Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AREX REX ALPHA 9x19
#21
(24-10-2020, 09:09)viljemc Napisal:
(13-08-2020, 13:13)dlovro Napisal: Jaz sem jo potem kupil ja...sem zadovoljen. Imam tudi walther ppq m2 5” kar pa je seveda cisto druga zgodba...

Pozdrav g. Lovro
Začenjam v svetu strelstva, še čisto zelen. Imam namen vzeti alpho, sem streljal z njo in mi bolj leži kot shadow2. Pa še malo nacionalni ponos.
Sprašujem pa za drugo pištolo bol fun upam da ne defense in sem tudi naciljal PPQ. Na forumu sem zasledil mnenje mačkov da je zgolj dober kos plastike. To je pa vse, da se precej kvari, lomi, to bilo sicer napisano za MK.
Druga opcija cz p-10c, pa canik tp9sf. Delta me ni prepričala.

Kakšen nasvet, prosim in hvala
Viljem

Ne boš falil ne s Shadow 2, ne z Alpho.

Glede drugega kosa ne boš falil ne z delto, glockom, canikom ali drugo preverjeno zadevo. Načeloma vsaj za našo vrsto uporabe (bolj glancanje kot streljanje ?, bog ne daj da pade na tla) vse v 9mm deluje BP. Bolj se osredotoči na svoje želje; striker/hamer, kovina/plastika, full size/compact, red dot/merki,...

Kolega ima p10c in je super. Drug kolega ima canika tp9 elite combat in ima trigger res odličen. jaz imam p-01 omega in je tudi vrhunska igračka. no glocka ne maram čeprav mnogi prisegajo nanj.

Moj point, danes slabih kosov skoraj ni, nabavi kar ti paše.
Odgovori
#22
Dumb HA HA
nemorem verjet glock ni dober. ipsc strelci smo milione postrlili brez zastojev.
naj pišejo komentarje strelci ki imajo kakih 100.000 srelov posterljenih.˙ JABOLKO TINE IN DRUGI




LEP DAN 
KALIBER
Odgovori
#23
(24-10-2020, 16:14)kaliber Napisal: :dumb: HA HA
nemorem verjet glock ni dober. ipsc strelci smo milione postrlili brez zastojev.
naj pišejo komentarje strelci ki imajo kakih 100.000 srelov posterljenih.˙ JABOLKO TINE IN DRUGI




LEP DAN 
KALIBER

Majster zadihaj pa preberi še enkrat, ker nikjer ne piše da ni dober ampak da "ga jaz ne maram". :dumb:
Pač osebna preferenca in glede tega nisem edini.
Brez slabe vesti pa trdim da s p10c za precej manjši denar dobiš precej več (boljša ergonomija, boljši trigger, boljši merki, primerljiva zanesljivost in tudi paše v glockov tok).
Odgovori
#24
Nabavi kar ti lezi v roki. Streljaj in uzivaj.
Zadnjic z enim glockom naredil super grupo na 25 m. Neki mini glock je bil, vsakic me je vscipnil sprozilec. Z veseljem sem jo vrnil ;)
Odgovori
#25
Jaz osebno uporabljam Glock 17. Pred leti sem podobno začel razmišljati o drugem kosu in sem si kupil še en Glock 17...
Odgovori
#26
Po Glock 17 sem kupu še Glock 43X
Odgovori
#27
Zanimivo je tole z Glockom.....tudi jaz sem ga pred leti nabavil iz "must have" lastiti si ta delček plastične ikone.

Iskreno, super zadeva, nikoli problema, velikokrat me je celo zelo pozitivno presenetil......vendar mi ne zleze pod kožo, ne vem zakaj.
Odgovori
#28
Glede na to, da je že precej off topic  Dumb


Priponke Male slike
   
Odgovori
#29
He,he, vsaj žena ne bo ljubosumna če kupiš Glock...
Odgovori
#30
To moras dat v vice ;)
Odgovori
#31
Glocka je potrebno najprej znat cenit po uporabnosti in ne po videzu :o))))
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#32
Po slikah sodeč je pri glocku prisotna zdrava kmečka pamet, drugje pa umetna inteligenca.
Mrgreen
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)