Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SREČANJE STRELCEV - MLAKE 30.3.2019
#21
Mislim da bi morsl zadnje tri poste brat malo bolj hudomušno in bi razumel da je bila le šala.. upam Mrgreen
Odgovori
#22
(28-03-2019, 22:40)zan89 Napisal: Mislim da bi morsl zadnje tri poste brat malo bolj hudomušno in bi razumel da je bila le šala.. upam Mrgreen

(29-03-2019, 16:02)Dominik Maljković Napisal:
(28-03-2019, 22:40)zan89 Napisal: Mislim da bi morsl zadnje tri poste brat malo bolj hudomušno in bi razumel da je bila le šala.. upam Mrgreen

Beer
Odgovori
#23
Tole danes je bila prava poezija, najlepša hvala Dominik. Se priporočam še za naprej.
Lp, Roman
Odgovori
#24
Seveda gre pohvala za izvedbo tudi celotni ekipi SD Livade in SV za uporabo strelišča.
Odgovori
#25
REZULTATI

.xlsx   1. 100m OP.xlsx (Velikost: 71,67 KB / Prenosi: 426)
.xlsx   2. 300m OP.xlsx (Velikost: 70,34 KB / Prenosi: 405)
.xlsx   3. VK 100m.xlsx (Velikost: 73,59 KB / Prenosi: 402)
.xlsx   5. MK odprt merek-50m.xlsx (Velikost: 68 KB / Prenosi: 330)
.xlsx   6. MK Diopter 50m.xlsx (Velikost: 60,97 KB / Prenosi: 291)
.xlsx   11. PIŠTOLA 25m.xlsx (Velikost: 66,66 KB / Prenosi: 379)
.xlsx   11. REVOLVER 25m.xlsx (Velikost: 65,05 KB / Prenosi: 400)


Priponke
.xlsx   4. MK optika 50m.xlsx (Velikost: 67,01 KB / Prenosi: 273)
Odgovori
#26
BRAVO ORGANIZATOR IN POMAGAČI
točno po voznem redu kot švicarska urca super tekma super vzdušje upamo na čimprejšnjo reprizo

MK PUŠKA optika 50 m -malček bolj pregledno Papers


Priponke
.xlsx   4. MK optika 50m (1).xlsx (Velikost: 65,61 KB / Prenosi: 244)
Odgovori
#27
(31-03-2019, 00:34)veteran1 Napisal: BRAVO ORGANIZATOR IN POMAGAČI
točno po voznem redu kot švicarska urca super tekma super vzdušje upamo na čimprejšnjo reprizo

MK PUŠKA optika 50 m -malček bolj pregledno Papers

Tako je bolje, tiskarski škrat :o)
Clap
Odgovori
#28
100 m optika Papers  bolj pregledno   Blush Blush pozna ura


Priponke
.xlsx   1. 100m OP.xlsx (Velikost: 70,18 KB / Prenosi: 268)
Odgovori
#29
Opravičujem se, res je pozna ura, upam da me razumete. Hvala

.xlsx   1. 100m OP.xlsx (Velikost: 71,69 KB / Prenosi: 287)
.xlsx   4. MK optika 50m.xlsx (Velikost: 67,05 KB / Prenosi: 259)
Odgovori
#30
Vse super!Ma manjka nekaj tekmovalcev z rezultati!Žena na 50 Mk mehanski in jaz vk100 optika!
Odgovori
#31
Letos bomo srečanje strelcev ZSČ sigurno še ponovili, morebiti v malce spremenjeni obliki. Definitivno pa bomo pričakovali malce več resnosti, predvsem s strani prijavljenih strelcev, da se potem srečanja udeležijo. Štartnina je namenjena samo pokrivanju stroškov, tako da se komu morebiti zdi smešna, a srečanje je povsem resna zadeva.
Bomo pa včerajšnje izkušnje iz poteka tekmovanja tudi prenesli v prakso, da bo to še prijetnejše za vse udeležence.
Odgovori
#32
ŠT. 38 manjka rezultat MK odprti merek , drugače pa tekma (še posebej časovnica- tudi vzgled za druge) super.

Glede tako ugodne štartnine se lahko ta nakaže vnaprej bo manj neresnih prijav (strelcev).
Odgovori
#33
Lepo strelsko dopoldne in dobro organizirana tekma .. vse pohvale..
Rezultat Tomaž Režek: MK OM je vpisan narobe pod MK diopter.

Rezultat Tomaž Režek 300 OP ni moj.. verjetno manjka nekomu drugemu.
Lp
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#34
Vsem skupaj se opravičujem za neregularne rezultate na MK diopter in Odprti merek, majhen kiks se je zgodil pri mojih Linijskih sodnikih po moji krivd, ker sem pozabil narediti bolj strokoven Breafing. Obljubim da bom na naslednjem srečanju izboljšal delovanje sodniške linije. Žal za pomanjkanje rezultatov na bilo kateri liniji saj sodnik mora tarčo pobrat jo vpisat v svoj list in mi jo posredovat. Žal so še mladi se bodo naučili, človek greši dokler je živ tako tudi jaz. Srečanje je narejeno za vas v čast vseh nas - verjemite jaz noter v zabojniku nisem užival saj sem samo pregledoval in pisal.... ŠE ENKRAT, NIMAM VEČ TARČ in mi zmanjkuje idej kako naj nekaterima popravim škodo - razen če zamenjate naše prireditve in se udeležite drugih srečanj. Hvala - a ja, zelo pomemben podatek..... prosim ne kregajte se s sodniki, pridite do mene.

hvala 
vsem
čestitke vsem tekmovalcem za zelo dober rezultate.

Prosim ne me več kritizirat, ker bom odšel v pokoj  Rofl Rofl
Odgovori
#35
Popravimo na drugi tekmi!?
Odgovori
#36
Glejte na celotno zadevo pozitivno. Od sedaj naprej je lahko samo bolje.
Odgovori
#37
Tudi  meni manjka MK OM,pa nič hudega.Zagotovo pridem spet.

LP Srečo
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)