Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vk puska strelisca
#1
Razmisljam o nakupu vk puske za tekmovanja. Zanima me, kako je kaj v Sloveniji z komercialnimi strelisci za vk puska? Kje se da trenirati in kaksne so moznosti za trening na splosno v sloveniji? Hvala za pomoc.
Odgovori
#2
100m kjer je važno samo ,da imaš najboljšo opremo na liniji strelec je bolj sekundarnega pomena.
Odgovori
#3
Zelo so se razgovoril :-)
Odgovori
#4
Greš v Avstrijo ;)
Odgovori
#5
Letos imajo klubi včlanjeni v Zvezo Moris na voljo 25 terminov na vojaških streliščih Crngrob (350m), Mlake (400m), Bloška Polica (500m), Mačkovc (600m) in Bač (1000m).
Razen štirih terminov na Baču ki so ob petkih, so vsi ostali ob sobotah in trajajo med v povprečju okoli 4-5ur.
Ti termini niso namenjeni tekmam ampak izključno treningu članov klubov glede streljanja na daljše razdalje.
Odgovori
#6
Plus 5 terminov ZSČ OZ Ljubljana na Mlakah, oziroma še tri ( september, oktober, november ) za člane ZSČ ( Zveza slovenskih častnikov ). Lp MM
Odgovori
#7
Kjer je volja, tam je moč. Če se družiš s strelci boš zvedu vse. Če pa si doma za compam in tipkaš zakaj se nismo razgovorili, si v lepi besedi "virtualen". Noben od nas vas ne bo vabu in za roko držal in objavlal kdaj so strelanja.

Kot sem reku, v kakšen klub se včlanit pa spoznat ljudi, tako kot so vsi to naredili.

Lp

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#8
Ali pa vprašat tukaj - tako kot je storil. Izkoristit dane informacije oz. dane termine - in seveda spet spoznat ljudi (to je res najbolje in najpomembneje). V klubu najverjetneje je, ni pa nujno, da tam kdo goji tovrstne discipline.
Odgovori
#9
Zanima me če se posameznik lahko včlani v zvezo mors, zanima me namreč LR streljanje, v mlakah sem že bil parkrat, pa bi poskusil še na kaj več kot 400m.
Odgovori
#10
Posameznik se ne more včlaniti v Zvezo klubov MORiS, lahko pa se včlaniš v strelsko društvo, ki je član zveze.
S tem dobiš možnost udeležbe treningov. Kateri klubi so člani, pa si prosim poglej na spletu
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)