Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25. srečanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani
#1
Spoštovani strelci,

Vabimo vas na že 25. tekmovanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani, ki bo na domačem strelišču v soboto, 19.1.2019 z začetkom ob 9.00 uri.

Pomerili se bomo v naslednjih disciplinah:

1. VK pištola, 25m, 20 strelov;
2. VK revolver, 25m, 20 strelov;
3. MK pištola/revolver, 25m, 20 strelov;
4. VK puška z optiko, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
5. VK puška, odprti merki, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
6. MK puška z optiko, z mize, 50m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
7. MK puška odprti merki, z mize, 50m, 20 strelov, S KOMOLCEV, dovoljena vsa oprema razen naslonov.

Dodatna disciplina: Puška šibrenica, stoje brez naslona, 25m, 10 strelov idealka.

Zaradi novih omejitev na strelišču, bomo izvedli največ 6 serij.

Se vidimo v soboto.

Predsednik Društva ostrostrelcev v Ljubljani in vodja tekmovanja

Jurij Cigler-Muc
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#2
kakšne so te nove omejitve?
Odgovori
#3
(14-01-2019, 08:14)Marks Napisal: kakšne so te nove omejitve?

Višje cene najema in časovna omejitev.

LP MARKO
Odgovori
#4
Pozdrav,

Zanima me kdo bo sodil tekmo ?
Ali se bodo na tej tekmi izvajala neka nova pravila, za katere tekmovalci ne bodo obveščeni ?

Lp
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#5
Potem dajte se omejiti stevilo nastopov na strelca ( recimo max 5),da bomo lahko prisli vsi na vrsto.
Odgovori
#6
Spoštovani strelci,

Za nami je jubilejno 25. srečanje, ki smo ga ob snežni odeji in lepem vremenu uspešno pripeljali do zaključka v predvidenem času. Z veseljem pa ugotavljam, da je tokratno srečanje posebno še zaradi nečesa. Jerica Pogačnik, je dala vetra vsem moškim kolegom na liniji, in to v disciplini, kjer so krone po navadi že v naprej podeljene. Sam na svoji skoraj 10 letni strelski poti takega primera še nisem doživel. Ponosni smo, da imamo v svojih vrstah strelko, ki obeta prevetritev strelske scene na prav poseben način.

S kapami v rokah ji v Društvu ostrostrelcev v Ljubljani od srca čestitamo!

Naslednje srečanje bo predivoma 2.3.2019.

Do takrat pa dober pogled!

Jurij Cigler-Muc
Vodja tekmovanja


Priponke
.xlsx   25. srečanje DovL.xlsx (Velikost: 28,94 KB / Prenosi: 615)
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#7
Tamala je pometla s konkurenco...

Direktno iz njenih ust po nareku:
"Hvala Juriju za komentar... Zlata medalja in pohvale na tekmi so bile res posebno doživetje, taka pohvala na forumu pa je še pika na i. Še posebna zahvala pa Leopoldu za izposojo puške, streliva in seveda inštrukcij na licu mesta... Brez njegove pomoči in opreme ne bi bilo takega rezultata. Hvala!"


Moj komentar: Leo, če ji boš spet dal pušo v roke, naslednjič malo TopShota zmešaj, da bomo sploh imeli ostali kaj možnosti :)
Odgovori
#8
Leopold je s tem dejanjem spet pokazal, da je pravi dec. Sej ni problem tista municija, problem je to, da marsikdo ne privošči uspeha svojemu sotekmovalcu.
K sreči sem tudi sam bil deležen njegovih nesebičnih nasvetov...

Lahko nam je vsem za vzgled.

Tomaž
Odgovori
#9
Se opravičujem, moj rezultat pri revolverju ni vpisan. Naredil sem 189.
Odgovori
#10
klobas pa je bilo tokrat premalo  Mrgreen
Odgovori
#11
uf complimenti gospodična Pogačnik

takole 

to da bo gospodična imela v rokah ta PRAV ror in prfektno strelivo sva se zmenila pred parimi tedni

- presenečen nad njenim rezultatom .....jest NE..... ostali najbrž zeloo ... sem napovedal da ziher ne gre  domov praznih rok 

- če bova še sodelovala ... why not??...  se razume da še






punca je zadevo odpokala perfektno...sploh glede na vetrovne razmere...ki ji niso prizanašale....so bile kasnejše serije precej manj turbolentne

potrpežljivo.... in po načelu manj je več z enim samim probnim strelom ... čista  ZF ...ja z 1 probnim  ...v kar pestrih pogojih je oprala tole strelsko žehto




-neprecenljivo.....da lahko v parih minutah človeku pokazeš druge dimenzije in polepšaš dan



 posojanje opreme in delovnega orodja nikdar ni bil problem ... je veselje gledat ljudi ko uživajo kadar pokajo z 

natančnim geverom....tko nekak kot skoki v Planici....vsak k dol prleti žari od veselja


aja skor bi pozabu ...baje da ima že pripravljen budget za ..... 200-tko

p.s.

ej češpla sory ker sem te  navleku ....zdaj si.... hooked    
Odgovori
#12
Tudi jaz bi povedal da je bila tekma super,lepo zimsko vzdušje čeprav nisem skoraj čutil proženja  Dumb je bil to super izziv.
Tudi jaz se bi zahvalil Leopoldu,ker mi je posodil rest..HVALA   Happy ja za Pogačnikove pa lahko rečem da jim je bil smodnik položen v zibelko. Čisto iz firbca probajo karkoli in medalje pridejo iz neba :sniper: Eek  Thumbup .
Super vzdušje naslednjič spet akcija Mrgreen 

Marks ; Vroča Nutella z gresin palčkami je odlična , verjamem pa da so klobase boljše  Rofl   Thumbup


LpT
Odgovori
#13
Kaj potem, bo v soboto tekma, ali ne?
Odgovori
#14
sobota je rezervirana za pp22 (če bo...)
Odgovori
#15
Bo!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#16
Kdo jo organizira?
Odgovori
#17
(25-02-2019, 22:13)zan89 Napisal: Kdo jo organizira?

mr.T
Odgovori
#18
Ne na dolenjki
Odgovori
#19
26. srečanja društva ostrostrelcev, ki je bilo predvideno za to soboto žal ne bo. Zaradi zasedenosti strelišča, bo naslednji termin predvidoma mogoč v drugi polovici Aprila.

Muc
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)