Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Double Alpha Primer Pro
#1
Tisti, ki polnete večje količine streliva ste verjetno že ugotovili da je nadloga sortirati in zbirati netilke, sploh v Dillon paličice. To je postopek, ki me je že nekaj časa motil in sem resno razmišljal da bi sam naredil nekaj na to temo.
Dillonov RF100, Automatic Primer filler je preprosto predrag za to kar nudi, da bi ga kupil, zato sem bil med prvimi ki so naročili Double Alpha Primer sortirnik. S ceno 200€ je bil še ravno nekje na meji kolikor si pripravljen plačati za tak hec. Koncept mi je bil všeč, zato sem v prednaročilu bil eden od prvih, ki so ga dobili. Beta testing, bi temu rekli v programiranju.

Po nekaj otroških težavah, ki so jih Saul in Eli iz Double Alpha s komentarji prvih uporabnikov bolj ali manj hitro rešili, je produkt na točki, ko dejansko deluje brez pripomb.

Osebno sem precej zadovoljen, zadeva napolni 100 netilk v času slabe minute, medtem ko polniš strelivo. Manj zadovoljen sem ko vidim da lahko Primer Pro kupiš v Cesar Shop za 200€ medtem ko sem sam k temu prištel še poštnino :)

Skratka, priporočam.

Odgovori
#2
Sam Kristian 220e je LEE PRO 1000...in ne rabi tega sortirnika. Dumb
Odgovori
#3
Res je. Še ena točka v prid Lee Pro 1000 :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)