Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tile so šli pa res v cvet
pred 10 dnevi naročim preko spletne trgovine nalepke za tarče, na spletni strani piše "izdelek na zalogi" takoj po naročilu pride potrditveni mejl. No, to pa je tudi vse kar je prišlo. Debelih 10 dni in par mejlov kasneje, ni ne nalepk ne odziva s strani podjetja.

Skratka, šalabajzeraj do maksimuma. Svetujem obvoz.
Odgovori
če te zanimajo takšne, javi.

http://trgovina.varnost.si/index.php?dis...uct_id=221
Odgovori
(23-03-2015, 08:13)Kristian Napisal: pred 10 dnevi naročim preko spletne trgovine nalepke za tarče, na spletni strani piše "izdelek na zalogi" takoj po naročilu pride potrditveni mejl. No, to pa je tudi vse kar je prišlo. Debelih 10 dni in par mejlov kasneje, ni ne nalepk ne odziva s strani podjetja.

Yup, vse je res. Sam sem se zanimal za nakup pištole, ki si jo želi moja boljša polovica, to je S&W M&P Shield w/Crimson Trace green laserguard 9mm, preko njihove kataloške prodaje, vse kar sem dobil v 3h tednih sta dva maila.
1. je bil naj jim pošljem link do artikla 2. pa, da bodo stopili v kontakt z dobaviteljem ( pa še to po mojem posredovanju )...potem pa  vse tiho je bilo...

Hja kaj naj rečem drugega kot PODEN.
CZ 75 SP-01 SHADOW.   S&W M&P SHIELD
Odgovori
(23-03-2015, 08:13)Kristian Napisal: pred 10 dnevi naročim preko spletne trgovine nalepke za tarče, na spletni strani piše "izdelek na zalogi" takoj po naročilu pride potrditveni mejl. No, to pa je tudi vse kar je prišlo. Debelih 10 dni in par mejlov kasneje, ni ne nalepk ne odziva s strani podjetja.

Jaz tebe ne razumem povsem. So ti pobrali denar s kartice? Niso.
Meni se je to na Internetu zgodilo X krat. Naročil robo, pa nič. Lepo počakaš, morda še kakšen mail, potem pa odpoveš naročilo, da se oni ne bi slučajno spomnili kaj dobaviti.

In to je to.
In naročiš nekje drugje.
Princip živi in pusti živeti. Jaz se niti ne bi brigal, kaj je z njimi narobe.
Odgovori

Razlog, zakaj ne morejo dobaviti pa je v Sloveniji največkrat, da preteklo robo niso plačali, pa nove ne morejo dobiti.

Zaman ti naročaš, če oni ne morejo dobiti.

Vendar kot rečeno, ne ukvarjaj se s tem.
Odgovori
Zanimivo, ravno v pričetku tedna sem pri njih vzel rolo nalepk za tarče (črne, 19mm, imeli pa so tudi bele). Preveril zalogo po telefonu in prevzel čez pol ure v trgovini.
Odgovori
Prvo sporocilo je datirano z 23.03.2015.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)