Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slovenska vojska
#1
Vojaška tekma
https://youtu.be/Bb5FhTALMxc
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#2
evo PRS, kdo je rekel da je ne bo Dumb
Odgovori
#3
Ping Pong miza dala dušo kot barikada , a cela patetika so tele njihove tarče
Odgovori
#4
pa ne no a lahko še bolj luzerski pr si vojska privošči?
Odgovori
#5
... vam ni všeč, kako SV organizira in izvede tekmo streljanja z vojaško puško za civiliste ...

... vam ni všeč, kako SV izvede tekmo streljanja za svoje zaposlene ...

... vam ni všeč, kako SV dela ...

... a ste vi sploh zadovoljni sami s sabo (oz. ali so drugi sploh zadovoljni z vami)?

lp upor500
Odgovori
#6
(08-03-2019, 11:30)mr.T Napisal: Ping Pong miza dala dušo kot barikada , a cela patetika so tele njihove tarče

Tarče kot tarče, lahko bi bile avtomatske, sem pa take kot tu že videl na drugi streliščih. Ima pa SV zelo zanimivo strelišče pod telovadnico v kranjski vojašnici: sobno filmsko strelišče VPP Kranj – laserski način delovanja. Lahko bi tega kaj pokazali.
Odgovori
#7
(08-03-2019, 11:30)mr.T Napisal: Ping Pong miza dala dušo kot barikada , a cela patetika so tele njihove tarče

mislim da je kar t-fix vezana plošča, kar je dokaj fensi barikada
Odgovori
#8
upor500 nihče tebi ne brani da ti ni vse na tem svetu všeč
Odgovori
#9
(08-03-2019, 15:17)ravnohrib Napisal:
(08-03-2019, 11:30)mr.T Napisal: Ping Pong miza dala dušo kot barikada , a cela patetika so tele njihove tarče

Tarče kot tarče, lahko bi bile avtomatske, sem pa take kot tu že videl na drugi streliščih. Ima pa SV zelo zanimivo strelišče pod telovadnico v kranjski vojašnici: sobno filmsko strelišče VPP Kranj – laserski način delovanja. Lahko bi tega kaj pokazali.

Pokažejo vsako leto na dan odprtih vrat
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#10
Odlično, kar tako naprej.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#11
(08-03-2019, 18:24)dani_79 Napisal: upor500 nihče tebi ne brani da ti ni vse na tem svetu všeč

... če bi bili odgovori v tem stilu: "tole tekmovanje mi ni všeč in se ga zato ne bom udeležil" bi bilo vse v redu ...

... ker pa je zraven prisotno še "modrovanje" o tem, kako "zanič" tekmovanja pripravljajo, mi gre pa to počasi na živce ...

... omalovaževati nekoga zato, ker ti tisto, kar je organiziral ni všeč je pač "podn" komunikacije ... če zna kdo narediti bolje, ima pa tudi vse možnosti, da se izkaže ...

... in ja, tudi meni marsikaj ni všeč, pa zato nikogar ne deklasiram ... pač vzamem v zakup, da se je za izvedbo potrudil po svojih najboljših močeh in ga za to tudi pohvalim ...

lp upor500
Odgovori
#12
(08-03-2019, 19:16)upor500 Napisal:
(08-03-2019, 18:24)dani_79 Napisal: upor500 nihče tebi ne brani da ti ni vse na tem svetu všeč

... če bi bili odgovori v tem stilu: "tole tekmovanje mi ni všeč in se ga zato ne bom udeležil" bi bilo vse v redu ...

... ker pa je zraven prisotno še "modrovanje" o tem, kako "zanič" tekmovanja pripravljajo, mi gre pa to počasi na živce ...

... omalovaževati nekoga zato, ker ti tisto, kar je organiziral ni všeč je pač "podn" komunikacije ... če zna kdo narediti bolje, ima pa tudi vse možnosti, da se izkaže ...

... in ja, tudi meni marsikaj ni všeč, pa zato nikogar ne deklasiram ... pač vzamem v zakup, da se je za izvedbo potrudil po svojih najboljših močeh in ga za to tudi pohvalim ...

lp upor500

Saj to je znana slovenska/strelska bolezen, ljudje se potrudijo in organizirajo tekmo, nakar vrsta klugscheisserjev zadevo demontira na prafaktorje, organizator si misli, ko vas...in potem 
smo vsi zadovoljni (gladimo orožje v trezorjih). Priceless!
Odgovori
#13
(08-03-2019, 19:54)Ljutica Bogdan Napisal:
(08-03-2019, 19:16)upor500 Napisal:
(08-03-2019, 18:24)dani_79 Napisal: upor500 nihče tebi ne brani da ti ni vse na tem svetu všeč

... če bi bili odgovori v tem stilu: "tole tekmovanje mi ni všeč in se ga zato ne bom udeležil" bi bilo vse v redu ...

... ker pa je zraven prisotno še "modrovanje" o tem, kako "zanič" tekmovanja pripravljajo, mi gre pa to počasi na živce ...

... omalovaževati nekoga zato, ker ti tisto, kar je organiziral ni všeč je pač "podn" komunikacije ... če zna kdo narediti bolje, ima pa tudi vse možnosti, da se izkaže ...

... in ja, tudi meni marsikaj ni všeč, pa zato nikogar ne deklasiram ... pač vzamem v zakup, da se je za izvedbo potrudil po svojih najboljših močeh in ga za to tudi pohvalim ...

lp upor500

Saj to je znana slovenska/strelska bolezen, ljudje se potrudijo in organizirajo tekmo, nakar vrsta klugscheisserjev zadevo demontira na prafaktorje, organizator si misli, ko vas...in potem 
smo vsi zadovoljni (gladimo orožje v trezorjih). Priceless!
Zato pa gre strelstvo počasi v 3pm...
Odgovori
#14
Lepo samo tako naprej. Probal strelišče pod telovadnico v Kranjski vojašnici. Super zadeva.
Nekaj podobnega videl v Franciji 2013.
Odgovori
#15
upor500 tako delaš ti, zakaj imaš idejo da bi vsi morali biti kot ti ne vem... na tem posnetku slovenska vojska izpade slabše kot grupa tabornikov... saj ne da v realnosti ni tako ampak vsaj pr je lahko malo dodelan... seveda tako mislim jaz ti lahko vojsko hvališ do neba jaz ti tega ne oporekam kot ti meni moje mnenje... časi ko so vsi morali isto misliti so mimo... enim na srečo drugim na žalost...
Odgovori
#16
Lahko organizirajo najboljšo tekmo v Sloveniji, pa bodo še vedno zgledali kot taborniki, če bo stvar slabo posneta in zmontirana. 
Me pa veseli, da vsaj nekaj delajo v tej smeri
Odgovori
#17
(09-03-2019, 11:27)dani_79 Napisal: ...

... očitno ne razumeš bistva ... zaradi izvedbe tekem in "neustreznega" PR-a nimaš ti (in ostali nezadovoljni državljani) nič manj, ... imaš (imajo) pa očitno veliko izkušenj, znanja in volje, zato bi bilo morda dobro, da bi jim ponudil svojo pomoč ... verjetno bodo zelo veseli vsakega organizacijskega doprinosa ...

... ampak bom ponovil še enkrat (zadnjikrat): če komu način ne paše, se pač dogodka ne udeleži in ga potem tudi ne secira do onemoglosti ... če pa greš nanj, potem korektno "oddelaj" svoje in pač daj priznanje (kakršnokoli že) organizatorju (ter vsem, ki pri tem sodelujejo) za čas, voljo in pozitiven pristop ... kajti tudi oni so samo ljudje, ki poskušajo izvesti nekaj dobrega za popolne neznance ...

... s tem postom v tej temi zaključujem, saj nima več smisla diskutirati s prepričanimi in pravilno mislečimi ...

lp upor500

P.s.: In veselim se že ponovne udeležbe na letošnji tekmi ... bomo malo pokali z M59 ...  Clap
Odgovori
#18
lol
Odgovori
#19
Je prav lepo videti, da so dobili strelivo, da lahko za spremembo s svojimi puškami tudi streljajo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)