Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razpis 5. turnir lige 600 VK PIŠTOLA
#1
ŠD ZPE, Celovška c.185, ljubljana Matična št.: 5819474 Davčna št.: 60444878 e-mail: bozidar.jercic@siol.net TR : si56 0204 3001 1013 184

RAZPIS V. kolo Lige 600VKPR ŠD ZPE prireja v soboto, 11.07.2009 s pričetkom ob 9,00 uri, na strelišču na Dolenjski cesti 11, V. kolo Lige 600 VKPR v streljanju z PIŠTOLO velikega kalibra.


Strelska mesta se določijo po vrstnem redu prijav oz. žrebanju . Vse tekmovalce prosim,da so na strelišču od 8-8,30 ure ,da se s tekmo lahko prične ob 9 uri. Če katera od ekip ne more priti na tekmo, se vljudno naproša, da mi neudeležbo sporoči čim prej na GSM: 041621 220, ali na zgornji e-mail:

Prijavnina za disciplino znaša 25,00eur na strelca ( 75,00eur na ekipo, ki se plača ob prijavi pred pričetkom tekme, ali na zgoraj navedeni TRR z obvezno fotokopijo dokazila ob prijavi. Pravila tekmovanja so razvidna iz Pravilnika Lige 600 VKPR. VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST !
Vse tekmovalce naprošamo, da počakajo do razglasitve rezultatov in podelitve medalj, Po tekmovanju je zagotovljena malica.
Strelski pozdrav !
Predsednik -zastopnik šd zpe božidar jerčič
Odgovori
#2
Ali morda kdo ve, kdaj bodo rezultati? [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img]
Odgovori
#3
ŠD ZPE LJUBLJANA
BILTEN
Lige 600
V streljanju s pištolo velikega kalibra
5. turnir
Ljubljana, 11. 7. 2009

REZULTATI EKIPNO
M. Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.

1.ZSČ LJUBLJANA
291 283 281 285 290 287 1717
FEKONJA EMIL
96 91 94 92 96 95 564
LESAR ANTON
96 94 90 95 96 95 566
MEŽAN ERNEST
99 98 97 98 98 97 587

2.SD SOIT MEDVODE 1
277 280 286 290 286 286 1705
ŠTREMFEL BRANKO
92 94 99 97 96 97 575
ŽAKELJ JANEZ
97 94 93 98 96 95 573
ŠTREMFEL ALEKSANDER
88 92 94 95 94 94 557

3.ŠD ZPE LJUBLJANA
285 279 286 282 283 282 1697
KOMAC UROŠ
96 96 99 94 96 98 579
GROŠELJ MARJAN
95 97 94 95 95 94 570
KRAŠOVEC DARKO
94 86 93 93 92 90548

4.SD CELJE TEHNOVAR 1
274 282 273 276 286 281 1672
FRECE SLAVKO
91 95 94 93 97 94 564
ZDOVC MARJAN
92 93 90 85 95 93 548
ČREŠNIK LEA
91 94 89 98 94 94 560

5.SD CELJE TEHNOVAR 2
265 272 274 264 278 278 1631
ČREŠNIK ALOJZ
93 88 93 89 94 93 550
ŽGAJNER CVETKO
93 95 94 89 91 95 557
ČEPIN MOJCA
79 89 87 86 93 90 524

6.SD OLIMPIJA
260 265 275 270 278 273 1621
STRNAD BOŠTJAN
90 90 92 88 91 92 543
PODGORNIK MITJA
90 88 93 91 95 94 551
BARLE JUSTI
80 87 90 91 92 87 527

7.SD MODRI AS
262 252 262 262 274 259 1571
RUPNIK ALOJZ
89 89 88 87 86 85 524
ŽABJEK BOJAN
82 90 85 89 94 82 522
BITENC DRAGO
91 73 89 86 94 92 525

8.SD SOIT MEDVODE 2
243 270 246 258 251 254 1522
ŽAKELJ DANICA
89 91 83 80 85 88 516
KEK ŠTEFAN
67 87 82 87 76 82 481
OMAHEN MIHAEL
87 92 81 91 90 84 525

9.SD MORIS
238 248 266 248 241 254 1495
STOJANOVIČ NENAD
65 68 80 73 62 68 416
GABER FRANCI
85 91 93 88 90 93 540
MRKUN JANEZ
88 89 93 87 89 93 539

10.SD STRELEC
221 229 237 225 257 253 1422
BOŢIČ ROBERT
62 59 70 57 76 86 410
FEDOLUK IGOR
77 89 83 87 92 84 512
GRČAR SILVO
82 81 84 81 8983 500
REZULTATI POSAMEZNO
M. Strelec Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.

1.Mežan Ernest
ZSČ Ljubljana
99 98 97 98 98 97
587

2.Komac Uroš
ŠD ZPE Ljubljana
96 96 99 94 96 98
579

3.Štremfel Branko
SD SOIT Medvode 1
92 94 99 97 96 97
575

4.Žakelj Janez
SD SOIT Medvode 1
97 94 93 98 9695
573

5.Grošelj Marjan
ŠD ZPE Ljubljana
95 97 94 95 95 94
570

6.Lesar Anton
ZSČ Ljubljana
96 94 90 95 96 95
566

7.Fekonja Emil
ZSČ Ljubljana
96 91 94 92 96 95
564

8.Frece Slavko
SD Celje Tehnovar 1
91 95 94 93 97 94
564

9.Črešnik Lea
SD Celje Tehnovar 1
91 94 89 98 94 94
560

10.Žgajner Cvetko
SD Celje Tehnovar 2
93 95 94 89 91 95
557

11.Štremfel Aleksander
SD SOIT Medvode 1
88 92 94 95 94 94
557

12.Mandelj Žiga
93 92 92 95 93 91
556

13.Nose Robert
92 90 93 93 92 95
555

14.Podgornik Mitja
SD Olimpija
90 88 93 91 95 94
551

15.Črešnik Alojz
SD Celje Tehnovar 2
93 88 93 89 94 93
550

16.Zdovc Marjan
SD Celje Tehnovar 1
92 93 90 85 95 93
548

17.Krašovec Darko
ŠG ZPE Ljubljana
94 86 93 93 92 90
548

18.Strnad Boštjan
SD Olimpija
90 90 92 88 91 92
543

19.Gaber Franci
SD MORIS
85 91 93 88 90 93
540

20.Mrkun Janez
SD MORIS
88 89 93 87 89 93
539

21.Mikec Jože
88 79 89 94 93 85
528

22.Barle Justi
SD Olimpija
80 87 90 91 92 87
527

23.Bitenc Drago
SD Modri AS
91 73 89 86 94 92
525

24.Omahen Mihael
SD SOIT Medvode 2
87 92 81 91 90 84
525

25.Čepin Mojca
SD Celje Tehnovar 2
79 89 87 86 93 90
524

26.Rupnik Alojz
SD Modri AS
89 89 88 87 86 85
524

27.Žabjek Bojan
SD Modri AS
82 90 85 89 94 82
522

28.Žakelj Danica
SD SOIT Medvode 2
89 91 83 80 85 88
516

29.Fedoluk Igor
SD Strelec
77 89 83 87 92 84
512

30.Grčar Silvo
SD Strelec
82 81 84 81 89 83
500

31.Kek Štefan
SD SOIT Medvode 2
67 87 82 87 76 82
481

32.Stojanovič Nenead
SD MORIS
65 68 80 73 62 68
416

33.Boţič Robert
SD Strelec
62 59 70 57 76 86
410

34.Pelicon Vito
70 64 63 67 5870
392

35.Omahen Pavel
52 50 59 62 73 69
365

36.Slemnik Anton
43 68 61 35 66 59
332

REZULTATI POSAMEZNO – ENOROČNO
M. Strelec Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.

1.Podgornik Mitja
SD Olimpija
90 88 93 91 95 94
551
2.Strnad Boštjan
SD Olimpija
90 90 92 88 91 92
543
3.Gaber Franci
SD MORIS
85 91 93 88 90 93
540
4.Mrkun Janez
SD MORIS
88 89 93 87 89 93
539
5.Stojanovič Nenead
SD MORIS
65 68 80 73 62 68
416
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)