Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZPS stiki z javnostjo / PR
#1
Spoštovane strelke, spoštovani strelci,

da bi zveza SZPS (IPSC Slovenija) bila v medijih kar najbolj prisotna in bi se informacije hitro širile na vseh kanalih je predsedstvo SZPS aktiviralo pomožno funkcijo sekretarja  "stiki z javnostjo". Na to mesto je bil imenovan Gregor Auguštin, ki bo skrbel, da bodo že tako hitre informacije še hitrejše.

Zaradi zagotavljanja kvalitete prispevkov in posledično medijske pokritosti aktivnosti, ki potekajo v okviru SZPS naprošamo vse, da pri ustvarjanju kvalitetenih novic sodelujete. Na e-mail pr@ipsc.si lahko pošljete fotografije ali posnetke iz tekem, ki bodo morebiti objavljene na ipsc.si, strelcu ali Facebook prosfilu IPSC Slovenija. Poslani vsebini prosimo pripišite za katero tekmo (datum), gre. To velja za tekme nivoja I,II,III,IV in V. Velja tudi za vse ostale oktivnosti v zvezi z IPSC strelstvom (varnostni izpiti, aktivnosti v regijah,...), skratka vse kar ima povezave z IPSC Slovenija (SZPS).

Za vse poslane vsebine se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo !

IPSC Slovenija
Slovenska zveza za praktično strelstvo - SZPS
Stiki z javnostjo
pr@ipsc.si
Odgovori
#2
Zelo pohvalno.
Odgovori
#3
aha, medijska pokritost tekem.
sem že mislil da se odpira kakšno strelišče za 1000m...
Odgovori
#4
Odlična ideja! Mimogrede, kakšno formalno izobrazbo ima gospod? Ni provokativno vprašanje, sprašujem zgolj zaradi opisa del in nalog.
Odgovori
#5
(09-06-2018, 10:05)Ales Napisal: Odlična ideja! Mimogrede, kakšno formalno izobrazbo ima gospod? Ni provokativno vprašanje, sprašujem zgolj zaradi opisa del in nalog.

Seveda ni provokativno vprašanje, je pa povsem slovensko. Prednost formi pred vsebino. Slovencelnj vedno dvomi in išče izgovore, da konstruktivna ideja propade, še preden se začne izvajati.

Glede na to, da je ta gospod podal to idejo, jo je moral tudi utemeljiti. In utemeljil jo je pred predsedstvom, ki je sprejelo ustrezno odločitev. Verjamem, da je ideja bila predstavljena na način, da je predsedstvo pooblastilo konkretnega gospoda, da lahko izvaja zaupano delo. In tudi osebne lastnosti/izkušnje so temu pripomogle. Glede na napako iz preteklosti, ko so zaupali eno izmed najpomembnejših nalog osebi, ki ni bila primerna/sposobna za zaupano delo, verjetno predsedstvo ni ponovilo enake napake. 

Torej, če zaključim: Očitno je dovolj sposoben, poudarek sposoben, da lahko opravlja zaupano delo.

In še enkrat. Delo je prostovoljno, brez kakšnih finančnih nadomestil.
Odgovori
#6
(09-06-2018, 10:05)Ales Napisal: Odlična ideja! Mimogrede, kakšno formalno izobrazbo ima gospod? Ni provokativno vprašanje, sprašujem zgolj zaradi opisa del in nalog.

Sem že mislil, da smo na tem forumu imuni pred takimi forami, ampak sem se žal motil...Imaš mogoče ambicije prevzeti njegovo mesto?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#7
(09-06-2018, 17:07)Barbapapa Napisal: Sem že mislil, da smo na tem forumu imuni pred takimi forami, ampak sem se žal motil...Imaš mogoče ambicije prevzeti njegovo mesto?


Hehe, top :)
Odgovori
#8
(09-06-2018, 17:07)Barbapapa Napisal:
(09-06-2018, 10:05)Ales Napisal: Odlična ideja! Mimogrede, kakšno formalno izobrazbo ima gospod? Ni provokativno vprašanje, sprašujem zgolj zaradi opisa del in nalog.

Sem že mislil, da smo na tem forumu imuni pred takimi forami, ampak sem se žal motil...Imaš mogoče ambicije prevzeti njegovo mesto?

Nimam nikakršnih ambicij v tej smeri. Niti v strelstvu nimam nikakršnih ambicij. Grem, zadnje čase zaradi drugih obveznosti, sicer zelo redko, na strelišče, malce rekreativino odpokam in grem sproščeno domov. To so edine moje ambicije na tem področju.

Vprašal sem pa zaradi takega delovnega mesta povsem na drugem področju, informacija bi bila v pomoč. Pa mi je žal, da sem karkoli vprašal, ker bi pač moral in mogel vedeti, da se bo oglasilo nekaj osebkov s takimi in podobni komentarji, kot je tvoj.
Odgovori
#9
Oprosti, ampak iz tvojega vprašanje ni bilo videti tega kar sedaj razlagaš.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#10
(07-06-2018, 23:31)IPSC Slovenija Napisal: Spoštovane strelke, spoštovani strelci,

da bi zveza SZPS (IPSC Slovenija) bila v medijih kar najbolj prisotna in bi se informacije hitro širile na vseh kanalih je predsedstvo SZPS aktiviralo pomožno funkcijo sekretarja  "stiki z javnostjo". Na to mesto je bil imenovan Gregor Auguštin, ki bo skrbel, da bodo že tako hitre informacije še hitrejše.



IPSC Slovenija

"Pomožna funkcija" naj bo namenjena vsem SD IPSC oziroma njihovim predsednikom in organizatorjem tekem. Le oni so odgovorni za točne podatke...
Moral sem... ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)