Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bipod projekt
#1
Ker ni drugega dela v "zimi" sem se tudi jaz malo poigral z eni projektom.

3D model:
   
   


Projekt je dokončan 90% manjka še mi samo ena tačka in pa spojnica za levi ter desni navoj. Upam da mi bo ta teden uspelo skompletirati zadevo.
Izgled pred poliranjem:
   


Izgled po poliranju:
   
   
Odgovori
#2
Kje si nabavil te "ročke-matice"?
Hvala za odgovor
Odgovori
#3
(02-01-2019, 21:21)frumn Napisal: Kje si nabavil te "ročke-matice"?
Hvala za odgovor

To so ročke vijaki drugače pa dobiš vse kar ti srce poželi tukaj
https://www.norelem.de/de/de/Produkte/Pr...hebel.html


Lahko še povprašaš tukaj:
http://www.metalika-kacin.com/prodajni-p...rne-nogice
Odgovori
#4
(02-01-2019, 21:21)frumn Napisal: Kje si nabavil te "ročke-matice"?
Hvala za odgovor

Kamm, Šenčur.
Odgovori
#5
(02-01-2019, 17:38)dkamen2 Napisal: Ker ni drugega dela v "zimi" sem se tudi jaz malo poigral z eni projektom.

3D model:




Projekt je dokončan 90% manjka še mi samo ena tačka in pa spojnica za levi ter desni navoj. Upam da mi bo ta teden uspelo skompletirati zadevo.
Izgled pred poliranjem:



Izgled po poliranju:

koliko pa je 'fleksa' pri tem bipodu?

ker pri mojem ga je še zmeraj nekoliko prisotnega ne glede na to koliko zategnem zgornji vijak z ročico.

zdaj ali prihaja do 'fleksa' iz samega mehanizma kjer se nogici stikata ali iz tega velikega vijaka z ročico nisem točno identificiral, ampak sumim da zaradi majhne naležne površine pri luknji z vijakom med bipodom in adapterjem za kopito prihaja do fleksa ravno tu.

zato sem razmišljal da bi dodal nosilček za vsako nogico, ki bi se zapenjal recimo v sredino nogice in na drugi strani v kopito kakih 10cm bolj noter od točke kjer je vpet bipod, in bi bile tako nogice od bipoda čisto fiksne brez fleksa.


[Image: evo-f-class-bipod-101-p.png]
Odgovori
#6
(03-01-2019, 10:59)Marks Napisal:
(02-01-2019, 17:38)dkamen2 Napisal: Ker ni drugega dela v "zimi" sem se tudi jaz malo poigral z eni projektom.

3D model:




Projekt je dokončan 90% manjka še mi samo ena tačka in pa spojnica za levi ter desni navoj. Upam da mi bo ta teden uspelo skompletirati zadevo.
Izgled pred poliranjem:



Izgled po poliranju:

koliko pa je 'fleksa' pri tem bipodu?

ker pri mojem ga je še zmeraj nekoliko prisotnega ne glede na to koliko zategnem zgornji vijak z ročico.

zdaj ali prihaja do 'fleksa' iz samega mehanizma kjer se nogici stikata ali iz tega velikega vijaka z ročico nisem točno identificiral, ampak sumim da zaradi majhne naležne površine pri luknji z vijakom med bipodom in adapterjem za kopito prihaja do fleksa ravno tu.

zato sem razmišljal da bi dodal nosilček za vsako nogico, ki bi se zapenjal recimo v sredino nogice in na drugi strani v kopito kakih 10cm bolj noter od točke kjer je vpet bipod, in bi bile tako nogice od bipoda čisto fiksne brez fleksa.


[Image: evo-f-class-bipod-101-p.png]

Nisem še mogel stestirati bipoda ker še itak ni kompleten. Ampak kolikor ga je do sedaj končanega se obnaša super.
Odgovori
#7
Še par slik končanega projekta
   
   
   
   
Odgovori
#8
(05-01-2019, 13:57)dkamen2 Napisal: Še par slik končanega projekta

Pohvale

Clap Clap 
LP
Odgovori
#9
neumno vprašanje, ampak zakaj imaš tisto pizdarijo na koncu cevi? Ker samo za trak držat je dovolj naleplit dva kosa velkre...
Odgovori
#10
(05-01-2019, 17:48)Kristian Napisal: neumno vprašanje, ampak zakaj imaš tisto pizdarijo na koncu cevi? Ker samo za trak držat je dovolj naleplit dva kosa velkre...

Saj je lep izdelek Kristian...res gre tudi enostavneje, očitno ni hotu luknjice in navoja v cev ali plastično pušo z vijakom ki jo preprosto nasadiš in snameš po želji v desetinki dveh treh  Snooty je pa tudi tako čist u redu, siguren sem da sta z Misterašom naredila študijo in po žgražanju prišla do zaključka da puška trosi zadetke zaradi te pizdarije in si mogu mal  podzavestno izrazit dvome v izdelek  Nod

PS. celo razmišljam da ti prilepim sliko osla Cvetkota :)) Hand
Odgovori
#11
barrel tuner in držalo za mirage trak v enem?
Odgovori
#12
(05-01-2019, 17:48)Kristian Napisal: neumno vprašanje, ampak zakaj imaš tisto pizdarijo na koncu cevi? Ker samo za trak držat je dovolj naleplit dva kosa velkre...

Za mirage trak je to ja :D
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)