Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ArmourBound
#21
(24-02-2017, 14:03)mr.T Napisal: Kakrokoli obrneš so to kopačke narejene za bejzbol amater ligo


Sem ti dodal link kjer jih lahko kupiš po 29,99$   kolikor hočeš ampak upam vseno , da jih kupuješ v kakem IPSC store za 3-4x ceno , caRstvo je pač treba plačat za kralje strelstva, kdo bo pa profije plačal brez tega

Brezveze dodajaš link tam ne boš kupu zadeva je mejčken bolj zapletena...drgač pa ne komentiraj zadev na pamet poskusi kupit dobit in se pol užigaj...
Odgovori
#22
(24-02-2017, 16:27)mr.T Napisal: Ne se hecat  'cleats' vključuje vse od ostre kovinske špice do gumjaste pa vse ducat različnih športov  

Citat:Like soccer cleats, it is easy to find baseball cleats with different types of cleats. Metal cleats are used by high school players, collegiate players, and professionals. Baseball players who have not yet reached high school age wear molded cleats because of the fears of injuries from sliding into defensive players on the bases.

Za 29$ nimaš prav kvalitetn čevelj vrjami tekmovalci. ki živijo od tega ga nataknejo samo proti zelo dobrem plačilu za eno fotko ,drugače se raje poslužijo kvalitetnejših kosov v programu.http://www.whatproswear.com/the-best-15-...they-wear/

Japkotovi čevlji  so 'čip šit' za amaterje oz 'bejzbol' osnovnošolske mladine

Ampak za kralja strelstva kupi v IPSC štacuni in nič preveč razmišljat.

Ah semantika je problem..se mi zdi da se da iz konteksta razbrat o katerih čevlih sem pisal. Sploh sem pa pisal o poziciji čepov, ki jih pač kopačke/soccer cleats/ fuzbal šuhi/ športni copati za žogobrc nimajo tam kjer jih "oni drugi" cleatsi imajo. Torej fuzbalski niso optimalni, ne zato ker so narejeni za travo ampak zato ker za driblanje žoge in v izogib špricanju krvi žrtvujejo špice spredaj, ki pa so pomembne zame. Kje si najdu da sem napisal karkoli specifično za Japčkove čevle nevem, niso pa kar vsi molded cleatsi čip šit. Še največja težava je da pri nas teh čevljev ne moreš probat in se lahko zanašaš le na fotko podplata  iz ponudbe kakršna pač je v EU (bolj bogo, čip šit za baseball amaterje kot praviš). Vendar stvar za streljanje zaenkrat deluje...ne bi temu rekel ravno sveti gral čevljev...vendar je v pravo smer. Jaz recimo uporabljam nizke Mizuno ADV Franchise 8 (čip šit, youth molded  bb yada yada) dokler ne najdem kaj bolj primernega je to to.

če je ta stavek o kralju strelstva in ne-razmišljanju namenjen meni, te bom moral pač razočarat...moji čevlji niso bili kupljeni v ipsc štacuni in ja moral sem razmišljat kateri model bom kupil.
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#23
Tud moji ne,  nič bat kralji to obvladamo...pusti ga za njega je ipsc in vse z njim povezano kraljevi amaterski čip šit...
Sicer pa preko trebuha itak ne vidi kaj ima obuto, tako da res ne vem kaj se med kralje strelstva utika Nod Dumb
Odgovori
#24
Vidm, da vam je pošteno dolgčas ob tem dežju... Kaj pa spodnje perilo, je pomembno? pa švic majce itd, če tekaš gor in dol? Pa rokavičke, da ne drsi preveč kos iz rok, jelenčkova koža ali guma?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#25
Zahtevne stranke ti kralji strelstva , jim daš link za njihove super duper čarape iz otroške bejzbol lige oni pa v luft. Mrgreen
Odgovori
#26
(24-02-2017, 18:27)Ivan 22Lr Napisal:
(24-02-2017, 02:55)mr.T Napisal: Japko ne pametvat Maks ima čisto prav  to so kopačke za en čuden šport z kijem, posebno nizko budžetne za bejzbol amaterje ,da se pri valjanju po tleh ne pobijejo med seboj in pol fužin jih ima 

bejzbol kopačke specifično firme under armor za celih    29$ Papers

https://www.underarmour.com/en-us/mens-u...269083-411

Super, koliko pa znaša poštnina + carinski postopek (ddv, stroški postopka pa to) ?

Poštnino ima vsaka trgovina malenkost drugačno (če sploh pošilja v SLO), ostalo pa računaj cca. 30% in imaš notri vse stroške.
Odgovori
#27
Kako se ti čevlji "kosajo" s putiko*?  :-D ;)

*http://pza.si/Clanek/Putika.aspx
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#28
A je kdo sploh kliknil na link?
Ko izberes drzavo, se cena iz 29$ spremeni na 42€ + 42 za shipping + 16 predvideni stroski ddv =100€....plus po mojem bo se carinski postopek vsaj 5....
(pa se stevilke so na voljo samo 8 in 13 rdece barve ce se prav spomnim)
Odgovori
#29
(26-02-2017, 16:23)JRC Napisal: A je kdo sploh kliknil na link?
Ko izberes drzavo, se cena iz 29$ spremeni na 42€ + 42 za shipping + 16 predvideni stroski ddv =100€....plus po mojem bo se carinski postopek vsaj 5....
(pa se stevilke so na voljo samo 8 in 13 rdece barve ce se prav spomnim)

To pomeni, da imajo v Fužinah vsi ful keša, ker si jih lahko privoščijo :)
Odgovori
#30
(26-02-2017, 16:23)JRC Napisal: A je kdo sploh kliknil na link?
Ko izberes drzavo, se cena iz 29$ spremeni na 42€ + 42 za shipping + 16 predvideni stroski ddv =100€....plus po mojem bo se carinski postopek vsaj 5....
(pa se stevilke so na voljo samo 8 in 13 rdece barve ce se prav spomnim)

itak... misteraš :)) njemu je vse izi... te iz prispevka so bile po 60e, kako ne vem, neki je z količino povezano baje Doh
Odgovori
#31
Japko tebi vem, da ni izi ,premalo google foo znanja za take štose , a saj imaš Klemena z eno linijo iz ZDA  ti po pa ja te čevlce zrihtal?

Tist, ki hoče si bo že našel način tako kot za veliko ostale robe, ki si jo folk uvaža iz ZDA . Ostali pa lahko tu pametujejo in jamrajo.
Odgovori
#32
(26-02-2017, 20:57)mr.T Napisal: Japko tebi vem, da ni izi ,premalo google foo znanja za take štose , a saj imaš Klemena z eno linijo iz ZDA  ti po pa ja te čevlce zrihtal?

Tist, ki hoče si bo že našel način tako kot za veliko ostale robe, ki si jo folk uvaža iz ZDA . Ostali pa lahko tu pametujejo in jamrajo.

Točno, samo pametuješ pa največ sam, ko ljudi slepiš z nekim brezveznim linkom... no meni so celo uspeli  zrihtal eden večbarvn par, sem videl da šimek sprašuje  Question pa evo odgovora :))


Priponke Male slike
   
Odgovori
#33
zemlja je naredila že 3 obrate okrog svoje osi vi ste pa še vedno tu in se kregate o brezveznih stvareh.to pišem samo zato da se skregam z vami . nisem skregan z nikom na tem forumu in se počutim zapostavljenega.  Rolleyes
Odgovori
#34
(26-02-2017, 23:09)jagdsport Napisal: zemlja je naredila že 3 obrate okrog svoje osi vi ste pa še vedno tu in se kregate o brezveznih stvareh.to pišem samo zato da se skregam z vami . nisem skregan z nikom na tem forumu in se počutim zapostavljenega.  Rolleyes

Ma saj niti ni brezvezna tema in navsezadnje ima dve strani... VEM da če bom uporabljav omenjene športne copate je velika manjša možnost, da mi zdrsne in da padem z pištolo v roki ter bog ne daj sprožim nekontroliran strel...

Tema zaostritev EU zakonodaje o orožju ima 159 strani... NE VEM kaj bodo sklenili v Bruslju in pol pri nas, kljub 159 stranem...a veš ti ali kdorkoli na tem forumu, očitno ne klub 159 stranem brezveznega pisanja o stvareh na katere nimaš popolnoma nobenega upliva.

Glede kreganja imaš pa tu dosti osebkov, ki ti koj naredijo psihoanalizo stanja na daljavo...edino si mal teško predstavljam kako jim uspe kaj napisati z prstom na sprožilcu Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)