Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hk Usp 40cal / tactical
#1
Mene pa zanima kje se da pupiti hk usp in zanima me tudi če je pri nas USP tactical legalna ker ima podaljšano cev za dušilec in če se pravilno spomnim je prinas tole ilegalno če imas cev z nastavkom za dušilec ali se motim ?
Odgovori
#2
Motiš se
Odgovori
#3
Super :D bral sm zakone pa pise da so dušilci in modifikacije na pistoli ki podaljaša cev ilegalne mogoc sm se zmotil tok da upam da jo bom najdu v 40cal ker se mi zdi da je HK  zgrajena na 40cal in super soft glede recoila.
Odgovori
#4
Premislujem pa glock 23 gen 5 z trijicon hd sights in X5l baterijo in laserjom ali. Usp Tactical 45 cal z trijicon hd x5L. A lahko se vprasam a se USP naroči direkt iz HK ali mamo kakšno zalogo kle v slo
Odgovori
#5
(24-11-2017, 22:41)Sandman Napisal: Premislujem pa glock 23 gen 5 z trijicon hd sights in X5l baterijo in laserjom ali. Usp Tactical 40 cal z trijicon hd x5L. A lahko se vprasam a se USP naroči direkt iz HK ali mamo kakšno zalogo kle v slo

Aha evo ga, levo desno gledajoči :))
Odgovori
#6
Rebec jih ma se mi zdi ampak samo 45 tactical ne usp . Treba nek nabavit preden je bozic :D
Odgovori
#7
(24-11-2017, 22:54)jabolko Napisal:
(24-11-2017, 22:41)Sandman Napisal: Premislujem pa glock 23 gen 5 z trijicon hd sights in X5l baterijo in laserjom ali. Usp Tactical 40 cal z trijicon hd x5L. A lahko se vprasam a se USP naroči direkt iz HK ali mamo kakšno zalogo kle v slo

Aha evo ga, levo desno gledajoči :))

:)) Dumb Rolleyes
Odgovori
#8
Treba nov hobi najdt fantje :D sam nimam pojma kaj kje pa kaku
Odgovori
#9
(25-11-2017, 17:02)Sandman Napisal: Treba nov hobi najdt fantje :D sam nimam pojma kaj kje pa kaku

Ti začni kar z čebelco 7,65  pol pa počasi pridi do navojev da boš vedu zakaj so.
lp
Odgovori
#10
:D pravš pol pa direkt na .50
Odgovori
#11
A zakon za dušilec se bo kdaj spremenil ? ker bi kupil osprey 45  čene se bo treba v Usa preselit
Odgovori
#12
Tisti navoj je za kompenzator...
Odgovori
#13
Zarad teh navojev pa res ni treba skrbet, saj nanj lahko priviješ še kak kompič, oljni filter, plinsko bremzo, mamico...

Odgovori
#14
Pa se ma lahk Kompenzator v slo ? ker če nesmem met dušilca se mi pomoje bolj splača kupit sig sauer p226 mk25. Bom probu od kolega pa da vidmo.
Odgovori
#15
Ja sej to je problem v današnjih cajtih, najbol, da se v Usa preseliš...

Odgovori
#16
Ja pa avtomatske pa 3x bolsi zakoni pač nelogoično se mi zdi da lahko kupis orozje ki je vrzok umora ampak dusilca pa ne. Sej te ne ubije supressor.
Odgovori
#17
Najbolš da greš v Žabjek, tam je baje dovoljeno tudi ostalo.

Odgovori
#18
(25-11-2017, 21:43)Sandman Napisal: Ja pa avtomatske pa 3x bolsi zakoni pač nelogoično se mi zdi da lahko kupis orozje ki je vrzok umora ampak dusilca pa ne. Sej te ne ubije supressor.

Vsake tolk se tuki pojavi negdo z takimi nenormalnimi uprašanji...Počas bo dovolj, nismo tolk neumni da bi nasedali kakemu oblastniku ki poskuša srečo...dej se spelji nekam Hand
PS...nas strelce ne zanima ubijanje, smo sam ljubitelji orožja in vseh oblik strelskega športa.
Odgovori
#19
Jabolko kaj menis v p226 mk25 je zanesliva 9mm za ta denar ?
Odgovori
#20
zakaj pa mk25.saj seals in rangerji imajo glocke19.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)