Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primerjava podobnih pištol
#1
Živjo

Zelo zanimiv forum, pridno berem;
pa tudi z iskalnikom ne najdem kake neposrednje primerjave 9x19
- 'plastičnih' tekmic  Glock in Steyer
ali pa
- 'sosedskih' tekmic 'Slovenke' Rex in 'Hrvatice' XDM
ali pa
- vseh štirih med seboj.

So bili narejeni kaki primerjalni testi?
Se poznavalcem zljubi napisati kake pluse in minuse?

Hvala
Odgovori
#2
Tudi sam sem pred nabavo in generalno sem ugotovil (forum+osebne izkušnje ljudi+ tuji forumi) da se najbolj svetuje xdm. Takoj za CZ seveda, ki pa je nisi omenil, predvidevam zaradi cene. Sam se zanimam tudi za baikal viking pa res pravih info še nisem uspel dobiti.
Odgovori
#3
Mislim, da bi prišlo malce preveč kombinacij, če bi hotel imeti test vsake z vsakim.
Kljub temu pa najdeš na netu kar nekaj zanimivih opisov oziroma testov orožja.
Tukaj je nekaj YouTube kanalov, ki so vsaj meni zanimivi in dokaj v pomoč.

hickok45
Military Arms Channel
Guns, Gear & On Target Training, LLC 

Kot vedno pa drži, da vsak berač svojo malho hvali, hickok45u se naprimer kar utrga, ko vzame v roke Glock.
Odgovori
#4
Slavcr direktnih primerjalnih testov ni.... Zame precej dobri testi so iz nemških revij Visier in še prej Caliber.... Tam najdeš  vse možne pištolske teste.... Pač kolikor lahko verjameš takšnim testom... Najboljši test je tisti, ki ga nerediš sam....

Glede plusov in minusov pa ne bom tukaj, ker imaš vse informacije že večkrat zapisane na tem forumu, če se bo tebi ljubilo uporabit iskalno funkcijo za vsako pištolo posebej...
Odgovori
#5
Mislim, da ne moreš mimo hickok45 na youtubu, ko brskaš za primerjavami. Tam poglej...
Odgovori
#6
tega je po netu toliko, kot da ima vsaka vas svojega strokovnjaka. In res ne vidim poyrebe po ponovnem testiranju že stokrat testiranega...
Hickok je vsaj meni najljubši.

Sicer je pa s tem tako kot na fotoforumih: dokler si zelen, ti je najbolj pomebna oprema (ki jo itak ne znaš izkoristiti).
Potem pa to prerasteš in začneš fotografirati :))
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)