Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trgovina, ki jo strelci potrebujemo
#1
Žal je situacija v SLO trgovinah s strelsko opremo taka, da največkrat prodajajo opremo, ki jo strelci ne potrebujemo oz. niso pripravljeni upoštevati strelčevih želja. Če kaj nimajo, niso pripravljeni naročiti, če pa že so nerazumno dolgi roki dobave in nerazumne cene.

No v primeru trgovine tarča na Dolenjski cesti na srečo ni tako.

Na moje presenečenje je imela trgovina opremo, ki sem jo iskal na zalogi in sem jo lahko takoj kupil. Prijazen gospod, je bil pripravljen na pogovor in je v pogovoru z menoj sodeloval. Če nekaj ni na zalogi, so pripravljeni takoj naročiti, pa še cene so dobre. Skratka trudijo se ustreči stranki.

Skratka zelo zadovoljen s ponudbo

Pa še fino je, da je taka trgovina v Ljubljani

Če bom kaj potreboval, bom brezkompromisno kupoval v tej trgovini
Odgovori
#2
Očitno še nisi bil v PROARMISU, ki je v Mariboru, imajo strelske opreme toliko, da je na koncu težko izbrat, kaj bi kupil. Če pa česa nimajo pa ravno tako poizvejo, ali se da artikel nabaviti in tudi povejo ceno, tako da sem bil pozitivno presenečen.
Odgovori
#3
fejst pobje so, tako Marko @Tarča kot Tomaž in Bojan @Proarmis. Obe štacuni toplo priporočam.
Odgovori
#4
(03-09-2015, 10:27)mossberg500 Napisal: Očitno še nisi bil v PROARMISU, ki je v Mariboru, imajo strelske opreme toliko, da je na koncu težko izbrat, kaj bi kupil. Če pa česa nimajo pa ravno tako poizvejo, ali se da artikel nabaviti in tudi povejo ceno, tako da sem bil pozitivno presenečen.

Pa še naročeno robo ti pripeljejo na dom! Bravo Bojan, kar tako naprej!  Clap Clap Clap
Odgovori
#5
(03-09-2015, 08:48)Msslosar Napisal: Na moje presenečenje je imela trgovina opremo, ki sem jo iskal na zalogi in sem jo lahko takoj kupil. 

Nam lahko zaupaš, s katero opremo so te "presenetili"? - Reklamo je treba izpeljat do konca, a ne? ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#6
Ja Factory Crimp 357, kar je bilo do sedaj v SLO znanstvena fantastika

Povpraševal sem pri več trgovcih, pa niso bili pripravljeni dobaviti željene matrice, ali pa so obljubljali nenormalne dobavne roke in cene, večina je ponavljala, da kako je predrago nabaviti samo 1kos itd., da dobavitelji nimajo na zalogi, spet drugi, da opuščajo LEE proizvode in razno razni izgovori.

Ja bil sem v Proarmis in videl kaj imajo, to pa je tudi vse kar boim povedal o njih.
Odgovori
#7
Očitno sem nekoga dregnil

Negativne Uglede mi najbrž nabijate trgovci ali pa morda uporabniki foruma, ki jim moje negativno mnenje njihovih priljubljenih trgovcev ni všeč-kar dajajte mi minuse, mi prov dol visi.

Ampak je točno tako, kot sem napisal in vaše negativne ocene tega ne bodo popravile.
Odgovori
#8
(03-09-2015, 14:59)Msslosar Napisal: Očitno sem nekoga dregnil

Negativne Uglede mi najbrž nabijate trgovci ali pa morda uporabniki foruma, ki jim moje negativno mnenje njihovih priljubljenih trgovcev ni všeč-kar dajajte mi minuse, mi prov dol visi.

Ampak je točno tako, kot sem napisal in vaše negativne ocene tega ne bodo popravile.
evo plus z moje strani
Odgovori
#9
Smo te že popravili
Odgovori
#10
Heart 
(03-09-2015, 08:48)Msslosar Napisal: ... na zalogi in sem jo lahko takoj kupil...

... Prijazen gospod, je bil pripravljen na pogovor in je v pogovoru z menoj sodeloval...

WOW Eek

vse pohvale za to trgovino! robo ki jo imajo na zalogi lahko takoj kupiš! Clap

pa prijazno osebje je pri pogovoru s tabo pri le-tem tudi sodelovalo!!!  Thumbup

zares prijazna trgovina! Beer
Odgovori
#11
(03-09-2015, 14:59)Msslosar Napisal: Očitno sem nekoga dregnil

Negativne Uglede mi najbrž nabijate trgovci ali pa morda uporabniki foruma, ki jim moje negativno mnenje njihovih priljubljenih trgovcev ni všeč-kar dajajte mi minuse, mi prov dol visi.

Ampak je točno tako, kot sem napisal in vaše negativne ocene tega ne bodo popravile.

Rofl
če bi malo bol pogledal, bi videl da si te minuse dobil že v marcu in maju,
no kokorkoli Dance
Odgovori
#12
Citiranje je precej nerodna zadeva, zato bom napisal, kar sem hotel.

"šlosar" kot šlosar. :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#13
če bi malo bol pogledal, bi videl da si te minuse dobil že v marcu in maju,

no kokorkoli


Ja vem, minuse ste prislinili za podobno temo

Težko je na tem formumu karkoli komentirati, saj takoj zaidete v napačne vode

Človek nič hudega sluteč naivno pohvali novo trgovino, nakar se prične vsesplošno pljuvanje

Msslosar Napisal: [url=http://www.strelec.si/forum/post-103273.html#pid103273][/url]... na zalogi in sem jo lahko takoj kupil...

... Prijazen gospod, je bil pripravljen na pogovor in je v pogovoru z menoj sodeloval...
WOW [Image: eek.gif]

vse pohvale za to trgovino! robo ki jo imajo na zalogi lahko takoj kupiš! [Image: clap.gif]

pa prijazno osebje je pri pogovoru s tabo pri le-tem tudi sodelovalo!!!  [Image: thumbup.gif]

zares prijazna trgovina!

Skrajni cinizem od tebe za komentar "robo ki jo imajo na zalogi lahko takoj kupiš!"

Slučajno imajo robo, ki jo nima noben drug trgovec oz. imajo trgovci res razno šaro na zalogi, ki jo lahko takoj kupiš, vendar ni za njo povpraševanja.
Odgovori
#14
(03-09-2015, 20:03)Msslosar Napisal: Težko je na tem formumu karkoli komentirati, saj takoj zaidete v napačne vode

Človek nič hudega sluteč naivno pohvali novo trgovino, nakar se prične vsesplošno pljuvanje


Pa kje v tej temi sploh vidiš problem?
Odgovori
#15
Šlosar, morebiti si bil malce nenaravno navdušen in tvoj post zveni kot đirlo reklama. Brez cinizma.
Odgovori
#16
Lahko še meni nekdo stisne kak plus?
Odgovori
#17
(03-09-2015, 21:43)HenrikVIII Napisal: Lahko še meni nekdo stisne kak plus?

Evo, da se ne boš počutu zapostavljenega. :)
Odgovori
#18
s temi minusi in plusi ste res zatežili. :)
En uporabnik (ni težko ugotoviti kateri) misli, da mi to kaj pomeni in mi vztrajno popa minuse na vse živo, ker se nekoč v preteklosti nisva strinjala. Žal s tem le dokazuje svojo majhnost in omejenost. Če je to največ, kar lahko storiš v svojem bednem življenju, pa imej veselje.

Se opravičujem za smetenje izven teme, ampak ko ste ravno začeli... :)
Odgovori
#19
(03-09-2015, 17:00)Marks Napisal:
(03-09-2015, 08:48)Msslosar Napisal: ... na zalogi in sem jo lahko takoj kupil...

... Prijazen gospod, je bil pripravljen na pogovor in je v pogovoru z menoj sodeloval...

WOW Eek

vse pohvale za to trgovino! robo ki jo imajo na zalogi lahko takoj kupiš! Clap

pa prijazno osebje je pri pogovoru s tabo pri le-tem tudi sodelovalo!!!  Thumbup

zares prijazna trgovina! Beer

pa dobro... v kateri trgovini pa ne moreš takoj kupit robe ki jo imajo na zalogi Eek
Odgovori
#20
(04-09-2015, 08:11)Bobo Napisal:
(03-09-2015, 21:43)HenrikVIII Napisal: Lahko še meni nekdo stisne kak plus?

Evo, da se ne boš počutu zapostavljenega. :)

roka roko umije...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)