Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puška za začetnika
#1
Katero pusko in optiko mi priporočate za streljanje na tarčo od 100-1000m?
Odgovori
#2
Kot bi vprašal: Katero žensko naj oženim? Povej malo več...?

Vsaka puška strelja na 100-1000m. Mislim, da je kaliber bolj pomemben od puške, ker dan danes so več ali manj vse iste v svojem cenovnem rangu. Da o optiki ne govorim. 

TOPLO, res toplo ti priporočam obisk kakega druženja/tekme in malo povprašaš ter govoriš z strelci, ker na forumu o tem kaj je tebi všeč in za kaj potrebuješ ne prideš daleč.
Odgovori
#3
Katero žensko naj oženim?
Odgovori
#4
Zagotovo ni vseeno, a ce si zacetnik, pomoje cisto vseeno, ko bos streljal, redno streljal, bos sam ugotovil kaj zares hoces in potrebujes, morda pa ugotovis po 200 strelih da te dolgocasi in bos vse skupaj prodal kot jih to naredi veliko.
Odgovori
#5
malo preberi teme iz oddelka https://www.strelec.si/forum/forum-65.html, pa boš morda imel bolj jasno sliko kaj in kako
drugače se pa omenjata tikka in sabatti kot dobra nakupa
Odgovori
#6
(03-03-2019, 21:26)HenrikVIII Napisal: Katero žensko naj oženim?

Hah tudi ce ugotovis, potem zenska zanosi, postane mama in ta ženska ni več to isto kar je bila.. narav poskrbi za prevare ko je to potrebno... Skratka tudi ce bos zdaj mislil da si kupil pravo bos cez cas najbrz ugotovil da to ni vec to.. na zacetku ti je itak vse super, saj se spomnis prve mesece z žensko, vsemu kimas in ona tudi.. ko bos dobil izkušnje bos hotel drugo.. povsod je enako  Mrgreen

Jaz sem si izbral zensko, zdaj cakam na prvi zmenek(optiko-€) do takrat se moram namesto sexa zadovoljiti z drkanjem(mk) kar na koncu ugotovis da sploh ni slabo.. haha grem raje spat!
Odgovori
#7
(03-03-2019, 22:33)zan89 Napisal:
... se moram namesto sexa zadovoljiti z drkanjem(mk) kar na koncu ugotovis da sploh ni slabo..
Clap Clap

Pred leti je bilo že napisano, s čim se ukvarjajo ( le še ) tisti, ki ne znajo drkat... :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)