Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KYDEX nastavljiva ličnica
#1
Pozdravljeni
 Ali mi lahko kdo omaga z nasvetom kje bi se lahko nabavilo
Kydex cheek riser(Eu)
Za cenjene odgovore in nasvete se vam vnaprej zahvaljujem.
    Hvala
Odgovori
#2
Imam Karsten ličnico (Kydex) s katero sem zelo zadovoljen. Naročiš lahko na http://www.karstenskydexcheekrest.com/, pošiljajo v EU BP.
Odgovori
#3
Hvala, bom poskusil.
Odgovori
#4
Jamosan,glede na tvoje iskušnje bi te prosil,da poveš kako je
pa s carino.
Cena artikla je 60$ poštnina pa 23$
 Hvala
Odgovori
#5
Ravno danes dobil pošiljko iz ZDA. Za $78 je bilo 15,8€ DDVja in pa 13€ stroškov carinjenja.
Odgovori
#6
ma to ličnico lahko komot sam nardiš
Odgovori
#7
Tudi to sem razmišljal,ampak ne vem iz kakšnega materjala
 bi bilo najprimirnejše
Odgovori
#8
Kydex kupiš na ebayu... narediš šablono iz kosa lesa, pogreješ s fenom...
lp Melly
Odgovori
#9
Zgodba s carino in ddv je; narocil dvakrat, enkrat placal oboje drugic pa nic.Zadeva laufa kakor "mojster"  Dumb prepozna zadevo
Odgovori
#10
(19-04-2017, 05:29)Melly Napisal: Kydex kupiš na ebayu... narediš šablono iz kosa lesa, pogreješ s fenom...
Sploh ne rabiš šablone. Pogreješ in oviješ po kopitu.
Kidex raznih parv imajo v vsaki knjigarni. So format A4 in je v kompletu za tehnično vzgojo osnovnošolcev. Sicer pa lahko ličnico oblikujemo iz vsake termoplasike (Kydex je samo ime) . Pri nas jo delajo tudi v Šmartnem pri Litiji.
Odgovori
#11
Tisto kar imajo v papirnicah ni Kydex ampak penjen PVC s komercialnim imenom Forex, ki se ga uporablja za izdelavo reklamnih panojev. Dobiš ga tukaj v raznih debelinah... http://www.sign-supply.si/

Kydex je termoplastičen akril polivinil klorid.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kydex
lp Melly
Odgovori
#12
a pa se tisto iz papirnic tudi lahko uporablja za tok?
Odgovori
#13
kako bi si povišal ličnico na kombinirki tako, da bi bilo estetsko?
s temi zgornjimu predlogi nisem navdušen, bi pa bilo ok v skrajni sili. Drugače pa že imam doma na grobo narejen kos iz lesa za ličnico, ampak ne bi rad nekaj brezveze vrtal po kopitu in z lesnimi vijaki pacal...

kakšna ideja? Ali bo treba do puškarja?
Odgovori
#14
če je kopito dovolj široko, problem rešiš z vgradnjo nastavljivega mehanizma in nanj privijačiš kos lesa, ki ti sluiži za ličnico.


Priponke Male slike
           
Odgovori
#15
(27-04-2017, 22:43)Marks Napisal: kako bi si povišal ličnico na kombinirki tako, da bi bilo estetsko?

Če hočeš imeti le višjo, ne pa tudi nastavljivo ličnico, potem del kopita odreži, nanj pa prilepi in z "mozniki" ( 2 kosa ) učvrsti les, ki ga imaš na razpolago. V nadaljevanju pa se ukvarjaj z estetiko in uporabnostjo po tvojih željah...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#16
kolikšno debelino kydexa uporabljate? naročil sem 2mm, dobi pa se tudi 3mm, sem gledal za A4 velikost.
v lokalnem dzs pa kaj takega niso imeli.
Odgovori
#17
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)