Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] K: Brno2 - pogoji nakupa
#1
[Kolega ( strelski začetnik ) je v naslednjih nekaj mesecih ( izpit in "podobne težave") pripravljen kupiti omenjen športni rekvizit.
Pogoji so, da je kos starejši ( temu primerno cenejši ), vizuelno nepredelan ( proženje najmanj 1000g, odprti merki,...). Prodajalec mora z njegovim nastopom dokazati rezultat najmanj 90 krogov brez naslona ( jermen, leže, 50m, MK tarča ).
OK?]


Tole so zelo čudni pogoji s strani kupca.  Puško se menda testira tako, da je čim manj vpliva strelca (sprednji in zadnji naslon), saj kupuje  puško,  ne jemlje strelca v službo.    
Marsikateri stari jager ima Brno 2, ki je nima kaj rabit (poznam 2) , redko kateri (ali pa nobeden) pa je sposoben ustrelit toliko krogov, sploh pa na ta način.   
Priporočam, da se tale bodoči strelec ob nakupu orožja ukvarja z orožjem, ne s prodajalcem.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#2
Moja z daljnogledom naredi 90, brez pa redko. Mislim, da je puska ok :)
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#3
Ko že misliš, da si prebral vse... Eek
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#4
Tudi sam sem takšno zahtevo že doživel v živo, pred leti ... :)

Odgovori
#5
če strelec nastreli več kot 90 krogov ga kupi skupaj z puško! :-D :-D
Odgovori
#6
pričakovani pogoji s strani 357  Mrgreen
Odgovori
#7
Mrgreen  kaj takega pa se ne
Odgovori
#8
(14-02-2019, 22:45)Marks Napisal: pričakovani pogoji s strani 357  Mrgreen

No, če malo bolj pozorno preberemo prvi post:
Pogoji so bili podani s strani kupca, to pa ni 357, ampak nekdo drug. 357 je zanj samo objavil oglas.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#9
to je samo tvoja interpretacija...
Odgovori
#10
Priznam, da so pogoji "moje maslo" ;) z razlogom, ki ga, vpletenim v komentarje pod oglasom ( ne vem, od kdaj so spet dovoljeni - supermoderator imaš možnost odpiranja nove rubrike, katero večkrat, tudi po nepotrebnem uporabiš in bomo tam nadaljevali z "glodanjem" :-D ), tukaj  ne bi pojasnjeval.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#11
Robert91922 - Kam naj zdaj napišem dopolnila oglasu, ki je zaprt??
Lahko, da je bilo dobronamerno, sigurno pa je neuporabno.

P.s.: Smem pojasnit, čemu in zakaj sem napisal omenjene pogoje?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#12
Bom takoj odklenil, ni problema.  Seveda lahko potem spet priletijo komentarji, ki ti ne bodo všeč...
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#13
Komentarji lahko letijo v tej rubriki, naj mi bodo všeč ali ne. Z veseljem bom sodeloval. :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#14
Potem pa prosim pojasni pogoje za nakup  Mrgreen
Odgovori
#15
Kot trener najlažje prepričaš začetnika, da mu dokažeš kvaliteto rekvizita na način, kakršnega  bo on uporabljal. Kot mi je znano, on ne bo igral na "plejbek"... :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#16
boš povedal koliko prodajalcev se bo javilo za zahtevan preizkus?
Odgovori
#17
Če bo hotel kdo prodat, se bo potrudil in dokazal svoje strelske sposobnosti  ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#18
Tudi g.357 je svojega sina spremljal na "plejbek" tekmovanjih, potem sta pa kar nekako odnehala. Ne vem zakaj že?
Odgovori
#19
Ja, res je. Oba s sinom sva streljala plejbek, uporabljala pa sva navaden naslon spredaj, zadaj pa nobenega - največkrat pa je bila leva roka na kopitu pred ščitnikom prožilca. Končala sva, ker sva pridelala dovolj zmag in mnoge spravila v slabo voljo Mrgreen. Sin se je preizkusil še v dinamiki, jaz pa sem se upokojil na tem področju...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#20
To je nekako tako, kot bi kupoval teniški lopar in pod pogoj postavil, da najprej prodajalec zmaga v Wimbeldonu....malo karikirano, ampak podobno. Puška je sigurno sposobna ustreliti tudi več kot 90, težava je vedno zadaj. Sicer pa želim uspeešen nakup in pozdravljam mladino, ki se odloči za ta šport.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)