajale le neke skope informacije, katerih verodostojnosti ni moč potrditi ali zanikati, lahko zgolj ugibamo.
Odgovori
Kot sem že napisal-osnutek je,vsebina mi ni poznana.Je pa z vsebino seznanjen uporabnik DR76,ki pa se je očitno zavil v molk.
Sicer pa bo zadeva kmalu znana- do takrat pa še vse po starem!
Odgovori
No glede na to, da so na zadnjem sestanku delovne skupine rekli, da bodo pripravili predlog in da bodo za to potrebovali več kot 14 dni, zdaj je točno 10 dni od tega sestanka pa še zapisnika ni, dvomim da ima DR76 informacije iz prve roke. 

Lahko pa da je sam šel pisat osnutek, če je bi prosil da ga posreduje, da ga lahko dopolnim še z ostalimi predlogi.

zorro.si - malo sem postal sumnjičav. Imam občutek, da imata vidva z DR76 dostop do mojega računalnika!!! :) 
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)