Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koliko smo vredni amaterji?
#21
Brez veze se kregat. Jaz sem streljal zjutraj, Kevin pa tudi do 12h. Dež je padal pa popoldne, ko je bila razglasitev.
Pa zakaj bi bili sploh rezultati drugačni ob slabem vremenu, sploh še, če si na suhem v kontejnerju!
Lani na mojstru revolverja je bil tudi 4 ali 5. A boš spet našel kake težje pogoje?

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#22
(27-03-2017, 15:59)hrib48 Napisal: V soboto 15. oktobra 2016 je na strelišču Agnez-Ojstro potekalo 19. odprto državno prvenstvo ZSČ v preciznem streljanju s pištolo velikega kalibra do 9 mm, 4 x 10 strelov. Tekmovanja se je udeležilo 163 tekmovalcev in tekmovalc v 45 ekipah in posamično. Navkljub slabemu vremenu je bilo tekmovanje odlično organizirano in izvedeno skladno z urnikom prihoda ekip. Pokrovitelj tekmovanja in predsednik častnega odbora je bil generalmajor dr. Andrej Osterman, načelnik Generalštaba SV, ter generalmajor dr. Alojz Šteiner, predsednik ZSČ, g. Miran Jerič, župan Občine Hrastnik, in gdč. Jasna Gabrič, županja občine Trbovlje.

dež, dež in še enkrat dež, 3 od 4-ih serij sem odstreljal v dežju (na odprtem delu)

lphrib (konec z moje strani)

Rđavom kurcu i svaka dlaka smeta.
Odgovori
#23
Bravo Dejan! Tole si pa zadel!

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#24
Če bi jaz kaj "ukazal", bi poskrbel za to, da bi bile uvrstitve "eno in dvoročnih" deljene. Zato bi to moralo biti razvidno že v razpisu tekmovanja. Gre namreč za različne discipline in ne le za različen način streljanja. Primerjava med tekmovalci ( kdo je boljši ) pa bi se lahko naredila v primeru, če bi streljali vsi najprej dve seriji dvoročno in nato še dve seriji enoročno. Seštevek štirih serij bi pokazal malo drugačno stanje.  Mrgreen
Seveda, to je moje mnenje/razmišljanje, ker tudi primerjanje med disciplinami z zračnim, MK in VK ne pokaže prave slike. Nekdo je dober v eni, drugi ali tretji disciplini, le nekaterim pa uspevajo vse tri.
Lep dan vsem. :clay:
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#25
Se strinjam s tabo 357
Odgovori
#26
Spoštovani strelci
Med ISSF in dvoročnim streljanjem je velika razlika. Prav tako je pri pištoli s središčnim vžigom zraven preciznega dela še hitri del.
Zadeva ni tako enostavna in preden se podate na "preizkus" je potrebno obdelati materijo (pravilnik) zraven pa priporočam še preizkus na strelišču. Lani smo videli rezultate ob takšnih poizkusih. Prestreljene okvirje tarč, prestreljene luči....
Pa da ne bo ispadlo da koga želim podcenjevati. Dolga leta sem bil tekmovalec v ISSF,sedaj sem v ISSF drugih vodah in  ljubiteljski praktik. Iskreno, v praktiki težko pridem mojstrom do kolen. 
Pištola s središčin vžigom je zelo atraktivna, dinamična disciplina, in lepo bi bilo da se število tekmovalcev poveča. Sam sem pripravljen pomagati, če želite organizirati poskusni trening. Pa po njem ocenite, kje ste.
Pa obilo užitkovna streliščih, karkoli že streljate
Odgovori
#27
"gaj" - hvala, ker vem, da tvoje strinjanje ni izmišljeno. Bralcem bom zaupal, da se osebno poznava  :)
"raf_gsx" - ne vem, če se poznava, a tvoj "zadetek" je 10,9  Clap
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#28
(28-03-2017, 12:18)357 Napisal: "gaj" - hvala, ker vem, da tvoje strinjanje ni izmišljeno. Bralcem bom zaupal, da se osebno poznava  :)
"raf_gsx" - ne vem, če se poznava, a tvoj "zadetek" je 10,9  Clap

Ne vem...verjetno pa sva se že kje srečala, ker predvidevam da spremljaš tudi to sceno.
Bom pa tudi letos na 25m pištoli na nek način verjetno udeležen....
Odgovori
#29
Srečala? Vse je možno in verjetno se bova še, a ne bova vedela en za drugega.  :(
Zadnje čase sem jaz bolj gledalec/spremljevalec/paparac...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)