Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slovaško strelivo ZVS 9x19
#21
(06-09-2017, 00:39)turist Napisal: Videl popoldne na strelišču! Netilke so tako vstavljene, kakor da bi jih nekdo s kladivom na roke nabijal! Popolnoma amaterski izdelek!
Tarča od strelca pa taka, da se ne da točno definirati, ali je vzrok strelec ali municija!

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk

Kje pa ste streljali s tem strelivom?
Odgovori
#22
(06-09-2017, 10:14)spidi7 Napisal:
(06-09-2017, 00:39)turist Napisal: Videl popoldne na strelišču! Netilke so tako vstavljene, kakor da bi jih nekdo s kladivom na roke nabijal! Popolnoma amaterski izdelek!
Tarča od strelca pa taka, da se ne da točno definirati, ali je vzrok strelec ali municija!

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk

Kje pa ste streljali s tem strelivom?

Sem napisal, da nisem streljal jaz, ampak kolega strelec poleg mene! Strelišče Mošnje, Radovljica.   :))
Odgovori
#23
Jaz pri mojem ne vidim nobenih težav. Netilke delujejo ok. Nobena še ni bila da ne bi delovala. Glede natančnosti...dokler pištola ni v "šravfštoku" ne moreš vedeti ali je kriv naboj ali strelec.

[Image: 20170906133839.jpg]
Odgovori
#24
Povedal sem samo to, kar sem videl! Je pa brez veze, da lastnik trgovine in trgovec odpre temo, sprašuje, če je že kdo testiral in potem še komentira!
Če si Đek, plačaj reklamno pasico in se prijavi na forum v rubriko trgovci, potem pa reklamiraj!
Pa brez zamere, spidi7 !

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#25
Amen!
Odgovori
#26
Clap
Odgovori
#27
(06-09-2017, 14:28)spidi7 Napisal: Jaz pri mojem ne vidim nobenih težav. Netilke delujejo ok. Nobena še ni bila da ne bi delovala. Glede natančnosti...dokler pištola ni v "šravfštoku" ne moreš vedeti ali je kriv naboj ali strelec.

[Image: 20170906133839.jpg]

Ta slika je tako mala, da se naboji komaj vidijo, netilke pa nič. Da bi tu lahko videl, kako globoko je vsajena? Ma ni šans!
Odgovori
#28
(06-09-2017, 19:59)bbbbbb2011 Napisal: Ta slika je tako mala, da se naboji komaj vidijo, netilke pa nič. Da bi tu lahko videl, kako globoko je vsajena? Ma ni šans!

Klikni na sliko in ti jo odpre čez celo stran.  Whistle
Odgovori
#29
Ne rabim slike gledat.
Ce je Turist napisal, da je slampasto narejeno, mu absolutno verjamem.
Trgovec pa za raztros seveda strelca krivi....kaj ima sraufstuk veze z netilkami?
Odgovori
#30
(06-09-2017, 20:57)JRC Napisal: Ne rabim slike gledat.
Ce je Turist napisal, da je slampasto narejeno, mu absolutno verjamem.
Trgovec pa za raztros seveda strelca krivi....kaj ima sraufstuk veze z netilkami?

Jaz sem samo odgovoril postu pred mano, ker zgleda da bbbbbb2011 ne ve, da s klikom na sliko dobiš večjo sliko.
Omenjenega streliva ne poznam in me niti ne zanima, ker streljam S&B v rinfuzi, katerega sem nazadnje dobil za par promilov pod 20 centov. 
L.p.
Odgovori
#31
(06-09-2017, 20:19)Petgun Napisal:
(06-09-2017, 19:59)bbbbbb2011 Napisal: Ta slika je tako mala, da se naboji komaj vidijo, netilke pa nič. Da bi tu lahko videl, kako globoko je vsajena? Ma ni šans!

Klikni na sliko in ti jo odpre čez celo stran.  Whistle

To mogoče v tvojem paralelnem vesolju. V mojem normalnem vesolju ob kliku na sliko slika zgine cela.
Ne da se mi ukvarjati s fake in drugače problematičnimi slikami. Če se ne vidi, se ne vidi.

To je v Chrome najnovejšem browserju na Win 10 Pro.

(06-09-2017, 21:17)Petgun Napisal:
(06-09-2017, 20:57)JRC Napisal: Ne rabim slike gledat.
Ce je Turist napisal, da je slampasto narejeno, mu absolutno verjamem.
Trgovec pa za raztros seveda strelca krivi....kaj ima sraufstuk veze z netilkami?

Jaz sem samo odgovoril postu pred mano, ker zgleda da bbbbbb2011 ne ve, da s klikom na sliko dobiš večjo sliko.
Omenjenega streliva ne poznam in me niti ne zanima, ker streljam S&B v rinfuzi, katerega sem nazadnje dobil za par promilov pod 20 centov. 
L.p.

Zgleda da ti ne veš, da ne dobiš večje slike. Ampak na Cromu slika zgine, na Explorerju pa se ura ves čas vrti.
Ma glej, ni važno.
Odgovori
#32
Se opravičujem za smetenje, zgleda da je z mojim prenosnikom nekaj narobe, ker mi ob kliku na slikico le to poveča. Takoj jutri ga odnesem na servis.
Serviserju bom povedal tudi, da če kliknem desni klik na slikico in izberem opcijo, odpri sliko v novem zavihku, to tudi naredi, kar pa zgleda, da tudi ni prav. 
Pozna kdo kakšnega dobrega serviserja???
Odgovori
#33
(06-09-2017, 14:28)spidi7 Napisal: Jaz pri mojem ne vidim nobenih težav. Netilke delujejo ok. Nobena še ni bila da ne bi delovala. Glede natančnosti...dokler pištola ni v "šravfštoku" ne moreš vedeti ali je kriv naboj ali strelec.

[Image: 20170906133839.jpg]

Glede natančnosti pištolskega streliva se običajno uporabi REST.
Če pa ne vidiš težav pri mojem se uporabi očala.


Priponke Male slike
       
Odgovori
#34
Za tiste, ki ne vidite velike slike:

[Image: netilke.jpg]
Odgovori
#35
(07-09-2017, 18:27)dex Napisal: Za tiste, ki ne vidite velike slike:

[Image: netilke.jpg]

Kaj pa predstavlja ta slika...povečano in z očali ne vidim nič problematičnega Question
Odgovori
#36
Pojma nimam, jaz sem samo snel iz te teme in še enkrat naložil na en drug strežnik, tako da je prikazana veliko, ker očitno enim ne odpira :)

Sicer pa nisem nikoli videl ZVS streliva, kaj šele streljal z njim. :D

Moje potrebe pokriva predvsem S&B :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)