Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izbira polavtomatske pištole
#21
(28-06-2016, 21:20)Bobo Napisal: ...

Kugla: 0,6 EUR/kos (jih dobiš tudi za manj)
Netilka: 0,2 EUR/kos
Smodnik: 0,2 EUR/kos (še manj kot 0,2)

Skupaj torej 0,10 EUR/kos oz. 5 EUR za škatlico.

...

Rofl

lp upor500
Odgovori
#22
Ne štima.
Bobo tisto ni navadna vejica. Je decimalna vejica.
Odgovori
#23
Nekaj ne štima v tistem izračunu Papers
Odgovori
#24
0.06+0.02+0.02=0.10
Vsak se lahko zmoti.
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#25
Ja jbg. sem pozabu eno nulo dodat pri komponentah :)

Zanimivo, da pa se noben ni vtaknu v to, kako hitro se ti povrne investicija. :)
Odgovori
#26
ali pa oznato valute (eurocent)  Whistle
Odgovori
#27
(29-06-2016, 10:47)nono Napisal: 0.06+0.02+0.02=0.10
Vsak se lahko zmoti.

Ali pa vsak razume kaj je hotu povedat...sam sem in me tista vejica ali nula ni nič zmotila kajti navsezadnje tolk stane in je čist razumljivo...
Odgovori
#28
Jaz bi ti tudi svetoval, da preizkusiš kaj z malce daljšo cevjo. Sem tudi začetnik, tako da ne morem kaj dosti pametovat, ampak sem preizkusil 4-5 pištol predno sem nabavil 1 kos. Če se ti zdijo pištole prevelike (ročaj) poizkusi s kakšno XDM ali CZ P09 kjer lahko prilagajaš velikost ročaja s tremi različicami.
Definitivno se pa najprej odloči za kaj jo boš uporabljal in kot pravi večina, 1 kos ti mora biti všeč :)
Odgovori
#29
(29-06-2016, 07:59)Bobo Napisal: Kugla:      0,6 EUR/kos (jih dobiš tudi za manj)
Netilka:    0,2 EUR/kos
Smodnik: 0,2 EUR/kos (še manj kot 0,2)

Skupaj torej 0,10 EUR/kos oz. 5 EUR za škatlico.

Bobo, to me spomni na en policijski postopek, ko je možakar napihal 0,9 in je policistu rekel, da se počuti krivega, ker je pijan za volanom in, ker je tako neodgovoren voznik in, ker se počuti še bolj pijan kot samo za nula-devet, naj mu policist v zapisnik napiše kar nula-deset, pa bo takoj podpisal. In tako je tudi bilo... Papers


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#30
(29-06-2016, 00:22)jabolko Napisal:
(28-06-2016, 16:31)Mike Napisal: Če imaš možnost, preizkusi vse tri, kako ti pašejo v roko in bo morda odločitev lažja.

ja pri teh sub kompaktnih pištolah je pa to res uporaben nasvet... Wall

V vročini ti priporočam veliko piti vodo. Morda daj vmes kakšen dodatek, da ti ne padejo elektroliti. Počutje bo sugurno boljše.  Dumb
Odgovori
#31
(29-06-2016, 14:05)Mike Napisal:
(29-06-2016, 00:22)jabolko Napisal:
(28-06-2016, 16:31)Mike Napisal: Če imaš možnost, preizkusi vse tri, kako ti pašejo v roko in bo morda odločitev lažja.

ja pri teh sub kompaktnih pištolah je pa to res uporaben nasvet... Wall

V vročini ti priporočam veliko piti vodo. Morda daj vmes kakšen dodatek, da ti ne padejo elektroliti. Počutje bo sugurno boljše.  Dumb

Bom upošteval...so pa te pištole namenjene prikritemu nošenju in še to le kot rezervno orožje... tako da je čist useeno kako paše v roko , pravzaprav nobena sploh ne paše... smo človeku že svetovali nakup normalne pištole 
tako da še zmeraj mislim da si mimo udaru z tvojim komentarjem Hand
Odgovori
#32
Jabolko, ne poznam te, vendar te spoštujem. Te pa prosim, da prebereš poste. Stric je bil v dilemi in sem mu svetoval naj preizkusi ožji izbor pištol, da se bo lažje odločil. Kaj te tukaj moti? Ne gre za kaj so kosi namenjeni, ampak katerega izbrati in na ta način bi morda zožal izbor, če bi preizkusil vsak kos posebaj. Ne razumem zakaj ti je dvignilo pritisk?
Odgovori
#33
Pri meni preiskus orožja na civilnem strelišču izgleda tako, da zmeraj pozkusim dat v preizkus željeno orožje in nekaj po mojem okusu boljšega in ko to boljše stranka preizkusi in še vedno trdi, da je Glock najboljši potem mu pustim veselje. Nikoli pa ne trdim, da je bilokakšna pištola najboljša.
Vsak se odloča po svoji presoji. Eni, ki imajo dovolj denarja si zastavijo mejo in kupujejo v območju te meje. Spet pridejo drugi, ki nimajo za burek želijo pa pištolo za 2000,00€. Kdo bi vedel kaj je prav? Sam med temi žepnimi pištolcami cenim HS, ker lahko zagotovim, da dela boljše grupe kot kakšen 4,5 ". Neverjetno vendar je posrečen model. 
Letošnjo pomlad sem imel nalogo izbrat kos za prikrito nošenje v ožji izbor sem dal Valtherja ccp in Hs subcompakt. postrelil cca 500 nabojev z vsakim in HS je natančen bolj kot zgleda. Odločil sem se za CCP, ker je res majhen in ga daš v žep srajce, ki pokrije srce. 

lp
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#34
(29-06-2016, 19:00)Mike Napisal: Jabolko, ne poznam te, vendar te spoštujem. Te pa prosim, da prebereš poste. Stric je bil v dilemi in sem mu svetoval naj preizkusi ožji izbor pištol, da se bo lažje odločil. Kaj te tukaj moti? Ne gre za kaj so kosi namenjeni, ampak katerega izbrati in na ta način bi morda zožal izbor, če bi preizkusil vsak kos posebaj. Ne razumem zakaj ti je dvignilo pritisk?

očitno so mi elektroliti padli...po tvoje Doh
Odgovori
#35
Ok. Si pokazal svoj nivo. Odslej bom jaz tebi svojega.
Odgovori
#36
Evo, kupil Glocka.
Še 1x bi se zahvalil Proarmis-u, da so mi omogočili preizkus razvnovrstnih orožij, da sem se lahko pol lažje odločil.
Odgovori
#37
(21-08-2016, 08:24)mk5795 Napisal: Evo, kupil Glocka.
Še 1x bi se zahvalil Proarmis-u, da so mi omogočili preizkus razvnovrstnih orožij, da sem se lahko pol lažje odločil.

 Pametno da si poslušal nasvete in se pravilno odloču...sedaj pa razmišljaj v smeri polnjenja nabojev... Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)