Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 858 in M76
CZ 858 in M76

Stranka kupi rabljeno ali novo:

CZ858 - fiksno ali zložljivo kopito (ali VZ58)
M76

Kontakt: trgovina@kostevc.si ali GSM 040 570 402
Odgovori
(12-01-2017, 11:46)kostevc.si Napisal: CZ 858 in M76

Stranka kupi rabljeno ali novo:

CZ858 - fiksno ali zložljivo kopito (ali VZ58)
M76

Kontakt: trgovina@kostevc.si ali GSM 040 570 402

Proarmis?
Odgovori
Proarmis ima na zalogi rabljene VZ 58 s preklopnim kopitom in M70 Zastava..
Odgovori
Prroarmis ima samo se en m70ab1, ki je rezerviran.
Za naprej pa cakajo razplet z eu direktivo.
Glede tega pa sem mnenja, da je treba pokupiti vse kar je mozno dobiti. Ceprav je glede direktive se marsikaj v zraku, pa je eno zagotovo: grandfathering.
Zato tudi jaz iscem m70ab1, mogoce tudi m76...v najslabsem primeru bi vzel tudi m70ab2.
Odgovori
Pa je grandfathering res zagotovljen?
Odgovori
Gotova je itak samo smrt, pa davki  Mrgreen
Grandfathering je po mojem zagotovljen, ker to pomeni, da ne bo stroskov z odkupom; predvsem pa na ta 'amandma' tudi EK ni nasprotovala, torej so se strinjali.
Jaz mislim, da je bil grandfathering tocka, da so sla pogajanja naprej; da bi bila sicer uredba sla v parlament brez dopolnil in brez podpore IMCO in bi se potem v parlamentu amandmirali....ampak to je le moj pogled in kombinacij je bilo najbrz veliko.
Ce si  zasledil, so tudi predstavniki EK od neke tocke naprej zaceli govoriti, da ne bo nic odvzeto obstojecim lastnikom, itd... 
ampak, to seveda ne pomeni, da pa si nasi ne bodo se kaj po svoje zamislili....
Osebno pa se kupujem.
Odgovori
(12-01-2017, 17:33)JRC Napisal: Zato tudi jaz iscem m70ab1, mogoce tudi m76...v najslabsem primeru bi vzel tudi m70ab2.

Rebec jih je ta teden dobil več deset kosov.
Odgovori
O, hvala.
Ko zakljucim z bolnisko, grem takoj v akcijo.
Pa ravno vceraj sem gledal, se ni imel nic na webu, oz. je za m70ab1 pisalo 'razprodano'.
(tudi m77 je razprodan)
Odgovori
Rebca moraš poklicat za ažurne informacije, najbolje na tisto fiksno številko od trgovine.
Spletna stran ponavadi ni ažurna, ima veliko prometa pa premalo časa še za to.
Better be judged by twelve than carried by six
Odgovori
Po mojih izkusnjah je tud po telefonu tezko dosegljiv, najboljs se je zapeljat v Postojno...kar je pa te dni zoprno....ampak ja, se strinjam.
Odgovori
Po mojih izkušnjah je Mitja vedno dosegljiv na telefon (pa če je v Nemčiji ali Ameriki).
Odgovori
Rebec se vedno oglasi na telefon, če pa je zaseden pa vedno pokliče nazaj!
Odgovori
Morda redne stranke, ali tiste, ki jih pozna.
Mene ni, čeprav sem bil pri njem v trgovini in čeprav je obljubil, da bo.... ampak lej(ta), nobenemu nič nočem, vsak ima pač svoje izkušnje... morda je imel slab dan, morda je pozabil... morda je ocenil, da nisem resen... nima veze, izmislil si nisem, dokazati pa tudi ne morem.
Odgovori
No, mene nazaj še ni poklical, po telefonu ga pa po navadi dobim. Najbolje je pa res kar oddrsat do Postojne. Samo če sem prav razumel gre v Ameriko zdele enkrat. Naj me prosim kdo popravi, če ne drži.
Odgovori
Saj ne gori voda, ga bom že dobil. Itak bo trajalo, da dobim nabavno dovoljenje, ker moram skozi "preverko"  Whistle
Odgovori
(13-01-2017, 16:16)JRC Napisal: Saj ne gori voda, ga bom že dobil. Itak bo trajalo, da dobim nabavno dovoljenje, ker moram skozi "preverko"  Whistle

Ob 12.00 uri je bil doma, pušk pa tudi kar nekaj. Z lesenim in preklopnim kopitom.
Odgovori
(12-01-2017, 17:15)sandiruger Napisal: Proarmis ima na zalogi rabljene VZ 58 s preklopnim kopitom in M70 Zastava..

Na strani Proarmisa piše da so na zalogi tudi M70 B1. (V kategoriji B4)
Odgovori
Mitja80: Kot sem zgoraj napisal - Proarmis m70 b1 nima vec, podatek na webu ni azuriran. Zadnja puska caka in je ze rezervirana za kupca, ki caka nabavno dovoljenje.

Carcano: verjamem, ampak danes pac ni  bil dan za voznjo do Postojne.
Odgovori
M70AB2 je na zalogi tudi v trgovini Kugla v Lescah.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)