Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Univerzalna pištola dinamika/precizno
#41
(05-02-2017, 18:24)borderuros Napisal:
(05-02-2017, 17:55)Melly Napisal: hahahaha popust hahahaha... če bi vedel kakšne marže imajo...

Kakšne?  :/

(05-02-2017, 17:51)poltergist Napisal:
(05-02-2017, 16:01)borderuros Napisal: Drugače pa mislim, da je jasna izbira CZ 75 SP-01 SHADOW LINE ali CZ 75 SHADOW LINE.

Kako si prišel do tega zaključka?

1. v okviru mojih financ - do 1.300 eur
2. teža za IDPA in IPSC - do 1,18 kg
3. proženje DA in SA
4. ni plastike
5. baje je CZ natančna tudi za preciznjaka
6. baje se dobro prodaja naprej
7. preverjena zadeva na strelišču iz strani drugih
8. lepo sede v mojo roko

Da ne bo pomote, ne grem direktno v nakup. To je izbor za testiranje. Na končno odločitev bo vplival še kakšen nasvet trgovca.

torej bi bila jasna izbira CZ 75 SP-01 SHADOW in ne SHADOW LINE
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#42
Jap... mislim, da bo res tako... CZ 75 SP-01 SHADOW LINE

http://www.czub.cz/en/produkty/pistole/s...-line.html
Odgovori
#43
Tukaj se prodaja en Tanfoglio Match: http://www.strelec.si/forum/thread-17991.html
Odgovori
#44
(06-02-2017, 09:20)Bobo Napisal: Tukaj se prodaja en Tanfoglio Match: http://www.strelec.si/forum/thread-17991.html

En se je naveličal igranja, da prodaja cel komplet...  :-D
Odgovori
#45
Tole vprašanje še tudi ni bilo izpostavljeno

Za precizni trening, v povprečju uporabiš nekje.... 60 nabojev.

Koliko nabojev pa porabiš pri dinamičnemu streljanju na trening? .... 150? 200?
Odgovori
#46
Odvisno koliko treniraš. Povprečno v SLO se gibljejo tam nekje kot si napisal.
Odgovori
#47
Za natančno streljanje in za IPSC uporabljam Arsenalovo Strike One. Je v osnovi malenkost boljša od glocka 34 (boljše proženje in pa v IPSC-ju  dovoljena v kategoriji produkcija medtem ko glock34  pade v kategorijo open( cev daljša od 5"). Je nek kompromis ampak nič več kot to. Nabojniki dražji in težje dobavljivi. Uporabljam S&B rinfuzo in glede na moje začetniško znanje so rezultati med 80 in 90 od 100 v natančnem streljanju zadovoljivi, v IPSC ju pa mi manjka  treninga, da bi podal dobro oceno.
Odgovori
#48
Glock34 je v IPSC Standard.
V Open so 6" cevi.
Odgovori
#49
To sem napisal, ker je sodnik na tekmi v Vranskem kolega z 34tko vrgel kar v open.
Odgovori
#50
Hm. Čudno. Očitno nečesa ne vem, ampak če pogledam pravila, ne vidim razloga, da G34 ne bi bil v Standard, saj gre v škatlo.
Razen, če je imel nabojnik za 33 (ki pa preseže dolžino 17cm, kar je omejitev tudi za Open)  Mrgreen ... ali pa reddot?
Odgovori
#51
Sam ne vem zakaj, pa ni bil nič jezen (po mojem srečen da je bil tretji med petimi).
Odgovori
#52
Fanta pravila bo treba brat!!! Če se je prijavil v tovarniško z 34ko, potem pade avtomatsko v open. Če je se v standard pa se kontrolira s škatlo in če ne paše je spet open.
V glavnem pravila pravijo, da če pištola ne ustreza skupini v katero je prijavljena pade avtomatsko v open, se ne gleda, kam bi dejansko spadala.
Odgovori
#53
Res je, imas prav.
Zdaj moramo samo se izvedeti, ali je bil to res razlog. 
Sash77, lahko vprasas svojega kolega, kako se je prijavil na tisto tekmo?
(Lahko bi pa tudi Ales pogledal prijave, ce bi bil pri volji, da razresimo to nejasnost.)
Odgovori
#54
(07-02-2017, 19:30)JRC Napisal: Res je, imas prav.
Zdaj moramo samo se izvedeti, ali je bil to res razlog. 
Sash77, lahko vprasas svojega kolega, kako se je prijavil na tisto tekmo?
(Lahko bi pa tudi Ales pogledal prijave, ce bi bil pri volji, da razresimo to nejasnost.)

Jao, jao...sam ne spet v to smer. Nejasnosti se rešujejo na tekmi..ne pa rekla/kazala pol leta kasneje na forumu.
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#55
Ne razumem, zakaj ste izkuseni strelci takoj nervozni, ce se novinci cesa ne razumemo?
Iz napisanega bi kdo (od novih) lahko napacno sklepal, da gre G34 v open, kar seveda ni res.
Ne vem no, ampak meni se zdi povsem logicno, da se nejasnosti pride do dna.
Ko sem se jaz enkrat pomotoma prijavil v open mi ni bilo jasno, zakaj nisem v standardu, pa je Ales potegnil ven podatke iz prijavnice in je bila stvar jasna.
Odgovori
#56
Ja bila je najina prva tekma in oba sva se prijavila  v produkcijo pa so njega vrgli v open, nisem pa se potem poglabljal v katero divizijo bi se moral on prijavit.
Odgovori
#57
No, potem je vse jasno.
Ni kriv G34, ampak tvoj prijatelj, ki se je neustrezno prijavil.
Case closed.
Odgovori
#58
a si je ta tekmovalec slučajno od RMa sposodil nabojnik za open? :)
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#59
(07-02-2017, 11:49)JRC Napisal: Glock34 je v IPSC Standard.
V Open so 6" cevi.

Bine v open lahko streljaš tudi z Glock 26 edina omejitev je 170mm nabojnik
kar pa veš...
Imaš prav da se o zadevah pogovarjamo sicer si začetnik ustvari napačno sliko kot praviš.
Torej če ga je sodnik dal v open je bila ali napačna prijava ali ni pasala v škatlo, kar se mi zdi bolj verjetno saj je glock problematičen z podni... original +2 ne gre v škatlo morjo bit posebni...
Odgovori
#60
poltergaist ja Whistle .
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)