Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. IASC tekma 28.05.2016
#1
AMATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE
Dunajska cesta 21, LJUBLJANA
in
SD KANELA
Uradno obvešča vse svoje člane, da bo
4. IASC tekma (Pištola / Revolver)

V Soboto 28.05.2016 na Strelišču Čebulovec pri Divači.
Izhod iz avtoceste Senožeče, prečkamo cesto za Sežano in nadaljujemo po stari cesti proti Divači, cca po 150 metrih zavijemo na makadamsko cesto desno, ter se peljemo do sivega kontejnerja.
Koordinate:  45.709984° S   13.999227° V

Začetek tekmovanja ob 10.00 uri, prijave do 12.30 ure

4 strelske proge Pištola / Revolver, minimum 100 kos streliva dovoljeno orožje Pištola ali Revolver.

Vabilo je v priponki!

Strelski pozdrav
Nevijo
Odgovori
#2
Rezultati današnje tekme so v priponki.
Odgovori
#3
Pozdravljeni.
Glede na to, da nihče nič ne napiše, bom pa jaz.
Bila je moja prva tekma, zato o kvaliteti ne morem komentirat. Lahko pa povem, da sem bil sam s prireditvijo več kot zadovoljen. 
Velika zahvala gre vsem sodnikom, ki so začetniku(meni) pomagali z dodatnimi nasveti in potrpežljivostjo. 
Spoznal sem tudi par starih mačkov, med njimi tudi jabolko. Vsi odlični sogovorniki, pripravljeni pomagat in delit nasvete zelencem.

Eno vprašanje, če ne smetim preveč teme.
Kje je razlaga za kratice na listi rezultatov?
Hvala in lep pozdrav.
Odgovori
#4
DIV...pomeni orožje z katerim nastopaš...ali uporabljaš varovalko in napeto kladivce...ali pa glocka :))
KLAS...pomeni tvoje znanje ki mislim da bi se moralo določiti z klasifikacisko tekmo pred začetkom sezone pa se ne :))
SUB DIV...pa pomeni juniorji, seniorji, ženske, militari je vojaška oprema...tako na grobo... :))

Si tudi ti prijeten sogovornik in ni problema pomagat nekomu ki je motiviran...upam da se nam enkrat res pridružiš na treningu Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)