Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacije za zračno puško zavodi crvena zastava
#1
Pozdravljeni zanima me če mi lahko da kdo kaj več informacij o tej zračni puški (prodajna cena,moč,...)
Sem že sam iskal po netu ampak nisem našel skoraj nič

Zavodi crvena zastava cal.4.5/177/,napisane so še neke številke ene vgravirane ene pa napisane na roko(nevem če jih lahko povem)

[Image: slVqgZMMr1VbWiGRQ5hji0VtiXxOw-zPP1t7HMpv...20-h950-rw]
Odgovori
#2
Imaš še kakšno sliko, ker "objavljene" ne vidim?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
Nevem zakaj slike noče pokazat tukaj

Link za sliko: http://imgur.com/a/0ZS7g
Odgovori
#4
... poglej tukaj:

https://www.mycity-military.com/Pesadijs...ka_17.html

lp upor500
Odgovori
#5
Mislim, da so bile te zračne puške delane za vojsko, za vadbo. Tudi sam sem streljal z njo v vojski - vadbeno. Sam sem imel 2, in obe sem kupil preko nekoga, ki je delal v vojski. Nikjer je še nisem zasledil, da bi se prodajala v trgovini. Lahko, da se motim, ampak mislim, da se ni prodajala v trgovinah.

Hitrost te puške je 170 m\s. Za 10m streljanje na tarčo ok. Kaj več pa ne.
Odgovori
#6
Omenjena puška je bila narejena za streljanje na papirne tarče....
Bila je osnovno orožje za vadbo in tekmovanja v strelskih društvih ( strelskih družinah ). Bila je prisotna od najmlajših in vse do članskih kategorij tudi na SLO in YU prvenstvih, dokler je ni, le delno, zamenjala Češka Zbrojevka 630/631. Dokončno jo je "uničila" Ančka 335, ki je še zdaj in bo še nekaj časa najuspešnejša puška nacionalnega programa SZS. Na žalost je že par desetletij ne proizvajajo in zadnji modeli so imeli predznak "yugoslaviše model".
CZ so se prodajale tudi v trgovinah ( prosta prodaja - polnoletnost ) in njihova hitrost 170m/s je le teoretična, za Ančke ( teoretična hitrost nekaj čez 175m/s pa je bilo treba dovoljenje - nabavno ali uvozno, če smo jo pripeljali iz Borovelj ali od kje drugje  :-D ) .
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#7
Hvala za vse odgovore in informacije   :)  zanima me še samo okvirna cena koliko bi bila vredna če bi jo prodal
Odgovori
#8
(07-06-2017, 16:23)aljazyzek Napisal: Hvala za vse odgovore in informacije   :)  zanima me še samo okvirna cena koliko bi bila vredna če bi jo prodal

... če bi jo lahko prodal (oz. če se najde kupec zanjo) okoli 30€ ...

lp upor500
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)