Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pištola PROTARGET 6.0
#81
Se jih da probat na strelišču? Kje in kdaj?
Odgovori
#82
(15-12-2016, 16:39)Bacekjon Napisal: Se jih da probat na strelišču? Kje in kdaj?

Spoštovani,

info glede preizkusa g. Jelen Bojan - 051-456 300. Je tudi predsednik strelskega društva Proarmis in Vam bo dal vse informacije povezane s preizkusom.
Proarmis d.o.o.
083 868 940 | 051 456 301 | 051 456 303
info@proarmis.si | www.proarmis.si
Odgovori
#83
Evo! So že rabljene naprodaj:

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/st...81595.html
Odgovori
#84
Wink 
(03-01-2017, 13:57)turist Napisal: Evo! So že rabljene naprodaj:

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/st...81595.html

... če boš dobro pogledal boš ugotovil, da ta ki se prodaja ni ena od tistih desetih iz prve redne serije ...

... verjetno gre za katerega od testnih modelov, ki ga bo trenutni lastnik zamenjal za novejšo različico (kot npr. vozniki golfov  Dare) ...

lp upor500
Odgovori
#85
Bo kr držal, ta nove so brez bobrovga repa. Je pa dobra kupčija, za ceno nove dobiš še bobrov rep zraun.
Odgovori
#86
... dejansko gre za testni model ... sicer pa je že Bojan kakšno stran nazaj omenil, da je testna pištola "odpotovala" na Koroško ...

... pa smo jo našli ...

lp upor500
Odgovori
#87
Pozdravljeni,

res je gre za testno katero nisem imel namena prodat, vendar kupec jo je hotel na vsak način imet in ja saj delamo, da prodajamo. Po dokončanju novih modelov kateri so za med odpotovali do svojih lastnikov se je odločil in že naročil nov model v črno zlati kombinaciji.
Testna tištola bo prišla naslednji teden nazaj v trgovino in se bo prodala. Nove se tudi že izdelujejo 15 zaklepov je narejenih pričnemo s spodnjimi deli. 
Naročila so že možna. Za naslednjo serijo od 15 je še 7 prostih. Računamo, da bodo gotove cca april- maj. Vendar tisti, ki želite barvo, serijske in še kaj po vaši želji morate to povedat čim prej. Drugače bodo standardne in nebo velike izbire razen različnih barvnih kombinacij.

Po prvih odzivih kupcev protargetov in enega prodynamica  je razvidno, da so pištole vrhunske. 

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#88
Spoštovani!

Sem eden izmed lastnikov nove pištole PROTARGET 6.0 in moram priznati, da je ta pištola vrhunska in ob tej priložnosti bi se rad zahvalil timu Proarmis-a za profesionalen odnos in vljudnost. 

Bojan in ostali kar tako naprej.  Clap  Clap




lp
Bojan
Odgovori
#89
Sem iz Koroške pa nisem lasnik PROTARGET 6.0  čestital bi Gospodu Bojanu in njegovi ekipi  za vrhunski izdelek , natančnost in dovršenost v izdelku se lahko primerja z svetovno znanimi izdelovalci strelnega orožja, želel pa bi da  na forumu ti fantje, ki  so firbčni in včasih naivni prej premislili ali se splača metati polena pd noge ,ker s tem nič ne koristijo in oškodovati  pa tudi ne morejo.
Ekipi Proarmis želim veliko prodanih kosov. Jaz jo bom kupil, ko bodo  naredili še revolver . Clap

                                                                                                                                    Kotnik Hand
Odgovori
#90
(05-01-2017, 00:13)walther Napisal: Sem iz Koroške pa nisem lasnik PROTARGET 6.0  čestital bi Gospodu Bojanu in njegovi ekipi  za vrhunski izdelek , natančnost in dovršenost v izdelku se lahko primerja z svetovno znanimi izdelovalci strelnega orožja...                                                                                                 

Oprosti, Protarget se pa res ne more primerjat s svetovno znanimi proizvajalci. To je zelo nepošteno do Proarmis linije, ki  je bistveno bolj kvalitetno narejena, upasana z bistveno večjo pozornostjo na detajle, kot pa puškarski (pol)izdelki svetovnih proizvajalcev.
Če ti paše v roko (tko pač je da 1911 geometrija ni čisto za vsakega), je to pač  trenutno najboljše kar lahko kupiš za precizno streljanje.
Odgovori
#91
tipično Slovensko je med nekaterimi zgornjimi prispevki mogoče začutiti nemalo mero....žlehtnobe. Sprašujem se zakaj? Po moji skromni oceni nepotrebno. Očitno smo tako stravmatizirani, da niti ne opazimo, da pljuvamo sami po sebi. Kjerkoli in vsepovsod.
Če ima nekdo v deželici pod sončnimi alpami toliko jajc, da se odloči in izdela vrhunsko pištolo je to samo pohvalno. Bojanu sem že sam povedal, da bi potreboval več PR. O Rex-u, ki ga čez lužo prodajajo za polovico domače cene je bilo uničeno toliko tipkovnic da je veselje. Naj se piše še o Protargetu. Koncept je dober, puškar je bolj urar kot puškar....čas pa bo pokazal vse ostalo.

Sam sem streljal predprodukcijsko pištolo s katero nisem bil zadovoljen. Ko pa je Bojan prinesel končni izdelek je bila zgodba povsem drugačna. S kolegom iz društva, odličnim strelcem sva počila skoraj identične skupine, ki niso presegle 2cm. Zelo dobro. Občutek na sprožilcu je bil dober z dobro povratno informacijo, kladivo pade da je veselje, merki so super....

Če pa koga zanima zakaj je nisem kupil: preprosto zato, ker imam veliko roko in mi 1911 ne ležijo v roki. Kar pa ne pomeni, da mi ni všeč.

Pa veliko dobre volje in dobrih pištol slovenske proizvodnje v novem letu 2017 .......
Odgovori
#92
je kakšna možnost pri takih pištolah da ti pašejo v roko s pomočjo kakšnih dodatnih platnic/ovitih trakcev ali če ne paše pač ne paše?
Odgovori
#93
(05-01-2017, 12:06)mariborcan Napisal: tipično Slovensko je med nekaterimi zgornjimi prispevki mogoče začutiti nemalo mero....žlehtnobe. Sprašujem se zakaj? Po moji skromni oceni nepotrebno. Očitno smo tako stravmatizirani, da niti ne opazimo, da pljuvamo sami po sebi. Kjerkoli in vsepovsod.
Če ima nekdo v deželici pod sončnimi alpami toliko jajc, da se odloči in izdela vrhunsko pištolo je to samo pohvalno. Bojanu sem že sam povedal, da bi potreboval več PR. O Rex-u, ki ga čez lužo prodajajo za polovico domače cene je bilo uničeno toliko tipkovnic da je veselje. Naj se piše še o Protargetu. Koncept je dober, puškar je bolj urar kot puškar....čas pa bo pokazal vse ostalo.

Sam sem streljal predprodukcijsko pištolo s katero nisem bil zadovoljen. Ko pa je Bojan prinesel končni izdelek je bila zgodba povsem drugačna. S kolegom iz društva, odličnim strelcem sva počila skoraj identične skupine, ki niso presegle 2cm. Zelo dobro. Občutek na sprožilcu je bil dober z dobro povratno informacijo, kladivo pade da je veselje, merki so super....

Če pa koga zanima zakaj je nisem kupil: preprosto zato, ker imam veliko roko in mi 1911 ne ležijo v roki. Kar pa ne pomeni, da mi ni všeč.

Pa veliko dobre volje in dobrih pištol slovenske proizvodnje v novem letu 2017 .......

No lej streljaš grupe ki ne presegajo 2 cm in trdiš da ti pištola ne leži v roki... osebno bi mi bilo vseeno če bi bil ročaj od motorne žage Štihl 08 pa z 2cm grupo si zmagovalec vsake tekme...se ti ne zdi da demantiraš samega sebe Hand
Odgovori
#94
Hoj fantje. Bil sem zraven pri streljanju, ko sta mariborčan in kolega, da ne po imenih ustrelila sanjsko grupo 5 nabojev eden za drugim. Zdaj, kaj komu leži v roki naj sam presodi. Mi se bomo trudili naredit čim boljši izdelek po moji in Dejanovi( puškarjevi) viziji. Vendar moram bit odkrit to kaj so moje zamisli in kaj se mora popravit ali dodelat mi v večini primerov Dejan odgovori imam že narisano bomo naredli. Ja, ko dela višja sila. To je to, ko ves kolektiv Proarmisa dela to s srcem.

Lp Bojan
Proarmis d.o.o.
083 868 940 | 051 456 301 | 051 456 303
info@proarmis.si | www.proarmis.si
Odgovori
#95
Clap Clap Clap
Škoda, da je moja omara že polna.
Odgovori
#96
(05-01-2017, 13:56)JRC Napisal: Clap Clap Clap
Škoda, da je moja omara že polna.

... zakaj pa prej ne kupiš še ene omare?  Dare

lp upor500
Odgovori
#97
Sicer smetiva, a vseeno odgovarjam: s tem, da je omara polna, sem hotel povedati bolj v smislu pokritih potreb. Fizično bi še bil prostor za eno pištolo in mogoče tudi še za eno puško.
Za dodatno omaro pa bi moral razšraufati pol sobe, to pa ne res ne bom  Doh
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)