Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na UE vsako leto zahtevajo potrdilo o članstvu
#41
(02-11-2017, 19:01)357 Napisal: @Parabellum
Pred par urami in do malo prej, je bil 357 v družbi simpatične blondinke, ki jo ti lahko le sanjaš...

Aha rekel bi da ena izmed unih iz malih oglasov rubrika zasebni stiki...
#42
Naj te nič ne briga, a z njo se poznava že četrt stoletja.
Koliko časa pa se poznata s Kristianom? Če ti je nerodno, ni treba odgovorit.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#43
(02-11-2017, 10:21)Kristian Napisal: slišim da na UE zahtevajo ob vlogi za izdajo nabavnega dovoljenja, ne samo dokazilo o članstvu v strelskem društvu ampak še rektalni pregled. Kot so cenjeni kolegi omenili v gornjih vrsticah, le zakaj bi se uprl  samovolji uradnika, ko pa je tako lažje in predvsem hitreje malo stisniti zobe (in sprostiti mišico zapiralko), pa imaš papir v rokah...

Sem glih te dni nameraval k svojemu dohtarju po napotnico za kolonoskopijo,
 kot se za seniorja spodobi, pa vidim, da bo bolje, da grem na UE po še eno nabavno,
-bom hitreje na vrsti,
-dve muhi na en mah,
-pa UE imam čisto blizu.... Mrgreen

PS: s čim pa delajo rektalni pregled?
Menda ne s tisto medeminasto spiralno krtačo za 12 GA Eek
#44
(02-11-2017, 19:15)357 Napisal: Naj te nič ne briga, a z njo se poznava že četrt stoletja.
Koliko časa pa se poznata s Kristianom? Če ti je nerodno, ni treba odgovorit.

Glede na to da se z njo poznaš že četrt stoletja (ps predvidevam da je nisi spoznal ko je bila še otrok) bi bile sanje o tej blondinki, ki jo omenjaš kot kaže prej nočna mora kot pa erotične...s kom se pa jaz poznam pa naj te nič ne briga....
#45
Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#46
(02-11-2017, 20:55)357 Napisal: Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....


"357" (za moje pojme si prej ekvivalent diabole oz 4,5mm zračna) ...ti si  tipičen primer projeciranja svojih lastnosti in nagnjenj na druge...praviš da sem tečen kot podrepna muha sam pa se že drugič zatekaš pod krilo "big daddyja"...
#47
(02-11-2017, 21:07)Parabellum Napisal:
(02-11-2017, 20:55)357 Napisal: Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....

.. sam pa se že drugič zatekaš pod krilo "big daddyja"...

Res je, a le zaradi tega, da vas opozori za neprimerno, žaljivo in še za vso "izživljanje", v naslov teme pa niste prispevali niti besede.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#48
(02-11-2017, 21:16)357 Napisal:
(02-11-2017, 21:07)Parabellum Napisal:
(02-11-2017, 20:55)357 Napisal: Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....

.. sam pa se že drugič zatekaš pod krilo "big daddyja"...

Res je, a le zaradi tega, da vas opozori za neprimerno, žaljivo in še za vso "izživljanje", v naslov teme pa niste prispevali niti besede.


Lahko navedete katero žaljivo besedo sem vam izrekel? Prej obratno bi rekel...npr izraz podrepna muha je žaljiv če se ne motim...
#49
(02-11-2017, 21:07)Parabellum Napisal:
(02-11-2017, 20:55)357 Napisal: Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....


"357" (za moje pojme si prej ekvivalent diabole oz 4,5mm zračna) ...
Tvoji pojmi me ne zanimajo. Lahko sem le četrt 4,5 mm, srečen sem že ob dejstvu, da nisem toplovodar.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#50
   
#51
(02-11-2017, 21:22)357 Napisal:
(02-11-2017, 21:07)Parabellum Napisal:
(02-11-2017, 20:55)357 Napisal: Zate bi bile nočna mora, ker te bolj zanimajo "vazelinmajstri", s katerimi se družiš. Saj me nič ne briga, a vsake toliko časa se izdate in ste zelo tečni ( kot podrepne muhe ), če tega še ne veš.


Admin, zdaj bi pa končno lahko ukrepal....


"357" (za moje pojme si prej ekvivalent diabole oz 4,5mm zračna) ...
Tvoji pojmi me ne zanimajo. Lahko sem le četrt 4,5 mm, srečen sem že ob dejstvu, da nisem toplovodar.


Jep, projeciranje in samozanikanje gresta z roko v roki...
#52
Več jih je ...vidim :))


Priponke Male slike
   
#53
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

#54
Kot kaže so nekateri videli da je "357"  omagal in so mu priskočili na pomoč oziroma pozvali  na "timeout"...čudno prej niso implicirali "otročjega kakanja" npr. s strani "357"...
#55
In še obvezen pripomoček za veliko večino uporabnikov 
ko se namenijo na UE :))


Priponke Male slike
   
#56
Sta se pa zapela đomba in gušter! Mrgreen
#57
Odlično - namesto konstruktivnega iskanja rešitev in kakšnih uporabnih nasvetov se je debata sprevrgla v medsebojno obračunavanje na precej nizkem nivoju. In to celo na forumu, ki je na očeh javnosti.
Potemtakem se niti ne čudim, da si razni uradnički izmišljajo vedno nove in vedno bizarnejše zahteve, ko vidijo, kakšno podlago o pravnem redu imamo in kako zelo smo nagnjeni k privoščljivosti nagajanju drug drugemu. Pa to velja za marsikaj, ne le za področje orožne zakonodaje.

Kot pravi nek rek: Pravice se lahko izgubijo v enem dnevu, ponovno pa pridobijo v 100 letih. Zato pamet v roke in raje več sodelovanja.
#58
Tole je očitno izzvenelo in v naša življenja ne dodaja nobene dodane vrednosti več.

Pod črto, če misliš, da se na UE nekaj čudnega dogaja, se posvetuj z Zakonom o orožju in podzakonskimi akti. Moj nasvet bi bil, da jim ne držat palce in zahtevaj, da se izvaja zakon kot je napisano in tebi v prid.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)