Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Težave s prikazovanjem nekaterih linkov
#1
(29-07-2018, 21:24)mr.T Napisal: Zdaj ,ko je znano kako daleč so prišli v na Big Sky Challenge , bomo z drugo tako prireditvijo v svetu sveda za vsaj 10m fore naskakovali verjetni rekord 361m 

Rekord je samo kadar so na tarči prvi trije streli zapored , kar je zelo visok nivo zahtevnosti.
[Image: 37952758_2129052730640370_86736835895288...e=5C09DC19]

Zanimivo priskoraj vseh tvojih linkih mi javi "Invalid Request" sedaj v odgovoru pa vidim tvoj link. Vprasanje tudi za Admina?
Odgovori
#2
meni tudi
Odgovori
#3
(30-07-2018, 21:15)Modrasss Napisal: meni tudi

Pri meni tudi podobna zgodba, ko kliknen "odgovori" se prikaže vsebina (tabela, slika, ...).
Odgovori
#4
Pojma nimam v čem je fora , to bo admin lažje povedal , linki so iz naše FB strani in mojega ti tuba kanala
Odgovori
#5
Tudi jaz tvojih objavljenih povezav ne morem odpret že dobra dva meseca.
Mogoče včasih kakšen video ampak ostalih linkov pa v 99% ne.
Odgovori
#6
čisto odvisno od brovzerja. na šihtu vidim tako, doma tako... odvisno od samih nastavitev kaj vse lahko prikazuje in downloada
Odgovori
#7
tudi jaz ne vidim
Odgovori
#8
Moram reči da še nisem ugotovil kaj točno je težava, je pa dejstvo da so pri mr.T-jevih linkih težave, tudi pri meni.


Zaenkrat mislim da je vzrok predvsem v viru teh povezav, predvsem Facebook, ki ima precej nestandardne URL-je in ga mnogi ad-blockerji in podobne zaščite po defaultu blokirajo. Tudi pri nekaterih variantah Youtube linkov se ti ne prikažejo pravilno, zaenkrat je najbolj sigurno, če na koncu linka dodate &feature=share in kolikor vem, vedno dela.

Bom probal raziskati in javim ko kaj ugotovim...
administrator / Strelec.si
Odgovori
#9
Tudi jaz imam invalida...ampak tako vsaj ne vidim in posledično 
ne kritiziram Misteraša  :))
Odgovori
#10
če znate in imate administratorske pravice si dajte vse nastavitve v najbolj 'nevarne' in da se vse prikazuje, pa poglejte če je kaj spremembe.
Odgovori
#11
No, mislim da je zdaj tole z video posnetki in nekaterimi slikami rešeno... :D
Če kdo najde da kje kaj od tega ne dela, mi prosim sporočite.
administrator / Strelec.si
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)