Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skiritai legacy Extreme Sniper Competition 2017
Včeraj smo se vrnili s tekmovanja ki so ga organizirali člani kluba Skiritai na čelu za Davide Pisenti, na svojem terenu ki je zavidanja vreden.
Udeležili smo se ga v 3. team-ih, dosegli smo 7., 4., in 2. mesto. 
Sodniki so se vrhunsko potrudili in izpeljali tekmovanje na najvišjem nivoju, 
Organizator priskrbel sponzorje z nagradnim skladom cca 10.000 eur, vse je potekalo odlično!
Za naslednje leto eno izmed "must go" taktičnih tekem v rangu 600km, ki se bo z lahkoto primerjala s tekmovanjem Bzenecu.
Vse pohvale Davide Pisentti in Skiritai Legacy!
 Toplo priporočam vsem, ki bi radi nastopili na takem tekmovanju v naslednjem letu!
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
Odlično , zdaj pa upam ,da pripravite eno krajšo reportažo , taljani fotke že postajo na veliko na FB
Odgovori
Kratka reportaža bi bla kar dolga, prog je bilo 20 in ves opis je na netu, tistega ki ga res zanima kaj in kako je blo.. z vsemi slikami in videi naj gre iskat na facebook Davide Pisenti oz. Skiritai Legacy shooting assoc., Italy  ASD.
Mislim da bomo nasledno leto vsaj 4 ekipe romale na to tekmo iz Slovenije.

Za VIP raport pa lahko na kakem pivu Smile

Impakt!
Odgovori
(13-06-2017, 20:16)Perse Napisal: Za VIP raport pa lahko na kakem pivu Smile

Ker Car tale Perse! OK, sprejmem tvojo ponudbo. Dokler mi boš plačeval pivo sem te pripravljen poslušat Happy ! Kdaj se boš oglasu?

Pa čestitke sodelujočim Thumbup

LP
"Fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity"    Sigmund Freud
Odgovori
Sej nisem reku da bova pila.. lahk sam sediva zravn piva Smile
Pocas ampak pridno prihaja media na internet, sem mu hotel rect, da mi jih da na usb, ampak to skor usak hoce in bomo pocakal da se nalozi kar se pac bo. Pravilo in opis proge je na eni strani x20..  tko da neb tle pisal teh litanij.. sej mamo vecina fb. Razn eden od drugo uvrscene ekipe, eden od certe in eden on sedme.. se prau polovica po kilazi Smile
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)