Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anti mirage strap
#1
Zanima me kje se da dobiti anti mirage strap kot je na sliki oziroma ali so kakšne homemade variante?
https://www.simac.fr/commun/bibliotheque...0510-6.jpg
Odgovori
#2
Tak ki je na sliki, je narejen iz malo zvite žice in 5cm široke elastike, ki ima zaštepan ušesek na vsakem koncu. Lahko si ga naredi vsak, ki nima dveh levih rok. Elastiko najdeš v vsaki trgovini s tekstilom.
Plusi: mehak, ne moreš ga zvit/zlomit. Minusi: rabiš bremzo z vijakom, na katero ga zatakneš.

Če nimaš bremze so univerzalno uporabne lamele od rolet. Na njih nalepiš koščke kaveljčkov (trdi del) od velcro traku, na cev pa koščke zank (mehak del) od velcro traku. Lahko pa je zadeva tudi malo bolj šminkerska (danes narejeno, dela pa enako kot kos kartona:)
   
Odgovori
#3
jst imam kr navaden, ampak lepo narejen karton za v mape, ampak po mojem bi bilo ultimativno če bi se dobil takšen trak ki se sam zvije in ko ga raztegneš sam stoji v ravni poziciji, tako kot so odsevni traki za na roko ipd...

če ve kdo če kaj takega obstaja bi prosil
Odgovori
#4
Saj si kar sam odgovoril - prelepi odsevni trak in imaš zložljiv mirage trak. Edino dožina je morda malo kratka.
Morda tudi kakšen kos zložljivega metra...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#5
sem gledal, in delajo samo 30 (40cm) dolžine in 3cm širine. za lepo pokrivanje bi jih rabil človek 4 ... malo hud diy se mi tole zdi...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)