Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj prinaša implementacija EU direktive v Slovensko zakonodajo za lastnike orožnih li
(07-09-2019, 19:36)Kristian Napisal: ker sem očitno dislektičen, pa ker ni opcije za popravljat tole raje še enkrat napišem...
Stavek (to je ta Kristjan, ki si zasluži velik pri ko ga naslednjič streljate, ne pa jaz:) se mora glasiti (to je ta Kristjan, ki si zasluži velik pir, ko ga naslednjič srečate, ne pa jaz:)
Clap Clap
Odgovori
Evo povejte kateri se borite pri tanovem zakoniku vam vsem prinesem gajbo pira ni problema. Jaz sem pač šele od letos maja postal strelec. Sem se včlanil v Firearms United, če je v SLO kakšna organizacija, ki se bori za strelce z veseljem nakažem donacijo.
Trenutni arsenal:
- Glock G19 Gen5 MOS FS
- Glock G34 Gen5 MOS FS
Odgovori
(07-09-2019, 15:35)Kristian Napisal: [...] Naše ideje da bi to bilo bolj odprto in sproščeno so žal nerealne. Evropa nikoli ni bila preveč naklonjena oboroženim populacijam, graščak ni nič bolj želel da ima kmet orožje, kot so po počeli kasnejši oblastniki, cerkev, komunizem, fašizem in vsi ostali  -izmi...

Zelo dobro povedano! Clap
PERUNIKA
Tel.: 051 647 275
E-mail: info@perunika.org
https://perunika.org

Odgovori
(07-09-2019, 20:42)deadbeef Napisal: Evo povejte kateri se borite pri tanovem zakoniku vam vsem prinesem gajbo pira ni problema. Jaz sem pač šele od letos maja postal strelec. Sem se včlanil v Firearms United, če je v SLO kakšna organizacija, ki se bori za strelce z veseljem nakažem donacijo.
Legendarno. Bow
Odgovori
Kateri ste in še delate na novem ZORO-tu, se bolj ali manj ve. Prav je in hvala, da ste.
Sam sem med tistimi (menda šestimi), ki smo takrat poslali predloge za spremembo predlagane nove zakonodaje in kolikor sem videl, je bil moj predlog sprejet. Aktivno tudi streljam na tekmah, čeravno imam samo DP. Pišem pa tule bolj malo.
Vidim pa, da mnogo pišejo nekateri, katerih prsti na tipkovnici so hitrejši od sivih krivulj v "ferštantkeslu" pod lasmi. In ravno taki menda vse vedo in znajo, le na prave naslove se ne znajo obrniti. Žal pa s svojim "znanjem" povzročijo strelskemu športu tudi škodo ...
Odgovori
Bodo zbiratelji po tem novem predlogu še lahko posedovali in nabavljali orožje iz kategorije A?
Odgovori
@RugerMagnum predlagam, da odpreš novo nit na to vprašanje.
Odgovori
Dušilci zvoka za športne strelce, da ali ne?
Odgovori
Seveda ne, za kogarkoli.
Odgovori
(16-09-2019, 12:10)4ndr0 Napisal: Dušilci zvoka za športne strelce, da ali ne?
Zaenkrat oz. še vedno samo za raubšice   Wink
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
(16-09-2019, 14:49)romunov Napisal: Seveda ne, za kogarkoli.

Beseda kogarkoli ni prava, so izjeme.
Odgovori
Zbiranje: da
dušilci: zaenkrat (še) ne. Zgolj zaradi trmarjenja dveh oseb, se zadeva ne bo sprostila.
Odgovori
Upam, da gresta te dve osebe kmalu v pokoj.
Trenutni arsenal:
- Glock G19 Gen5 MOS FS
- Glock G34 Gen5 MOS FS
Odgovori
To bo zabavno,v par letih full bo enih malo rabljenih AR15 ,ki jih noben ku*ac ne bo hotel kupit na voljo za zelo male pare.
Odgovori
Še bolj bo zabavno ko bo črni trg cvetel, bodo še takšni prišli do svojega kosa ko ga zdaj sploh nesmejo imet.
Odgovori
(2 ur nazaj)mr.T Napisal: To bo zabavno,v par letih full bo enih malo rabljenih AR15 ,ki jih noben ku*ac ne bo hotel kupit na voljo za zelo male pare.

Ne vem, kdo jih bo potem lahko kupil tudi če bo cena fulll nizka :o)
Jaz mojo raje "zaplombiram" in imam kot suvenir na steni kot, da se mi nekdo od vpletenih nove direktive smeji kako me je zaj....

LP
Odgovori
js pa raje kupim 10 nabojnikov po 10 metkov .. in kaj bo pol .. pol bom legalen, ker z dvema nabojnikoma po 20 metkov nisem legalen ;)

govorim za mojo malo miško ... scorpion evo s3

tako je bilo v predlogu .. kako bo zdaj, pa ne vem še
Odgovori
(2 ur nazaj)Zlatgol Napisal: Ne vem, kdo jih bo potem lahko kupil tudi če bo cena fulll nizka :o)
Jaz mojo raje "zaplombiram" in imam kot suvenir na steni kot, da se mi nekdo od vpletenih nove direktive smeji kako me je zaj....

LP
Tisti ki bodo imeli poštmane pogoje.

Poleg ureditve statusa in hrambe je v prehodnem obdobju na možna, prodaja(odsvojitev) , onesposobitev(torej jo boš brez težav imel kot zaplombiran suvenir) , po preteku prehodnega obdobja sledi postopek zasega orožja in listin ter kar visoke kazni . A pa tisto iz Eu direktive kjer bi bila krepela registriana pred Majem 2017 'varna' ,so črtal dodan člen kosi se obravnvajo enako ne glede na datum registracije.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)