Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
težave z pošiljanjem " ZS "
#1
Torej dobim ZS in kako naj odgovorim ??   Kliknem na ODGOVORI ali na okence ZS . V nobenem primeru ne dobim povratnega odgovora. Meni pa piše poslano.Tudi med poslano pošto mi piše poslano.

2. težava je, da ne morem spremeniti mojega podpisa. Želim nekaj dodati v tekstu, vendar mi samo napiše DA NE NAJDE STRANI.Normalno sem prijavljen in registriran.
Streljati že znaš, poskusi še zadeti . Ruger GP- 100 6", Hammerli X-Esse Sport , STI- Spartan , ZKR- 551, CZ-Sport-2. 
Odgovori
#2
(24-03-2018, 13:07)darkokolt Napisal: :)) :)) :)) :)) Torej dobim ZS in kako naj odgovorim ??   Kliknem na ODGOVORI ali na okence ZS . V nobenem primeru ne dobim povratnega odgovora. Meni pa piše poslano.Tudi med poslano pošto mi piše poslano.

2. težava je, da ne morem spremeniti mojega podpisa. Želim nekaj dodati v tekstu, vendar mi samo napiše DA NE NAJDE STRANI.Normalno sem prijavljen in registriran.

Forum bi se res lahko preselil na kak #slack ali discord... ponujajo veliko vec funkcij
Odgovori
#3
(24-03-2018, 14:04)CargoX.io Napisal:
(24-03-2018, 13:07)darkokolt Napisal: :)) :)) :))  :)) Torej dobim ZS in kako naj odgovorim ??   Kliknem na ODGOVORI ali na okence ZS . V nobenem primeru ne dobim povratnega odgovora. Meni pa piše poslano.Tudi med poslano pošto mi piše poslano.

2. težava je, da ne morem spremeniti mojega podpisa. Želim nekaj dodati v tekstu, vendar mi samo napiše DA NE NAJDE STRANI.Normalno sem prijavljen in registriran.

Forum bi se res lahko preselil na kak #slack ali discord... ponujajo veliko vec funkcij

Hvala za predlog, ampak forum deluje povsem zadovoljivo in z zelo redkimi težavami, tako da niti ne pomislim da bi spet kaj menjali. Poleg tega je slack ali discord povsem druga štorija in za naš namen neuporabna.
administrator / Strelec.si
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)