Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.tekma PP-DP SZPS 2016 - pištola & revolver
#1
OBVESTILO

1. tekma PP-DP SZPS 2016
pištola in revolver
21. maj 2016 ob 9:00
organizator: SD Strelec

lokacija: strelišče Černotiči/Črni kal

Tekmovanje bo obsegalo 8 strelskih prog, minimum 160 strelov, dodatno 8 za kronograf.
[b][b][b]Zaradi sodelovanja s podjetjem Tarča d.o.o. in žrebanja po koncu tekmovanja je udeležba za juniorje brezplačna.[/b][/b][/b]

http://www.ipsc.si/aktualno/obvestilo1te...larevolver


Priponke Male slike
   

.pdf   Strelsko društvo Strelec-Bizovik.pdf (Velikost: 422,09 KB / Prenosi: 454)
Cesar shop d.o.o.
Zaloška 159
Ljubljana
Prevzem vsak delavnik med 11.30-16.30
T : 01/5400602
M: info@cesar-shop.com
www.cesar-shop.com
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #BULarmory #ADC  
Odgovori
#2
V predtekmovanju le še par mest.....Pohitite z prijavo!!!
Cesar shop d.o.o.
Zaloška 159
Ljubljana
Prevzem vsak delavnik med 11.30-16.30
T : 01/5400602
M: info@cesar-shop.com
www.cesar-shop.com
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #BULarmory #ADC  
Odgovori
#3
spodaj so rezultati včerajšnje tekme, čestitke vsem...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#4
(22-05-2016, 10:05)Aleks10 Napisal: spodaj so rezultati včerajšnje tekme, čestitke vsem...

Čestitke predvsem organizatorju in vsem ki so pomagali ustvarit tekmo z rekordno udeležbo 140 strelcev...še enkrat več se je pokazalo da je IPSC kralj strelstva Nod
Moja edina kritika se nanaša na sodniško organizacijo, triminutni brifing za 12 ljudi v shodu je premalo saj komaj vajo vidiš, čar vaje je pa prav v tem da omogoča izvedbo na več načinov...in kako to narediti v treh minutah ogleda... čeprav so bili sodniki uvidevni in če sem uprašal so mi večina dovolili še malo pogledat Clap
Odgovori
#5
Se pridružujem pohvali organizatorja, to včeraj je bilo to kar pričakujem od IPSC tekme, da si zasluži ime pokalna. Vem da ni lahko na ta način organizirati tekme, zato vsa čast vsem sodelujočim pri pripravi in izpeljavi, bilo je super, hvala.
Odgovori
#6
(22-05-2016, 13:11)bubidu Napisal: Se pridružujem pohvali organizatorja, to včeraj je bilo to kar pričakujem od IPSC tekme, da si zasluži ime pokalna. Vem da ni lahko na ta način organizirati tekme, zato vsa čast vsem sodelujočim pri pripravi in izpeljavi, bilo je super, hvala.

Tako je!
Odgovori
#7
Tine zal je bilo veliko tekmovalcev in ce smo morali zagotoviti da je tekma bila koncana ob 15.30 je bilo na ta nacin delat. Menim, da vam je bilo vsec da se je tekma koncala relativno kmalu ob takem stevilu tekmovalcev un vrocini, ki je pripekala. Ja tri minute se pa strinjam da je bilo malo malo.
Gre pa za tako tekmo pohvala tistim, ki so to v dneh ko veeme ni bilo najbolj prijazno zadevo postavili, organizirali in izpeljali.
Osebno si pa zelim se vec takih tekem.
Odgovori
#8
(22-05-2016, 12:52)jabolko Napisal:
(22-05-2016, 10:05)Aleks10 Napisal: spodaj so rezultati včerajšnje tekme, čestitke vsem...

Čestitke predvsem organizatorju in vsem ki so pomagali ustvarit tekmo z rekordno udeležbo 140 strelcev...še enkrat več se je pokazalo da je IPSC kralj strelstva Nod
Moja edina kritika se nanaša na sodniško organizacijo, triminutni brifing za 12 ljudi v shodu je premalo saj komaj vajo vidiš, čar vaje je pa prav v tem da omogoča izvedbo na več načinov...in kako to narediti v treh minutah ogleda... čeprav so bili sodniki uvidevni in če sem uprašal so mi večina dovolili še malo pogledat Clap

Tine na L4 in L5 tekmah bodo 3 minute kar stalnica in to pri 16ih tekmovalcih v skupini. To si ni spomnila sodniška organizacija SZPS ampak je že videno. Pri takem številu je ali to ali pa streljanje v soju avtomobilskih žarometov. :)

Še vedno pa je bilo za vse enako 3 minute, tako da v primerjavi z ostalimi nisi bil prikrajšan.
Odgovori
#9
(23-05-2016, 10:04)Bobo Napisal:
(22-05-2016, 12:52)jabolko Napisal:
(22-05-2016, 10:05)Aleks10 Napisal: spodaj so rezultati včerajšnje tekme, čestitke vsem...

Čestitke predvsem organizatorju in vsem ki so pomagali ustvarit tekmo z rekordno udeležbo 140 strelcev...še enkrat več se je pokazalo da je IPSC kralj strelstva Nod
Moja edina kritika se nanaša na sodniško organizacijo, triminutni brifing za 12 ljudi v shodu je premalo saj komaj vajo vidiš, čar vaje je pa prav v tem da omogoča izvedbo na več načinov...in kako to narediti v treh minutah ogleda... čeprav so bili sodniki uvidevni in če sem uprašal so mi večina dovolili še malo pogledat Clap

Tine na L4 in L5 tekmah bodo 3 minute kar stalnica in to pri 16ih tekmovalcih v skupini. To si ni spomnila sodniška organizacija SZPS ampak je že videno. Pri takem številu je ali to ali pa streljanje v soju avtomobilskih žarometov. :)
[quote pid='120760' dateline='1463990680']

Sem tudi napisal da če sem uprašal so mi dovolili še mal ogleda Clappoglej pusti L4 in L5, to je naše SLO pokalno prvenstvo... ne pa idpa tekma kjer je ogled na minimu.... 5-6 minutni brifing v tem primiru tudi pod razno ne pomeni streljanja v soju avtomobilskih žarometov Notin tu se pač preprosto moraš strinjat saj prav dobro vemo vsi prisotni kdaj se je tekma končala  in koliko časa je bilo podarjeno mucu za njegovo izvedbo nagradnega streljanja...odlična  tekma ki pa prav zaradi ene take nepremišljene poteze izgubi na svojem čaru... velika POHVALA organizatorju, sodnikom, lepilcem [saj res a sploh vemo da smo imeli lepilce Clap] in velika GRAJA tistemu ki je sodnikom ukazal triminutni brifing...
[/quote]
Odgovori
#10
Lepa tekma, še dobr da so Virginia scoring vrgl vn iz pravil he he :)
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#11
Kar se mene tiče, je to, da je organizator priskrbel lepilce na progah najbolj pohvalno. Mene pri tekmi ne zanimajo hrana in spremljevalne dejavnosti kot so nagradna streljanja in žrebanja, jest grem lahko tudi v gostilno, za žrebanje pa lahko vplačam loto. Na tekmo pa pridem streljat, zato me zanima predvsem strelski del. V squadu kjer je npr. 10 ljudi, jih običajno lepi in pobira kakšnih pet, ostalih pet pa, ali ravno imajo čik pavzo, ali grejo ravno scat, ali se zagovorijo, grejo gledat na drugo progo, kakorkoli že, je potem slaba volja pri tistih ki res lepijo, slaba volja pri tistih, ki se jim ne da, slaba volja pri sodnikih, ki morajo groziti s procedurami in dq-ji, proge se zaradi tega vlečejo, posledično se tekma vleče. Tukaj pa je organizator poskrbel za lepilce in pobiralce in strelci se ukvarjajo s streljanjem, svojo opremo, s pripravo itd., sodniki se ukvarjajo s sojenjem in tekma klub velikemu številu tekmovalcev predvidljivo gladko teče. To me je prav prijetno spomnilo na nekdanje čase, ko je bilo to na IPSC tekmah stalnica in ne izjema. Bravo.
Odgovori
#12
Pohvala organizatorjem, sodnikom, lepolcem, vsem strelcem in kuharju (Franciju) :-D. Golaž je bil odličen!  Clap
Zanima me, če obstaja kaj fotografij s tekem in kam jih objavite. Videl sem, da so nekateri fotografirali... ali to ostane v osebnih arhivih posameznikov?
Odgovori
#13
https://www.facebook.com/events/24675331...661936068/
Odgovori
#14
(23-05-2016, 22:06)Ivan 22Lr Napisal: https://www.facebook.com/events/24675331...661936068/

Thumbup
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)